До кога бебето се къпе всяка вечер?

  • 11 385
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
всяка вечер го къпем; смятам и занапред все така да е;

# 16
  • Мнения: 1 680
Баткото до 1 годинка го къпехме всяка вечер.
Малката я къпехме 1 път на седмица, а всяка вечер само дупето ръцете и лицето миехме Peace.

Я си спести къпането всяка вечер бебето не се рие в пясъка, че да го къпеш толкова често.

# 17
  • Мнения: 6 618
всяка вечер го къпем; смятам и занапред все така да е;

Peace

# 18
  • Мнения: 355
Къпем я всяка вечер и не съм се замисляла да пропускаме. Не че се е  изцапла, просто знам колко ми е хубаво да се изкъпя и да си легна и мисля, че и за нея е така. Нали се казва: "Да спиш като къпан."  Laughing


# 19
  • Мнения: 229
Четох във форума доста и се убедих в следното:
Ще го къпя всяка вечер с главичката /то колко ли коса има моето Laughing/, ще си го намазвам след това с бебешко олио и ще си го милвам и радвам докато мога. Радост за мен и радост за него! Какво по хубаво от това. Радвайте им се и си ги гушкайте и целувайте докато можете, че идва един момент, когато вече се чувстват пораснали за такива ласки и не ти дават даже да ги докоснеш. Това го знам от опит. Каката вече е на 12 години и кара пубертета.

# 20
  • Мнения: 1 878
Четох във форума доста и се убедих в следното:
Ще го къпя всяка вечер с главичката /то колко ли коса има моето Laughing/, ще си го намазвам след това с бебешко олио и ще си го милвам и радвам докато мога. Радост за мен и радост за него! Какво по хубаво от това. Радвайте им се и си ги гушкайте и целувайте докато можете, че идва един момент, когато вече се чувстват пораснали за такива ласки и не ти дават даже да ги докоснеш. Това го знам от опит. Каката вече е на 12 години и кара пубертета.

Май не си чела достатъчно  Mr. Green, защото аз след четене с второто точно обратното на това се убедих и определено съм за къпането 2 -3 пъти седмично.  Peace Всекидневно къпане на балкото бебе само ако сте го оставяли преди това да се въргаля в калта  Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Моят бебо няма още 3 месеца и от няколко дни решихме да го къпем през ден.Наистина не виждам какво толкова се е нацапал или изпотил,при положение,че на всяка смяна на памперс го мия,а не го бърша с мокри кърпички.Според мен основното на тази възраст е да се поддържа идеална хигиена на гениталиите. Grinning
Косичката я мия с шампоан два пъти в седмицата-през другото време само с вода.

# 22
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Как до кога, вие момичета не си ли вземате душ всяка вечер преди лягане ? Същото е и с бебко, нищо че не се е потил и т.н. банята освежава

# 23
  • Мнения: 1 691
Къпя през ден откакто се е родил, за да не му се изсушава кожата (мия дупето на чешмата на всяка смяна на памперса). Първия месец го мажех с преварен зехтин, но вече и това почти не го правя - сега само на 1-2 дни мажа свивките по крачетата, дупето и под мишничките, за да може кожата да диша.

# 24
  • Мнения: 619
Как до кога, вие момичета не си ли вземате душ всяка вечер преди лягане ? Същото е и с бебко, нищо че не се е потил и т.н. банята освежава

абсолютно. Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 493
До скоро все още го къпахме,докато не почна зимата.Значи до 1 год.и 2 мес.Сега всяка вечер му мия дупето,но главата не я мокря.

# 26
  • Мнения: 3 360
До година и два -три месеца...Като застудя-измиване всяка вечер,а косата през два дена Wink

# 27
  • Мнения: 5 362
До 6-я месец миехме косата всяка вечер,а след това през вечер.
Иначе си я къпем всяка вечер.

# 28
  • Мнения: 1 877
И двамата съм ги къпала до втория месец всеки ден - после през ден

Общи условия

Активация на акаунт