Звездни компромати - 8 част!!!

  • 25 903
  • 267
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 752
Слънчевият сплит на Кийра ме разсея и не обърнах внимание на бюста Shocked Няма лошо и аз нямам кой знае какви гърди, но никога не бих сложила такава рокля. Голям вкус имат някои знаменитости,нямам думи просто Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 7 723
Сигурно вече някой е пускал това



И Деси Слава


...и Глория 
но си заслужава  Wink

# 17
# 18
  • Мнения: 1 186

А Александра от Славито има ужасни гърди  #Shocked

ИмаШЕ, вече гордо тръска стегнати силиконки  Mr. Green
Е, да де..то това е ясно..говоря за снимката която и показана  Wink Grinning
 А за Камелийка какво да се коментира doh....специално аз нея в последната една година и виждам постоянно  я цици,я зърна или п...а....тя това го прави нарочно...иска да привлече вниманието на зрителите и тъй като само това е начина да го направи тя само това прави...показва ли показва Whistling
На мен ми е скучна тая повлекана с жълти зъби  smile3532

# 19
  • Мнения: 772
глория много прилича на цеца точно на тази снимка Thinking

# 20
# 21
  • Мнения: 2 099
Десислава изглеждаше по добре като че ли преди,сега с този голям бюст,само като се отпусне и напълнее малко и заприличва на крава!Все си мисля че твърде големият бюст е за високи мацки,при по дребничките не ми седи някак естетично.

# 22
  • Мнения: 7 723
Десислава изглеждаше по добре като че ли преди,.....

Като беше с по- дълги крака, ли  Mr. Green Joy

# 23
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Добре де, някой може ли да ми обясни защо, аджеба, ходят без гащи тия мацки, а?

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
Много ме дразнят тия вече,уливат се с тоя фотошоп.Десислава чак не си прилича,краката й как са ги изваяли,като че ли е висока 180см,а всъщност нейните са набити и буцести.Да не говорим за дупето и талията й........

# 26
  • Мнения: 7 723
КАРЧ, я си я представи без тези ботуши с дебела платформа-
тя е  като табуретка  Mr. Green

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 14:13 от mylenka

# 27
  • Мнения: 2 495
Много ме дразнят тия вече,уливат се с тоя фотошоп.Десислава чак не си прилича,краката й как са ги изваяли,като че ли е висока 180см,а всъщност нейните са набити и буцести.Да не говорим за дупето и талията й........

Напълно съм съгласна bowuuДупето й доста трътлесто, ако мога така да се изразя, а пък тук, на тия снимки са я направили като дупето на Камелия Twisted EvilАйде нема  нужда #2gunfire

# 28
# 29
  • Мнения: 4 053
КАРЧ, я си я представи без тези ботуши с дебела платформа-
тя е като табуретка  Mr. Green

 newsm53

Общи условия

Активация на акаунт