СНБМ - инициативи - 4-та част

  • 12 121
  • 363
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 070
Теди, честит имен ден!!!   Hug

# 301
  • Мнения: 4 181
Момичета, в понеделник си уредих среща в МТСП да говорим по програмата за детегледачките, че нещо много въпроси възникват.

Говорих и с Христина Христова, евентуално ще се видя и с нея в понеделник. Дано да е свободна, защото нали е евронаблюдател и само снове напред назад.

Наси , извинявай, ще видя кога мога да погледна и аз текста, че с тази програма сега пиша един списък с въпроси  ooooh!

# 302
  • Мнения: 4 978
Доли, честит имен ден и от мен!

Момичета, вчера говорихме с Роси от ДБМ по повод идея за съвместна инициатива. Идеята идва от общността на рокерите (които активно помагат на дечицата от дома в Доганово), не е избистрена изобщо, но предлагат да направим нещо заедно. Времето е май-юни, мястото - кръстовището на бул. "България" и "Фр. Нансен", събитието: мотори, рокери, майки, бебета, деца .... всички заедно. Другата седмица ще се организира среща, на която да се изчисти идеята и се иска свободен по обедно време наш човек да се присъедини. Желаещи?

Наси, днес няма да мога да погледна писмото. Надявам се, че утре няма да е късно.

# 303
  • Мнения: 4 181
Здравейте!
Аз съм Михаела и като най-новия член на сдружението / предполагам/ искам да благодаря за предоставената ми от вас възможност да бъда част от екипа. Надявам се след като родя, да бъда достатъчно полезна с каквото мога и от Благоевград.
Желая успех на всички...

Здравей mishellinna.
Радвам се, че 1-ия ти постинг е при нас  Hug
Ако искаш да станеш член на сдружението обаче погледни темата за членство.
Видях, че не си попълвала заявление за членство затова ти го казвам  Peace

# 304
  • Мнения: 4 181
Доли, честит имен ден и от мен!

Момичета, вчера говорихме с Роси от ДБМ по повод идея за съвместна инициатива. Идеята идва от общността на рокерите (които активно помагат на дечицата от дома в Доганово), не е избистрена изобщо, но предлагат да направим нещо заедно. Времето е май-юни, мястото - кръстовището на бул. "България" и "Фр. Нансен", събитието: мотори, рокери, майки, бебета, деца .... всички заедно. Другата седмица ще се организира среща, на която да се изчисти идеята и се иска свободен по обедно време наш човек да се присъедини. Желаещи?

Наси, днес няма да мога да погледна писмото. Надявам се, че утре няма да е късно.

Добре де, каква е целата? Набиране на средства за домовете ли?

Аз ще видя дали ще имам възможност, но не съм сигурна  Rolling Eyes

# 305
  • Мнения: 4 978
... Идеята идва от общността на рокерите (които активно помагат на дечицата от дома в Доганово), не е избистрена изобщо, но предлагат да направим нещо заедно...... Другата седмица ще се организира среща, на която да се изчисти идеята ....

Добре де, каква е целата? Набиране на средства за домовете ли?

Аз ще видя дали ще имам възможност, но не съм сигурна  Rolling Eyes

Целта е да направим нещо заедно, а дали и с какво това ще бъде полезно за нас, ДБМ, рокерите, тепърва предстои да се обсъжда и изясни.

На прима виста ми хрумна, че тази инициатива може много да се доближи до идеята за "безопасна градска среда", т.е. как е напълно възможно и осъществимо да живеем (разбирай движим се) заедно без да си пречим, да си помагаме .... и единственото, което е необходимо, е да имаме желание за това, да сме по-толерантни, да гледаме не само себе си, да бъдем по-добри.

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 00:08 от Cruela D'Evil

# 306
Здравей, клеопатра!

Незнам какво е станало, но ако има нещо друго, което трябва да попълня, то значи не съм разбрала. Попълних формуляра в сайта, и един, който получих по пощата. Доколкото разбрах от Насинда, мисля че е внесен и членския внос / или поне тя ще го направи всеки момент/. Но може и да е станало недоразумение...Ако трябва да попълня още нещо - кажете ми...

Поздрави...

# 307
  • Мнения: 472
Само това е, Хриси Mishellinna е Михаела, и е попълнила всички необходими документи. Доли ти даде хартиения носител. Парите от мен през тази седмица, че в момента по картата нямам един лев.
Поздрави

# 308
  • Мнения: 2 070
Аз съм за съвместни действия...Нали ви писах за велошествието на За земята. Те го правят всеки път на 15 май, винаги се отразява по телевизията и засягат точно същите неща каквито ние в КАТ инициативата /малко тъпо ми е да я наричам така да ви кажа/... На екопротеста последния, на който ходих, говорих с едно момиче от тях и тя каза, че много се надява съвместно да бъде този път и да има и майки с колички на шествието, като целите са ни еднакви поне заедно да действаме. Кога е срещата и в колко часа? Мога да отида, ако не съм на работа... Мога да извикам и някой от За земята. Как мислите?

В момента гледате ли Масларова по БТВ? Не мога да се съсредоточа да я слушам, за пенсиите говори.

# 309
  • Мнения: 4 978
Наси, пуснах в общия мейл писмото до бизнеса - корекциите са доста, защото писмото трябва да е ясно и по-кратичко, а към него можем да приложим презентацията и детайлна информация и програма за кръглата маса.
Финалът, който си написала, е уникален. Браво на теб   bouquet

Дес, според мен няма лошо да се срещнем и с тази организация и да видим как можем да си сътрудничим.
А по отношение името на инициативата, вече използвам само "за безопасна градска среда" (благодарение на Гери).

# 310
  • Мнения: 4 181
Само това е, Хриси Mishellinna е Михаела, и е попълнила всички необходими документи. Доли ти даде хартиения носител. Парите от мен през тази седмица, че в момента по картата нямам един лев.
Поздрави

ооо добре  Embarassed Понеже в заявлението не си е написала ник тук , защото не е била регистрирана още и аз не разбрах  Blush
Тогава добре дошла мила и леко раждане ти пожелавам   bouquet

# 311
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Кога е срещата и в колко часа? Ако не е сряда или петък по обяд  и вторник след обяд мога да отида (за сега де).

слушам хиподил и контрол в момента и понеже си припявам не съм много сигурна за правописа- хубаво е, че поне не съм написала нищо нецензурно

# 312
  • Мнения: 4 978
Кога е срещата и в колко часа? Ако не е сряда или петък по обяд  и вторник след обяд мога да отида (за сега де).

Не знам още. На теб няма ли да ти стане множко с две дини под една мишница?

# 313
  • Мнения: 472
Ине, аз лично съм съгласна с промените. Нека да изчакаме Гери какво ще предложи след събирането на мислите си и останалите да си кажат мнението. А колкото до финала е дело на Мишелина, така че благодарностите към нея!

# 314
  • Мнения: 4 978
Ине, аз лично съм съгласна с промените. Нека да изчакаме Гери какво ще предложи след събирането на мислите си и останалите да си кажат мнението. А колкото до финала е дело на Мишелина, така че благодарностите към нея!

Последните точки, които си написала допълнително ли ще изпращаме или ще се вместят към писмото?

Ами благодарности и на двете ви тогава!
Можем да приложим тези документи към писмото, за да може който иска да получи по-подробна информация за СНБМ и инициативата.

Общи условия

Активация на акаунт