Задължително ли е да падне тапата?

  • 1 971
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 817
Успех, ти желая! Само не го мисли много и не се шашкай, не е чак толкова страшно, това е най-хубавия момент в живота на човек!  bouquet

# 16
  • Мнения: 949
Моята тапа също не падна,нито ми изтекоха водите.Отидох в болницата с контракции на 15-20 мин.-указа се че съм с 7 см разкритие.

# 17
  • Мнения: 1 516
Фалшива тревога Simple Smile .... Записаха ми тоновете и ме пратиха да си ходя Simple Smile ... Докторката каза : Податлива е на 1 пръстче - демек под 1 см. Така че чакането продължава ...

# 18
  • Мнения: 2 952
Може да не съм усетила кога и как и тя да си е паднала първия път.......
Сега - още не е ....

# 19
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ne,ne e!
Pri men niamashe nito tapa nito voda.

и аз нямах такива "екстри" Simple Smile

# 20
  • Мнения: 69
не е задължително

# 21
  • Мнения: 3 360
Не  е !Леко раждене!  bouquet

# 22
  • Мнения: 5 026
Не е задължително! Леко раждане и да похвалиш после със здраво и хубаво бебче  Hug

# 23
  • Мнения: 7 474
мойта не е падала  Wink

# 24
  • Мнения: 326
При първото ми раждане първо ми падна тапата и започнах да раждам, а при второто започнах веднага да раждам без предварителни болки и падане на тапата

# 25
  • Мнения: 689
Тапата ти може да падне с изтичането на водите и да не разбереш, че е паднала.
Леко раждане ти пожелавам! Успех!!!!!!!! Peace

# 26
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
и мойта не е падала.започнаха да ми текат води и след 1 час ме срязоха Laughing

# 27
  • Мнения: 26
Всички казват не, но аз мисля че е задължително само че не са разбрали, защото най вероятно са били вече в боница. При раждането на първото ми дете не смях да чакам и тръгнах с контракции на 10 мин. Бях с 3 см. разкритие, нито тапа ми беше паднала нито водите изтекли. Раждането продължи 13 часа.  Cry Втория път обаче вече знаех. Около 10 дни бях с такива болки, май като твоите. През два дни ходех при моя лекар и ме преглеждаше,за да види дали е започнал родов процес. Преносих моето слънчице 1 седмица. Когато започна розово слузесто течение моя лекар каза, че тапата пада когато контракциите ми станат през 7 мин. да му се обадя. Praynig Болките ми бяха много слаби. В болницата влязох с контракции на 5 мин. няма и за 1 час родих, като силни болки съм имала 10мин. HugОт сърце ти пожелавам по- леко раждане и от моето.  PeaceНяма страшно успокой се и вярвай, че всичко ще е наред.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт