Да се оплачем... 2024

  • 814 126
  • 13 251
  •   23
Отговори
# 12 375
  • Мнения: 26
Ясно, благодаря.

# 12 376
  • Мнения: 4 820
А каква точно болка изпитваш във ставите?Свързваш ли я с промяната на времето? Ревматолог по принцип прави обстоен преглед със снемане на анамнеза, преглед с палпация, назначаване на различни изследвания. Лечението е бавно и с месеци.

# 12 377
  • Мнения: 26
Няма общо с времето, боли си постоянно, един ден повече ръцете, един ден коляно, един ден глезен, пръсти, в един момент ми се свиваха пръстите и не можех да ги изпъна, виках някой да ми пусне чешмата в кухнята или да ми отвори шишето с водата. Просто болката си мени локацията и интензитета. Точно с 2 ходения заключват че нищо ми няма и приключваме.

# 12 378
  • Мнения: 6 735
От София съм. Бях 3 пъти при ревматолог, веднъж при невролог, по моя идея, защото личната като я питах след ревматолога на какъв специалист да отида и тя вдига рамене, казах да ми дава за невролог, също и на гинеколог бях, да не би да е гинекологичен проблема и да дава отражение в ставите. Всичките казват, че съм си наред, макар CRP-то да ми е завишено. На въпросите ми какво е C реактивен протеин и защо не е в норма, отговорът беше "Абе нищо ти няма!" за 8 месеца 3 пъти повтарях изследвания и CRP все си е завишено, не е било моментно, от инфекция или вирус. Просто не знам вече на къде да се насочвам, а и личната ми само вдига рамене...

Повишено ЦРП и то дълго време показва възпаление в организма. Не мога да повярвам, че адекватен лекар ще каже " Абе нищо ти няма!".
Препоръчвам Проф. Доброслав Кюркчиев, потърсете контакт с него.https://rilski.com/dt_doctors/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84-%D0%B4-%D … B4-%D0%BC-%D0%BD/

# 12 379
  • Мнения: 4 820
Сутрин събуждаш ли се със скованост?
Ревматолога при тези оплаквания какви изследвания ти пусна? Направи ли ти тест/ преглед да определи дали имаш ограничения на движенията на ставите?

# 12 380
  • Мнения: 14 461
Когато имах ревматоидни оплакнавия и ходих на ревматолог, освен кръвните изследвания, трябваше да направя снимка на зъбите, защото скрити кисти/грануломи в корените на зъбите може да доведат до такива оплаквания. Не съм лекар, това ми препоръча специалист.
Подкрепям това мнение.

# 12 381
  • Мнения: 26
От София съм. Бях 3 пъти при ревматолог, веднъж при невролог, по моя идея, защото личната като я питах след ревматолога на какъв специалист да отида и тя вдига рамене, казах да ми дава за невролог, също и на гинеколог бях, да не би да е гинекологичен проблема и да дава отражение в ставите. Всичките казват, че съм си наред, макар CRP-то да ми е завишено. На въпросите ми какво е C реактивен протеин и защо не е в норма, отговорът беше "Абе нищо ти няма!" за 8 месеца 3 пъти повтарях изследвания и CRP все си е завишено, не е било моментно, от инфекция или вирус. Просто не знам вече на къде да се насочвам, а и личната ми само вдига рамене...

Повишено ЦРП и то дълго време показва възпаление в организма. Не мога да повярвам, че адекватен лекар ще каже " Абе нищо ти няма!".
Препоръчвам Проф. Доброслав Кюркчиев, потърсете контакт с него.https://rilski.com/dt_doctors/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84-%D0%B4-%D … B4-%D0%BC-%D0%BD/
Да, при последното повтаряне на изследванията, докторката назначи изследванията, пуснах ги и след 2 седмици се връщам при нея с резултата. И тя заключи "Тук е имало някаква инфекция, ама тя е била временна, вече е преминала!" Нищо, че аз казвам, че не съм била болна, дори настинка не съм имала. Така е по-лесно да приключи въпросът. Иначе ще го имам предвид този доктор, благодаря

# 12 382
  • Мнения: 8 651
Намери читав ревматолог.

# 12 383
  • Мнения: 26
Да, аз продължавам да търся какво се случва, благодаря на всички за съветите Hands Pray

# 12 384
  • Мнения: 39 575
За болки в ставите едно изследване на лаймска болест.
Детето е със зверски стомашен вирус. Връщаме се от доктор. Докато подейства спазмалгона милото се е сгънало на две.

# 12 385
  • Мнения: 5 433
Сигме, направи ѝ чай от джоджен. Бързо да се оправи!
Честита да си Жаки, много здрава и щастлива!

Да се оплача от ПМС и закъснение в цикъла.
Подута съм като балон.

# 12 386
  • Мнения: 14 461
Наред с мрачното време и компа ми се бъгна!Аман,утре рано на ремонт!
И на мен ми се обажда ишиазът!

# 12 387
  • Мнения: 9 898
За болки в ставите едно изследване на лаймска болест.
+1 Аз бях с недоизлекувана лаймска 5 години (явно 10 дни антибиотик е било недостатъчно), и единственият ми симптом беше болки в ставите, всеки ден различно нещо ме болеше и обща умора. Правих кръвен тест и след лечение, всичко мина.

# 12 388
  • Мнения: 8 997
За болки в ставите едно изследване на лаймска болест.
+1 Аз бях с недоизлекувана лаймска 5 години (явно 10 дни антибиотик е било недостатъчно), и единственият ми симптом беше болки в ставите, всеки ден различно нещо ме болеше и обща умора. Правих кръвен тест и след лечение, всичко мина.
Къде прави кръвен тест за лаймска болест?

# 12 389
  • Мнения: 975
Изморих се много днес.  Напрегнато ми беше докато мине помена за татко.  Брат ми идеи дава, ама аз домакинствам. Той си мислеше, че да включи скарата ще е ангажимента му, ама и за други дейности помага. Сега пия една ракия и от утре грях, не грях започвам да мисля за абитуриента и себе си. Който иска да се сърди и да ми намира косури.

Общи условия

Активация на акаунт