Плодове и чай с мед - 5 част

  • 19 568
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 664
пак заповядай

# 226
  • Мнения: 8 471
От утре почвам трети курс.Днес имам рожден дени  си позволих хапване,но утре затягам колана.Кой е с мен,че не съм чела назад?

# 227
  • Добрич
  • Мнения: 958
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕМИЯ!
МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И МИНУСИ НА КАНТАРА!

# 228
  • Мнения: 8 471
Мерси,мерси!Много мило! Hug Hug Hug
Да ви се връща на всички относно кантара! Wink
И за останалите пожелания!  bouquet

# 229
  • Мнения: 6 958
Честит Рожден Ден Емия   bouquet    

Жива, здрава и само успехи в живота ти!!!   bouquet

# 230
  • Мнения: 664
 newsm59 и от мен със закъснение за ЕМИЯ-МНОГО ЗДРАВА, МНОГО ЩАСТЛИВА  И ОБИЧАНА

# 231
  • София
  • Мнения: 1 936
Честит рожден ден на патерици и от мен, Емия!!! Само щастливи дни да имаш!

Добро утро, гладуващи момичета. Как е настроението днес?? Аз вчера вечерта имах малко проблеми - много ми се виеше свят и се чувствах отпаднала, но днес отново съм в кондиция и продължавам напред. Не съм се мерила, но се чувствам по-слаба.

Хубав и успешен ден от мен!  bouquet  bouquet

# 232
  • Мнения: 664
пий вода, като ти се вие сват изяш една лъжица мед

# 233
  • София
  • Мнения: 1 936
Благодаря Piddochia Точно това направих - изядох една лъжица мед и си легнах! Simple SmileSimple Smile

# 234
  • Мнения: 664
откакто ям редовно мед, сладко не ми се яде толкова колкото преди,а аз обожавам шоколад, не съм яла от месец вече

# 235
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте момичета! И аз съм на плодове, този път не съм се отказала. Имам свалени вече 4 кг. Така че съм много доволна и да си кажа честно вече не съм толкова гладна. Е малко съм отпаднала но само малко. желая ви лек ден!

# 236
  • Мнения: 331
Здравейте на всички   bouquet
 nbirthday на патерици на ЕМИЯ - много щастие и здраве
Вчера се бях отчаяла че съм сама, но като гледам колко сте много вече се успокоих  Hug. Свалените килограми са вече 2 и не се отказвам. Успех на всички  Peace

# 237
  • Мнения: 2 759
           , ЧРД и от мен - много щастие и сбъднати мечти  Hug!

..И аз ще съм на плодче отново (твърде скоро може би)

           И аз, и аз  Hug!  

# 238
  • Мнения: 6 958
Мечоооо пухчоооо Hug ти тук ли си било   bouquet Загуби се по трасето...  Confused Радвам се че си тука пак... явно почивка от диетите...  bowuu Но тебе те изписахме благополучно ако не се лъжа  Hug и ето че пак си тук... Радвам се да те видя...  Hug Hug Hug Ще плодуваме отново то е ясно - това ми е най-любимото и най-резултатното   bouquet

# 239
  • Мнения: 13
Здравейте изчетох цялата тема внимателно. Всички Вие сте супер и много ме амбицирахте отново. Преди години свалих 20 кг и си ги задаржах до сега. Но както знаете всяка жена иска още и още и сега отново съм на глад от вчера. Днес ми е втори ден и сутринта кантара показа минус 2.200 кг. Simple Smile. Висока съм 178 см и тежа 65 кг е вече съм 62,8 кг и се радвам. продължавайте всички така за да сте не само здрави но и красиви. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт