МАЙска мама е красива сладурана, нищо че е едра и голяма

  • 12 719
  • 281
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 209
majce мерси за просветлението  bouquetдобре че си ти да ми отговориш,следващия път направо към теб ще си задавам въпросите Hugа тази подложка няма ли по някакъв начин да запарва бебето? newsm78

относно кг-те аз умишлено започнах да се храня повече(изобщо нямам апетит,а и се оказа че бебенцето ми е мъничко) и мин.седмица съм качила 1кг,така че от самото на4ало съм +6,....до 12 кг ако кача ще съм доволна Simple Smile

# 196
  • Мнения: 3 089
не съм мислила за запарването. ама ако се захвана да мисля, то памперсът май е по-страшем. ама нали затова има мазила против подсичане, да не се запарва дупето  newsm78 всъщност, не знам как се гледа лятно бебе - може би наистина е по-податливо на запарване и прегряване  newsm78

# 197
  • Мнения: 209
majce,а как се процедира,протектора се слага направо върху матрака и отгоре чаршафчето така ли?
а дали ще трябва такъв протектор и за бебешката количка? newsm78

# 198
  • Мнения: 3 089
 newsm78 аз имах за леглото, за върху повивалника (ама моят е от типа дюшек с дамаска, та затуй) и в чантата за навън (но повечето бебешки чанти или си има приложен вътре или самият капак представлява такава подложка). за количката не мисля, че трябва, защото материите на количките са пригодени за често миене и бързо съхнене. не помян да съмползвал. помня, че накупих 4-5 различни големини да има и в края на краищата използвах само 1-2.

# 199
  • Мнения: 373
Вие сте мами късметлийки:(  Аз през първите 3 месеца отслабнах със 7 кила.В четвъртия почти си ги качих обратно , а сега съм +12. Като си правя съпоставка със снимки преди-след и ми се плаши окото просто. Сега съм 72 килограма и миналата седмица се успокоих с една таблица, в която пишеше , че това е нормално тегло за седмиците ми, но като , чета , че никоя от вас не е прехвърлила десятката още и ...плаче ми се Rolling Eyes Нямам стрии все още, но това го отдавам на Мустелата, с която се мажа.Всъщност имам две на дясната гърда, но те предполагам ще изчезнат сами след раждането. Така е- от тулумбички и филии, това е резултата! Crossing Arms

# 200
  • Мнения: 832
Здравейте мами, по въпроса за протектора- помня като каката беше бебе, че хит беше нещо такова на Чико, отдоло гумирано но оребрено, така, че да не се пързаля, микро пори и всякакви такива екстри, но и цената му беше солидна. Иначе от българските също има варианти- нещо като подложка с найлон или гума. Да ви кажа, че и с тези нещица, като пораснахме малко дюшека не мина без нито едно напишкване. Порблемът идва по-късно, когато почнете да се учите да сваляте памперса.
Аз този уикенд си направих шопинг терапия - по Витошка има страшни намаления, и детенце и мъжа намазаха от бенетон (намалението е 50%). Обичам да пазарувам за близките, особено за детенце...кога ли ще го направя и за себе си... проблема е, че се чувствам като хипопотамче и нямам никакво желание да меря каквото и да било. Голямо разочарование с тези кг...., но както са отбелязали мамите - да са ни живи и здарви бечетата...

# 201
  • Мнения: 373
 Xai, аз затова се самомотивирах за след раждането като си купих блузка от детския Бенетон Wink
Добре ще ми седи като се махне коремището  Sunglasses

# 202
  • Мнения: 162
Здравейте!
Kakichka благодаря ти че ми отговори. Ами то май като сестра ти е по добре т.е. имам предвид да не се шашка човек и да не го мисли. Така минава много по бързо и в по вечето случаи по лесно. Желая и късмет -  и на всички нас го пожелавам де.
Относно кг. аз съм +7 но като сравнявам с таблицата която имаме на първата страница мисля че съм добре тъй като се движа все още в минимума. Мисля че е нормално през цялата бременност да се качат от 12 да 14 кг.  Аз не мога да ви кажа колко се наддава през последните три месеца ама навсякъде пише че е нормално да се наддаде до 4 кг.. през този период а дали всички ще имаме този късмет - незнам. Аз със баткото бях наддала за 9 месеца 27 кг. - беше кошмар.
А как са ви коремите???? Аз имам усещането че моя разте много бързо newsm78 - и при вас ли е така?

# 203
  • Мнения: 162
Smiled как си - този уикенд не сме се чували по ICQ-то Party. През седмицата трябва да го направим ако влизаш там де

# 204
  • Мнения: 625
А по моите таблици момичета ми дава че съм превишила много килограмите допустими за тая седмица, в която съм -26 - трябва да съм 56 максимумммм а аз съм 58! Ве4е съм +12, а не ям хляб и пържени неща и газирани -смятайте ако ядях......... hahaha

# 205
  • Мнения: 625
Ама аз съм там бе Креми Hug

# 206
  • Мнения: 162
Ами аз защо не виждам. newsm78 А-а-а ще си поправя грешката още утре че сега треба да ходя да сервирам на моите мъже. Абе момиче какви са тези 58 кг. ooooh! ако аз съм толкова ще черпя.
Я я пусни твоята таблица моля те да се сравним и по нея.

# 207
  • Мнения: 3 089
баси, 58 кила  ooooh!. че аз започнах от 72. сами изчислете колко съм сега  Wink кльощи Simple Smile

# 208
  • Мнения: 162
Е majche ти сигурно си висока. Аз съм 1.60 а вече съм 64 кг. наистина са клиощи тези мацки Crazy

# 209
  • София
  • Мнения: 4 588
Хайде и аз да се оплача. Rolling Eyes Започнах някъде от около 48 кг (висока съм около 165), аз никога не съм била над 50кг.Сега сигурно удрям 60-те #Crazy Преди 2-3 седмици бях 58 кг. Имам чувството,че качвам ежедневно кг  Whistling А всеки ми казвам, че съм напълняла само на корем. И аз като се гледам долу-горе е така. Живи и здрави да сме с бебоците, пък ще се мъчим да ги сваляме скед това. Надявам се,че както бързо ги качвам, така и бързо да ги свала. Досега не съм имала проблеми с теглото. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт