Кои сме ние в очите на другите? Новата тема..

  • 3 784
  • 45
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 884
Отварям новата тема, в която всички трябва да споделим как сме си представяли всяка една от нас преди да се срещнем на живо, и какви са били първите ни впечатления, след като сме се запознали.
Пишете тук, за да стоплим студеното зимно време със свежото ни, макар и моментно настроение..Пишете за случки и срещи, спомени и впечатления, които сте имали и създали с времето за всяка една от мамите, пишещи тук.


За да дам тон на темата, ще копирам моите мнение от седмичната тема. Пък и иначе ще е доста пусто, докато всички се включат както си могат. А ние можем многооооо..

Аз bebo4e я помня с един кекс, който донесе в ресурсния център и ни каза, че майка и и го е направила специално за нас и за тържеството. Тогава май само нея не я бяхме виждали досега на живо..Ааа, и Валенцето идваше за сефте на наша среща.
И всеки питаше този до него: "А тая мама с кекса коя е ?"
Абе, bebo4e, ти що не извика тогава: "Аз съм майката на Петя, та всички на научат наведнъж коя си..



Валенце, теб си те представях като една дребна, интелигентна, комуникативна и усмихната, борбена и здраво стъпила на земята мама..Никога няма да забравя как двете ти момиченца се бяха хванали за ръчички, и идваха заедно на тържеството в ресурсния център. А вие с таткото се бяхте изтупали като за концерт на...абе като за концерт на някоя любима група. Толкова мила гледка бяхте..И за теб се чудихме коя си, както и за Ели тогава. Много хубаво семейство сте.
Тогава направих много снимки и на Мими, и на Буби- едни такива розови и сладки момиченца. Помниш ли, че аз ги кръстих "принцеските"?


А Денат, бившата Денат де, сега нали е на Мистрал дъщеричката..Когато имахме среща в Магнолия, аз минах покрай нея, и взаимно се зяпахме, защото не се познавахме. Нея пък си я представях руса, може би от снимката на Бела в аватара и. Помня и самообладанието, което тя запазваше пред неизвестността, която я очакваше..Въобще тук всички са силни и умни мами, така, че мнението ми за всяка поотделно едва ли ще се различава много...

Хайде, някой да напише нещо друго, че аз съм обсебила темата с моите творения неделно..




Не издържах и пак започвам..
bim bam, ти си нашият Карбовски..Само да не паднеш сега от сравнението..Аз винаги съм искал да се занимавам с журналистика и като разбрах, че работиш в тая област, започнах да те слушам и чета с голям интерес и мъничко завист де..
Много ми харесва начина, по който излагаш мислите си- на подскоци, ведро и цветно.. Шапка ти свалям..
И Бояна си я представях твое копие, ама не..пак съм в грешка.

Е те това чудо да ми се падне снаха..На бим бам помня ведрото излъчване и вечната усмивка, обаче Бояна като ме изгледа намръщено с идеята да не я щипя по бузките и с подидеята да се разкарам по-бързо и да я оставя да си играе на спокойствие. Дааа, харесвам такива малки мъжки момичета.
Навремето предложих на radini да се сватосаме, сега съм в размисъл, след като познавам Дени и Бояна..

# 1
  • Мнения: 1 193
Сега да кажа аз нещо за Габи и Йосарян.Значи бях много объркана,влизах във форума,четях редовно и стигнах до един момент в който вече ви бърках.Бърках и децата ви,гледах снимки и не знаех коя от двете гледам.Беше ми неудобно да питам.И отивам на поредната среща в ресурсния център,гледам и си викам това е Габи,отивам и казвам"здравей не те познавам лично,но чета редовно,аз съм бебоче.А  тя ми казва" аз те познавам бебоче аз съм Йосарян" Embarassed

# 2
  • Мнения: 997
Запознах се с майките от форума на една среща в Дон Домат. Когато се регистрирах, вече течаха уговорките за въпросната среща и една от първите мами, която ми писа - Реза, ме покани. Реза  Hug , спомням си, че си те представях висока, улегнала чернокоска като мене...... ooooh! . Друг ярък спомен беше, че някой ми каза, че Валя има рожден ден. И понеже нямах представа какво харесва Валя, всъщност нямах представа коя е Валя  Embarassed , влязох в една книжарница и взех малка, глупава книжка със смешки. Сигурно самата аз съм била доста смешна, защото не познавах никого, дори никовете нищо не ми говореха. Запомних теб Габи, защото седеше до мен, както и Бим Бам - защото седеше срещу мен. Мама Иги, защото нея няма как да не я запомниш и май това беше.   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 9 857
Цитат на: gabiplus в неделя, 04 февруари 2007, 17:14
Валенце, теб си те представях като една дребна, интелигентна, комуникативна и усмихната, борбена и здраво стъпила на земята мама..Никога няма да забравя как двете ти момиченца се бяха хванали за ръчички, и идваха заедно на тържеството в ресурсния център. А вие с таткото се бяхте изтупали като за концерт на...абе като за концерт на някоя любима група. Толкова мила гледка бяхте..И за теб се чудихме коя си, както и за Ели тогава. Много хубаво семейство сте.
Тогава направих много снимки и на Мими, и на Буби- едни такива розови и сладки момиченца. Помниш ли, че аз ги кръстих "принцеските"?




Габи,това ми хареса-дребна,интелигентна,комуникативна...дребна не съм,нали ,а дали съм здраво стъпила на земята не знам.Значи сме се били изтупали ,ми ние така си ходим облечени а за моите принцески-да ,помня,че именно ти ги нарече така,помня и хубавите снимки,които им направи.
Аз си представях най-вече Йосарян.Тогава като още нова във форума си представях модераторите като някакви шефове  и в тая връзка нея си я представях като някоя дама на средна възраст,с очила и много сериозна.Даже не посмях да и се представя тогава-че коя съм аз да говоря с модераторка.
Мая си я представях точно такава-много дейна и усмихната.
Тогава много исках да се запозная с Иги,но тя не дойде.
И Бим-бам-нея си я представях като,не знам,едно жизнено и весело,вечно усмихнато момиче,много разговорливо и услужливо-и тя си беше такава.Габи,а теб си те представях като бизнес дама-не знам защо така бях решила.Ти да не си бизнесдама все пак ?

# 4
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Габи е една от най-сериозните в снимките, аз пък днес най-после свалих от камерата снимки от морето, та изгрева който съм снимала искам да го споделя с вас.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=102015&photo=7

# 5
  • София
  • Мнения: 4 884
Дороти, а теб си те представях руса мама с две бебета, въпреки, че знаех, че "бебетата" ти всъщност са две големи момчета, да не кажа мъже. После като те видях си помисих, че си учителка, такава асоциация ми навяваше присъствието ти.


Валенце, каква ти бизнес дама? Минала съм и покрай двете и съм заминала след това..

Тъй като днес имам рожден ден, но ще се въздържа да кажа на колко години ставам, ще се включа довечера с описание на мамите, които съм пропуснала до момента.

# 6
  • Мнения: 882
Габи, Честит Рожден Ден!
Пожелавам ти много щастие и любов![smilie=smile3525.gif] smile3525 smile3525.


За съжаление, аз съм присъствала само на една единствена среща. Срещата  премина за един миг, че ако не беше Силвето до мене да ми казва кой, кой е, шях да си недоумявам до ден днешен.
Габи беше на другия край и с нея успяхме да си кажем само "довиждане". Денат не пророни дума. Stun, също почти не обели дума. Като ги гледах двете си мислех през цялото време "Какви малки и силни, истински мами".
Освен, че не успях да се запозная с Габи, съжалявам страшно, че не се запознах с Петя и Йепе.
Реза я бях виждала на снимка преди това. Обаче  Йосариан наистина ме изненада. Аз също си я представях по друг начин, по висока, с тъмна коса дълга, с очила, строга. И незнам защо строга.
Ще продължа после, че шефът идва.......................

# 7
  • Мнения: 1 710
 newsm51 newsm51 newsm51
Честит Рожден ден Габи,
Много да си усмихната, здрава и все така оптимистично настроена!

# 8
  • Мнения: 434
Габи сърчице ,

Честит Рожден Ден!
Желая ти здраве и нови свежи мисли в главата ти!

Цунки.  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 327
Аз ще си призная че никого не си представях. Понеже съм си любопитко се разрових в старите снимки от форума и почти всички ги бях виждала на снимки Simple Smile
Първата мама с която се запознах е Firebird. Тя дойде вкъщи и ми показваше как да храня малкия когато беше само на няколко дни. Спомням си желанието и отзивчиивостта и и съм и много благодарна. Знам че е помогнала на още много мами с такива дечица. И ми е мъчно да гледам тъгата в очите и.
След това се запознах с Нина Simple Smile Единствената дума с която мога да я опиша е - колоритна Simple Smile
А след това беше мама Иги на срещата в Дон Домат. Аз отидох по-рано там и нямаше никой. Даже питах на една маса да не би да са от форума Embarassed После влезе Иги и я познах веднага. Колкото пъти съм я виждала винаги е усмихната. Въпреки всичките и проблеми и се възхищавам колко борбен човек е.
Тогава се запознах и с още няколко мами. Но за съжаление не съм от най разговорливите Simple Smile
Ще продължа друг път, че трябва някой да работи...

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Йосариан си я представяс строга и някак по-консервативна - и като външност и като излъчване, но това беше от факта, че е модератор на форума ни.
НЕ бях особено изненадана от милата усмивка и ведрината, които излъчваше - нито от спойствието, което струи от нея.

ВИж сттарите снимки на Искрица ме смаяха... някак човек не вярва, че на толкова красили хора може да им се случат толкова лоши неща... НО когато се запознах на живо с нея - тя оправда всичките ми очаквания за красота, доброта и търпимост към всички и всичко...само такъв човек би понесъл трудностите, които й се налага да бори всеки ден.

Иги... много исках да се запозная с нея - когато това стана останах толкова очарована, колкото очаквах. Винаги ме е радвала онази ведра искра в очите й - която е там дори когато й е най-тежко.

Мая беше с Йосарианче и знам, че от тогава май не съм срещала толкова мил, добър и грижовен човек. За нея имах само усещане за доблрота, но нейната външност е точно толкова хубава колкото вътрешния й свят!

КАтя /файърбърд/ ме изненада с това, че толкова финна, нежна и крехка жена, носи такъв заряд в себе си - честно очаквах някак да е по-едра...нещо съразмерно с проблемите й... И тези огромни кафеви очи - толкова топли и така искрят когато тя се засмее!

Габи се оказа в моя квартал - бях очарована от огъня който гори в нея - по постовете е толкова някак тиха и кротка... но в нея има много женски чар и огън... щасливец е мъжа й Wink

За др - по-късно

# 11
  • Мнения: 3 743
...
Тъй като днес имам рожден ден, но ще се въздържа да кажа на колко години ставам, ще се включа довечера с описание на мамите, които съм пропуснала до момента.

Ние пък знаем на колко ставаш smile3533
Да си жива, здрава, щастлива, много обичана и обичаща! И да си родиш една хубава дъщеричка, която да има твоите прекрасни очи  bouquet
Честит празник Hug

По темата...по-късно ще пиша Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 981
Здравейте мили мами аз съм съвсем новичка във форума и никой не познавам,но това е поправимо.
Но мисля че познавам Мая от преди докато ходихме в клиниката на Чавдаров и тя ми даваше смелост и много ценни съвети за РЕЛК и за социалните защото малката ми беше бебе и аз бях много притеснена.Ако е същата Мая за която си мисля - много е готина Grinning

# 13
  • Мнения: 4 414
Габи, да си жива, здрава, много щастлива и от късмет да не се отървеш! Да те радва малкия мъж, а големия да те слуша...и пак да те радва!  bouquet

Аз се запознах с Мая в клиниката, още преди да дъществува форума. Направи ми впечатление колко усмихнати и ведри бяха двамата с Цецо. Още си спомням как се засмяха и двамата, когато ги попитахме от кога ходят в клиниката/те бяха с Ния/...после ни разказаха цялата сага...много се зарадвах, когато Мая се яви тук и предложи да създадем този форум  Heart Eyes

Реза също си я бях харесала още преди да се появи в нашия форум...спомням си когато се роди Диана...много се натъжих, че се оказа в нашите редици. Представях си я почти както изглежда, само че тъмнокоса и някак по-нахакана.

Първо се запознах с Катето/firebird/...пак преди да го има форума ни... бях се пищисала с ходенето в клиниката на Чавдаров...ако не беше Катето сигурно щях да съм изкукала...не съм си я представяла никак, но съм и страшно благодарна  Heart Eyes

Йосарианчето си го представях високо...но не и строго Hug
за другите не си спомням да съм си ги представяла...май ги видях на снимки Wink

# 14
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Честит рожден ден Габи!   bouquet
Темата е много приятна. Аз отдавна избягвам да си създавам предварителна представа за хората от нет-а, защото обикновено греша Mr. Green Но винаги имам нещо наум. Първият човек, който видях от форма беше Мая Стоицева. Може би единствено за нея имах предварителна представа. Погрешна естествено. Живеем в един квартал и се уговорихме за среща, но и двете с малки деца, уговорката беше твърде уклончива - "около обяд на Бялото(заведение с пясъчник) или в градинката зад читалището. Joy Страшна уговорка- никой не знае как изглежда другия. Аз не знаех дали изобщо ще изляза този ден. Излязох и отидох на Бялото. А там фрашкано с майки с деца- ама много. Гледам едно къдраво мъниче яде фасове от земята, а майка му търчи подире му и вика- Ния, Ния. Два три пъти минава покрай мен и аз накрая се престраших и казвам много плахо" Извинявай- ти ли си Мая". Та така. Представях си я дребничка и енергична. Познах само за енергична. Hug
Не помня коя ни беше първата форумска среща. Но на повечето в началото ме беше срам да попитам кой кой е или да се представя. Сега понякога подемам инициативата, да запозная някой нов с останалите, защото знам какъв срам съм брала преди Mr. Green
Силвето Васева- останах много изненадана от гласа и- очаквах един плътен и твърд глас, а чУх един нежен и приятен гласец Wink
Агнешка не знам защо, но си я представях по - пухкава, от моята категория, а тя- предателка, Йога такава Hug Мляко с ориз  Wink
Но никога не съм очаквала, че има толкова отзивчиви хора. Всеки който съм помолила за нещо с половин уста от срам, е откликвал с такова широко отворено сърце, че направо си мисля, че не е възможно. Но факт.
Дороти, между другото с теб се познаваме не от коледния купон Laughing, а от една среща в Дон Домат.
Реза. Ами първото ми запознанство с нея беше по телефона. Аз се изненадах, че и се обадих, а тя май се изненада, че я търся Heart Eyes Бяха в болница с Ди - Мамма беше писала. И до сега не знам защо се обадих, но ето ти- любов от пръв поглед- децата ни ще се женят и планират вече 5-6 деца. Да не говорим, че се държат като олицетворение на скуката от двайсе годишен брак hahaha Joy hahaha Joy
Между другото си представях Мария много по- различна- с тъмна коса.
С много хора се запознах и покрай предаването в Радио Нет. Не си спомням тогава ли се запознах с Иги, но тогава започнахме да си пишем повече и на живо си влязахме направо в кръвната група. Hug
Много родители, с които сме си писали или сме се виждали на живо за съжаление вече не срещам да пишат тук. Може би четат.
За сега толкова, по- късно ще пиша още, защото архивите помнят Mr. Green

# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
............Бояна си я представях твое копие, ама не..пак съм в грешка.

Е те това чудо да ми се падне снаха..На бим бам помня ведрото излъчване и вечната усмивка, обаче Бояна като ме изгледа намръщено с идеята да не я щипя по бузките и с подидеята да се разкарам по-бързо и да я оставя да си играе на спокойствие. Дааа, харесвам такива малки мъжки момичета.
Навремето предложих на radini да се сватосаме, сега съм в размисъл, след като познавам Дени и Бояна..

  Ами почваме с Радини да наддаваме за Бобо  Mr. Green Казвай първоначална миза, летвата ще стигне мноооого нагоре!

 
  Габи, теб пък си те предтавях по - руса, много светла даже. Но пък точно толкова ведра и сладка.
   И аз като Стън бях видяла разни стари снимки и горе - долу имах идея за повечето мами, още преди да ги видя  Hug
  Йосарянчето и аз си я представях по - висока, ама не и строга. Не знам защо Лони я мислех за по - сериозна, в представите ми жената на свещеника е една такава...а тя ухилена и готина.
  Петя К най - не съвпадна с предварителните ми нагласи Embarassed все си мислех, че е брюнетка и по - пълничка, а тя руса и слаба.

После продължавам, че имам повиквателна...

# 16
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
  Дороти, между другото с теб се познаваме не от коледния купон Laughing, а от една среща в Дон Домат.
 

Аз съм много слаба физиономистка, та на тази среща в Дон Домат запомних само Бебочето, Тинк и Катето /firebird/ /Насето го познавах и затова лесно я запомних/ и Габи познавах от преди това.

# 17
  • Мнения: 3 743
Хайде и аз да се отдам на спомените Mr. Green
Първата ми (реална) среща с някои от мамите беше в Борисовата градина. Най-много бях шокирана от Искрица, представях си я доста по-възрастна с тъмна коса и очила, а тя една готина мадама Hug
Тогава за първи път видях Реза (също си мислех, че е по-възрастна), Надето и Валя.
На следващия ден имах среща с radini,  представях си я борбена, усмихната, можех да й опиша характера, но външността - не. Естествено бях много приятно изненадана  bouquet
Следващата ни среща мисля, че беше в китайския, тогава за първи път видях Габи, е тия очи няма как да не се забележат Wink, сещам се, че тогава беше и Кремена Орешарска (какво става с нея Thinking).
И аз ще продължа по-късно Laughing

# 18
  • Мнения: 882
Бим бам, нищо не наддавам. В края на краищата, той си е  наш. Тя само майка му ги замислила едни такива. Ах тези свекърви.

# 19
  • Мнения: 882
Със Силвето си уговаряхме срещата доста дълто време. Представях си я каква ли не, а бе с две думи "софиянка". Само, че тя развали изненадата, като пусна снимки от срещата Ви в Борисовата градина. Така на практика аз я бях виждала, а тя мене не.
Когато се запознахме, много и се радвах и бях много щастлива. Силвето е чудесна приятелка. Съжалявам само, че е далеч от мен. Щяхме да си другаруваме страхотно. Hug Hug

# 20
  • Мнения: 3 504
Привет и от мен.
Този букет е за авторката на тази тема:

Темата е много приятна и вълнуваща всеки от нас при мисълта да се видим на живо. Дали ще са такива хората каквито си ги представяме от виртуалното му присъствие тук?!

Аз да ви кажа много се радвам на такива срещи. Първо ми мнение идва още от това как си пишем, дали ще си пасним в приказките. Има хора, с които много леко и приятно си пиша и очаквам с нетърпение следващия ден за да се чуем отново в кюто например. Преди нямах нет в вкъщи и ползвах служебния. Когато ми е приятно  с човека отсреща си пиша много леко, не се притеснявам и имам чувството, че все едно го познавам от 10 години. Така беше с Мартинче, когато се видяхме за първи път на 24.06.2006 г. в Пловдив. Гушнах я, целунах я, защото с голямо вълнение очаквах срещата.
Първите ми срещи реално бяха с Любознателна, Марианка от Стамболийски, Оля-логопедката на първата ни среща на 01.04.2006 г. По-късно на обучението СКОК се видях и с Мая, Мама МАриана.
Някои си ги представях по различно. За Любознателна имах такива очаквания за приятен, интелигентен и симпатичен човек.
По снимките от нета Валенцето си я представях по различна, но с нея си пишем идеално според мен, всеки ден се чуваме в кю-то и вярвам, че и на живо ще ни е така добре.
С Краси от Ямбол ни върви добре приказката в нета, дори и по едно време рано сутрин Wink Laughing Мисля, че и на живо също ще си лафим  Mr. Greenтака весело.

Има едно чувство, един присантиман да го нарека, не с всеки мога да говоря добре, отпуснато, весело. От самия човек и неговото присъствие се усеща нещо като стена и ми секва приказката.
Имам чувството, че ще съм така и с част от майките тук. Част от тяхните аватари лъха лединина, което ми говори, че самия човек е някак си странен, с по-тежък характер. Дано се лъжа. Ще ми е приятно да се имам както се казва с всички вас.
С бебоче се видяхме на живо в Пловдив на 9.12.2006, за съжаление беше мрачен и хладен ден. Е, по-друго си я представях, но е нормално, представях си я с по-светла коса. Много ме трогна със своята човечност, с болката, която носи, добър човек е. Благодаря й, че намери време да се срещнем, много се зарадвах, защото от доста време се каним и все се разминавахме когато те са в Пловдив.

Срещнах се и с Ели-нора от Пловдив, с Кезая /Владислава/ и Лилии - и двете от София, но тя вече година не пише във форума, няма време и възможности, с Тененуга от Бургас  и съпругът й - големи сладури са, разговаряхме за мен доста приятно и леко, сякаш и с тях се познахме добре.
Притесням се да не изпусна някой. По едно време имах дни, в които се запознавах с майки от тук и от кю-то.

 
HugЦветята са за всички вас! Сигурна съм, че всяка ще си намери любимо цвете. Laughing

Кои сме ние в очите на хората - нормални хора със своите проблеми - къде по-близко до представите, къде по-далече.., но важното дали ще успееш да намериш добрия тон, приятелството.

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 23:16 от Rosoneri

# 21
  • Мнения: 882
Розонери, моля те кажи ми само една мама с аватар от който лъха студенина. Моля те Praynig

# 22
  • Мнения: 1 234
Темата е чудесна!  bouquet
Аз може би съм от пишещите в този форум, които са се виждали на живо с най-малко хора, но нека споделя  Laughing
Когато ми е приятно  с човека отсреща си пиша много леко, не се притеснявам и имам чувството, че все едно го познавам от 10 години. Така беше с Мартинче, когато се видяхме за първи път на 24.06.2006 г. в Пловдив. Гушнах я, целунах я, защото с голямо вълнение очаквах срещата.
Срещата с Росонери, беше първата с майка от форума. Мога да кажа, че дори и да не си бяхме разменили снимки, пак щяхме да се познаем. Рядко лъчезарен човек, от който струи оптимизъм и желание да организира...Така си я и представях.
При следващото ни посещение в Пловдив се запознах и с мама Марияна. От снимките имах предварителна представа...и затова не съм си пускала въображението предварително, не се наложи...
На коледното тъжество в Карин дом, след като приключи, и тъкмо щяхме да си тръгваме, видях едно малко слънчице, русичко, лъчезарно, което бях виждала на снимка...и веднага заключих, че това е детето на Френд  Laughing  Естествено...по интуиция, и не бях сбъркала.
Виртуално познавам и Firebird, с която още лично не се познаваме, но е изключителна жена и майка. С нея разменяме ценни съвети за децата ни, и аз много държа на общуването ни!
Познавам виртуално и една майка Jenimadj, с която не минава и ден без да се чуем, и имам чувството, че както не сме се виждали, се познаваме от много години. 
Да не пропусна и Olia, която ми помогна с безценни съвети, не само като специалист, но и  като майка!
Когато чета постовете, на майките, които не съм виждала, дори и на снимка, си ги представям по някакъв си мой начин...създала съм си мои образи -  лъчезарна, усмихната, тъжна, борбена, упорита, силна, уморена, изстрадала...и всеки сигурно вижда себе си в едно, а и понякога във всички определения!
Надявам се, че един ден всички лично ще се познаваме и че ще имаме по-малко проблеми!

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 09:09 от martin4e

# 23
  • Мнения: 2 242
Наистина много интересна тема  Simple Smile
Скоро след като започнах да чета разбрах, че е добре да се срещнем с логопед. Писах на лични на Зара и на Нина. Първа ми отговори Нина. Видяхме се през Септември на един техен семинар в Балчик. Толкова беше заета и въпреки това ме изтрая тооолкова време да и говоря за нашите проблеми... Embarassed Благодаря ти Нина. След това цялата фамилия я посетихме в София и прекрасните впечатления се затвърдиха. Уви, не можахме да се видим тогава с Irikar. Малко по-късно в Плевен се запознахме с Искрица и Валенцето. А както е писала Мартин4е, на Коледния купон в Карин Дом се видяхме и с тях.
Всички останали съм виждал само на снимки. Но пък много искам да се запознаем на живо. По-друго си е някак. Пишем си тук, но контакта очи в очи е съвсем друго нещо.
И много ви моля да не ми се сърдите. Обикновено когато се виждам с някого за пръв път първо не помня имена и второ не съм много общителен като че ли... След това всичко си тръгва както трябва да бъде.  Hug

# 24
  • Мнения: 3 537
С Краси от Ямбол ни върви добре приказката в нета, дори и по едно време рано сутрин Wink Laughing Мисля, че и на живо също ще си лафим  Mr. Greenтака весело.

Ама разбира се,че и на живо така ще си лафим! HugЧе даже и по-добре! Wink
Сега рано сутрин не мога да пиша,защото се успивам. BlushНо важното е,че по-късно си наваксвам,нали? Laughing
А това лято съм решила да дойда до София на някоя от срещите,но без децата,защото пътят е дълъг.Ако  се объркам из  улиците на София,поне да съм сама! Laughing

# 25
  • Мнения: 3 504
Розонери, моля те кажи ми само една мама с аватар от който лъха студенина. Моля те Praynig

Радини, спокойно, не си от тези - от теб ми лъка веселба и мек характер.
 Сега трябва да си спомня, но имаше форумки с много тежки за мен аватари т.е. студени - например на Ия, но тя си го харесва. Ох, ooooh! дано не ми се сърди, защото си я чувствам добър човек.  Имаше и друг на bubica -с бяла рокля и червена роза.

p.s. Неймът ми се чете Росонери - идва от италиански, така наричат любимия ми италиански отбор Милан, който напоследък предава фронта Cry Иначе съм и голяма футболна фенка и запалянка.
Ако има още въпроси, ще се постарая да отговоря.
Ако съм наранила някой, моля да ми прости и да не ми се сърди.
Знам, че всички тук сте много готини и много си ви обичам, не мога да дишам без вас и нямам ли нет или ако не се отваря форума ми става нервно и гадно, че нямам връзка с вас

# 26
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Аз се познавам с малко хора от пишещите тук, но бях и виждала някои от тях преди това. Няма да се впускам в подробности, ще споделя само първото си впечатление. Моля да не се червите от срамежливост!
Бим Бам.
Четях мненията й в темата за Стар академи (или някой ББ) и много й се радвах  Simple Smile Много позитивна и сърдечна. Впечатли ме с интелигентността си и с това колко гладко тече мисълта й.
Вени-Б.
Когато я видях за първи път беше в напреднала бременност, с всички произтичащи от това промени с физиката на жената, само успяхме да се запознаем и трябваше да си тръгвам. Втория път все едно видях друг човек, само ситуацията ми подсказа, че това трябва да е тя Blush - видях много стройна и хубава жена, доста по-млада отколкото очаквах. Simple Smile
Нина.
Бях я виждала на снимка - определено не е фотогенична Simple Smile Освен , че на живо изглежда далеч по-добре, се оказа и много мила и отзивчива. Във външността й има някаква закачка, а в същото време като заговори ме обзема едно мирово спокойствие Simple Smile
Росонери.
 Тя беше голямата ми изненада Simple Smile Представях си я като строга и властна жена. Wink Всъщност на лицето й винаги има усмивка.
Мая Стоицева.
Мая има страхотно излъчване, много силно присъствие и невероятни очи Simple Smile
Кунето.
На живо е по-млада и по-хубава. Много усмихната. Имах усещането , че се познаваме от години.
Катина
Май така си я представях - енергична,шегаджийка, смятам, че е и голяма кулинарка, като опитах безглутеновия й хляб Simple Smile
Дано не съм забравила някой Confused

Виждала съм още Мари Анка, Мама Мариана, Йосариан  и Миленавита, но нямах възможност да общувам много с тях. Познавам и Оля, на срещата стоях на уреченото място и не познавах никого, от хората които чаках. На една пейка седеше жена, която реших, че е Оля, точно така си я представях. Отидох и я попитах за срещата ли е там. Тя обаче се беше скрила зад големи слънчеви очила, така че впечатленията си смятам за непълни, не можах да видя огледалото на душата й Wink

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 13:11 от ljuboznatelna

# 27
  • Мнения: 2 242
В същност в предния ми пост няма нищо по темата. Само с кого съм се запознал лично.
Но това предполагам е защото преди да се запознаем бях виждал хората на снимки (освен Нина). И знаех как изглеждат. Т.е. не съм си изграждал образ на някоя от вас, който в последствие да няма нищо общо с истината Simple Smile
Но пък след като запознах с вас, открих колко много човещина има все още.   bouquet

# 28
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Имам си една мечта да се здапозная с Любознателна и Радини. Много го искам. Също и Агнешка - тя си го знае. Колкото тя ми помогна в началото да не се предам... само аз си знам. А и ПетияК!
също би ми било страшно интересно да се запозная с Живко, Вълчо и Приятел. Мда и Клисуров дето зачезна нещо...

А трябва да пирзная че бях коренно объркана от дребничката и изглеждаща като дете Сети - тя ме ошашка - такава една малка, с едни такива големи очи и дълга коса... направо бях очарована... от тогава та до днес.

Силвето Васева също ме накара да я гледам със захлас - не само красива, а жизнена и ведра като пролетен бриз. Иначе тогава в началото постовете й бяха все още по-строги - липсваше тази свобода, която блика от нея самата.

Таня - тигоню - с нея се запознахме преди форума мисля - бебетата ни бяха на магнит по едно и също време. Тая чаровна и топла усмивка ми изниква винаги в главата когато мисля за нея... както и мекотата на гласа й...

Любознателна си я представях някак по-учителски - честно казано с тея знания и тея три деца... тя мисля, че ме обърка най-много. На снимките изглежда като ученичка...аз даже се позамислих на колко ли е родила първото... и до ден днешен продължавам да й се възхищавам - за мен тя е показател, че човек може да бъде не само красив, не само добре поддържан, а и начетен и любознателен... и майка при това, че и на дете с проблеми. Просто съм влюбена, признавам!

Илончето също я очаквах по-строга - и бях приятно изненадана от закачливия й нрав и веселото настроение. НО да не забравяме, че тогава не се познавахме и все още пишехме леко сковано.. та донякъде проблема с разминаването на образа и представата идва от там.

# 29
  • Мнения: 4 414
... Росонери - идва от италиански, така наричат любимия ми италиански отбор Милан, който напоследък предава фронта Cry Иначе съм и голяма футболна фенка и запалянка.
мммдаааааа, Росонери  значи "червено-черни", какъвто е и основният екип на отбора...
аз откога се каня да те питам да не би да си фен на Милан...значи ставаме 2! аз съм фен на Милан, откакто видях Малдини за пръв път...ееееееееееех, той беше едва на 17 Heart Eyes в нашата къща аз съм футболният запалянко Wink

# 30
  • София
  • Мнения: 2 351
Е аз в тази тема мога да си опиша само първото впечатление от любознателна.Това за мен беше един шок.Направо толкова много се притесних, че още ме е срам.Представях си я суперинтелигентна и строга.Когато се запознахме представата ми се срина тотално.Тя е като едно мило, изгубено дете което ти се иска да защитиш.Извинявай любознателна, но такова впечатление остави в мен.
Има майки, които познавам отпреди да се включат в този форум и впечатленията са ми не по темата.

# 31
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
....Тя е като едно мило, изгубено дете което ти се иска да защитиш.Извинявай любознателна, но такова впечатление остави в мен.
Ама аз така се и чувствам. Simple Smile

catnadeen, чувствата ни са взаимни Wink Много харесвам огъня, който носиш в себе си.

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 16:58 от ljuboznatelna

# 32
  • Мнения: 3 743
...
Силвето Васева също ме накара да я гледам със захлас - не само красива, а жизнена и ведра като пролетен бриз. Иначе тогава в началото постовете й бяха все още по-строги - липсваше тази свобода, която блика от нея самата.
...

Наде Hug, ако беше мъж това описание щях да го приема като любовно обяснение  bouquet
По отношение на свободата и постовете, аз и до сега съм си така, много ми е по-лесно да говоря, отколкото да пиша Mr. Green

# 33
  • Враца
  • Мнения: 871
За съжаление аз не мога да се похваля със много  познанства....Ние от провинцията сме много .....зле в това отношение.Първите хора които ми протегнаха ръка бяха Йепе и Петя ,Няма да се стигнат  думите ,ако взема да изказвам всичките си благодарности.С Лони се познаваме лично...много бях изненадана от искренноста и отзивчивоста и ..подари ни ринговете на Йоанчо,въпреки ,че още играеше с тях.Всеки ден се сещам за тях когато играеме с Криси
.С Петето все не можем да се срещнем.Ние бързаме..и тя сама с с Яни.
С Мирабел се запознахме на имплантацията.Толкова бях учудена..ние чакаме в коридора и една красива и чаровна жена ,но непозната ни пита..как е Криси.Винаги съм се учудвала на неспиращия и ентусиазъм.Много малко ,толкова амбициозни хора познавам ,а пък Весито е толкова сладка..мисля да се сватосваме...но ще изчакаме и младежта да си каже думата.
Янева  и Ивето срещнахме на настройките във ВМА.Учудих се...колко е млада и хубава...а какво трябва да премине...
Със Валенцето и Ели Акманова се запознахме на мой терен във Враца.Толкова бях радостна ,че някой се е сетил и за нас.и иска да се запознаеме.Честно да ви кажа,малко ми е болно,чувствам се някак чужда и далечна.Вие сте заедно...виждате се...оох. Но....няма начин.Въпреки всичко при нужда всички сте откликвали веднага.БЛАГОДАРЯ ВИ!   bouquet

# 34
  • Мнения: 126
Здравейте! Аз съм във форума едва от 2-3 месеца, но за мен той бързо се превърна в така необходимия душевен пристан. Тук е мястото, където мога да получа ценен съвет с  много отзивчивост, добронамереност и топлота. Безкрайно ви благодаря за това!    bouquet
Аз се познавам лично само с няколко мами, и то преди да се регистрирам тук.  Не съм се опитвала да визуализирам тези, които не съм виждала на снимка, защото за мен това не е от първостепенно значение. Интересен е начинът, по който съдържанието и емоционалната окраска на постингите  говорят за типажите на авторите си. При едни преобладава интелектуалният  стил на писане, при други - емоционалният; някои са по-словоохотливи, други - лаконични; едни са склонни да споделят всяко свое преживяване, други са по-сдържани. Едно обаче е сигурно - всички сте всеотдайни родители, доброжелателни и сърдечни приятели. Затова ви чета с удоволствие!  Hug  Излишно е да споменавам, че бих искала да се запозная лично с всяка една (всеки един) от вас.

Розонери, моля те кажи ми само една мама с аватар от който лъха студенина. Моля те Praynig

p.s. Неймът ми се чете Росонери - идва от италиански, така наричат любимия ми италиански отбор Милан, който напоследък предава фронта Cry Иначе съм и голяма футболна фенка и запалянка.

Мила Росонери, ако позволиш, бих обяснила причината за това недоразумение. Трябва да добавиш още едно s в нейма си -  Rossoneri , тъй като на италиански така се пише "червено-черни" (от rosso - червен,о + neri - черни). Когато има двойно ss , се чете с , а когато е единично s между две гласни, то се озвучава и се произнася з. Дано не съм ти досадила с този граматичен съвет! Заповядай от мен един бонус - линк към сайта на тифозите на Милан  http://www.ids.it/peltasti/mappapeltasti.html. А това е официалният им сайт -  http://www.rossoneri.rules.it/.

Желая на всички ви хубава и спокойна седмица!

# 35
  • Мнения: 1 710
Не пиша в темата, защото и аз не знам от къде да започна.
Спомням си тръпката - пуснах идея за форума и чаках. Три дни - нищо, а аз висях през час на компа да следя, дали майките гласуват за новата идея - Форум за деца с увреждания. Ужас - викам си, никой не се интересува. тогава влетя - Искрица и както се вика ми даде Надежда. Пусна темата в клюкарника и буквално за един ден гласовете бяха събрани. Ето - Форум. Започнаха да влизат майките, които до тогава бяха регистрирани в бг-мамма. Катнадин, Йосарян, Лого5ка, Агнешка - дано не бъркам и със сигурност има още. Беше като вълшебство..... не мога да го опиша - някак усещането - не съм сама, не се боря само аз, мога да се справя, защото другите се справят и така.... предполагам мисли, които са минали на всеки от нас.
Агнешка я познавах от преди - болницата на Чавдаров, разбира се - бяхме очаровани от двамата с мъжа и. Шемети и сладури (аааа и компютърджиите) - така им викахме - ама просто бяха всичко, което ние двамата с Цветан не бяхме.
Йосарян - мъчех се да не си я представям преди да се видим. Тя вече подробно описа виковете ми след Ния и сладкото ни запознанство покрай децата. Просто си знаех, че е тя, ама не знаех, че ще ми стане толкова верен приятел, че чак мислите си четем.
После беше Катнадин -  естествено среща - в болницата на Чавдаров - избягвах да си я представям, не знам. Само дето мислех, че не спира да говори - сигурно защото към онзи момент имаше само Дани и много време за форума, та се вихреше смело. Но тя наистина си е вихър - в добрия смисъл на думата и може да те зарази с това, което прави.
Кунето познавах от преди - вече мнооого години. така че нея нямаше нужда да си я представям - всеки ден си търкахме пейките - ха познайте на коя болница ....
Игито - кой не се е влюбил в Игито - то толкова оптимизъм, че да се чудиш от къде го взема. Аз съм вярващ човек би трябвало вярата ми да ме прави по-силна, но Иги - ох, толкова често съм си казвала, че вярата ми не струва пред неяната сила.
Ели Акманова - силна, волева, пряма - Ели - щастлива съм, че те познавам и да знаеш възхищавам ти се.
Силве, какво да ти кажа - не знам дали очаквах това, което видях. Ама мацка и половина и Марти и той като тебе - мъж и половина. Така ви се радвам и възхищавам, че успяваш да носиш всичкити тия дини под една мишница.
Искрица - очаквах да видя една уморена и отчаяна майка - Защо ли? Чудя се как не прозрях зад постингите и тогава - силата, зад всяка дума и куража, който носи в себе си.
Валенцето - ехххх, то като мене - поне аз така те видях тогава - дано не се сърдиш, че те оприличавам така. Ама душа-камбана.
Габи - силна, властна, смела - да ти кажа, така си мислех че изглеждаш и познах ли???
Сети - направо ме смая, такава малка и толкова смела. И как си грабна шапката и изчезна от София - евала, както се вика - то кураж нужно за това.
Любознателна - бяхме се чували преди да се видим - мислех си я за плаха, свита. Марче, може и да си такава, но аз не го усетих. Имаш кураж за сто майки.
Бебоче - и за нея нямах предварителна нагласа - само очаквах да видя... Майка, в чието сърце на първо място стои детето, Майка с главно М.
Нанди - противоречива, съмняваща се вечно дали прави най-доброто за детето си, красива.
Дъщерята на Мистрал - очаквах дама с тежест, а тя една малка, крехка, плаха и в същото време така бързо откликваща на всеки зов, че... възхищавам ти се.

Ако продължа все в този дух..... лелеее, то като психаротерапия стана. Ама ми е хубаво да мисля за всяка от вас, някак усещам колко ви познавам и колко още много имам да уча от вас.

Росонери - виках си - те това е жена вихър. мислех, че няма да си паснем, а то не било такааа - но тя пак си е вихър де - около нея все ври и кипи.
Волф - представям си го с брада и стар, ама щом се е пускал с шейна - не ще да е толкова стар, пък в същото време тия лафове де ги пуска - то мъдрост иска за тая работа.

Спирам сега, че ми отиде деня. Сигурно съм пропуснала много, но ако имам време ще продължа. И надявам се няма обидени от прямотата ми.

# 36
  • Мнения: 2 242
Наде Hug, ако беше мъж това описание щях да го приема като любовно обяснение  bouquet

Аз за това не пиша нищо конкретно за никоя от вас. Че ако започна.... за всички...
 Heart Eyes Hug

# 37
  • Мнения: 4 585
   Яааааа, голямо четкане е паднало тука. И аз да ви поизчеткам. Всички сте интересни, всички сте хубави и мили по различен начин. Както беше писала една библиотекарка:
  Аз съм пеперуда, пеперуда,
  Малко животинче
  Всички цветя помирисах,
  И всички миришеха хубаво.
  Сега въображението ми е заето да си представя Росониери с камъни в джобовете и граната в ръка да отива на мач. Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 3 504
Здравейте! Аз съм във форума едва от 2-3 месеца, но за мен той бързо се превърна в така необходимия душевен пристан. ....
Мила Росонери, ако позволиш, бих обяснила причината за това недоразумение. Трябва да добавиш още едно s в нейма си -  Rossoneri , тъй като на италиански така се пише "червено-черни" (от rosso - червен,о + neri - черни). Когато има двойно ss , се чете с , а когато е единично s между две гласни, то се озвучава и се произнася з. Дано не съм ти досадила с този граматичен съвет! Заповядай от мен един бонус - линк към сайта на тифозите на Милан  http://www.ids.it/peltasti/mappapeltasti.html. А това е официалният им сайт -  http://www.rossoneri.rules.it/.


Здрасти, относно граматиката е така, когато се регистрирах, не се замислих, защото стана бързо пререгистрацията ми. Нещо имах проблем с паролите ли какво беше, та не можах да влеза в стария си нейм, та в бързината реших да съм Росонери, защото не мога да забравя любимците ми как се наричат.
Ще ме гледате с едно s за сега Wink
Благодаря ти за сайта. Преди редовно Naughty влизах в сайта на Милан, но нещо напоследък не стигам до него. Whistling

# 39
  • Мнения: 3 504
... Росонери - идва от италиански, така наричат любимия ми италиански отбор Милан, който напоследък предава фронта Cry Иначе съм и голяма футболна фенка и запалянка.
мммдаааааа, Росонери  значи "червено-черни", какъвто е и основният екип на отбора...
аз откога се каня да те питам да не би да си фен на Милан...значи ставаме 2! аз съм фен на Милан, откакто видях Малдини за пръв път...ееееееееееех, той беше едва на 17 Heart Eyes в нашата къща аз съм футболният запалянко Wink

agneshka здрасти и на теб, сега видях и твоя постинг и разбрах, че фенка на Милан. Ами питай бе човек Wink МНого се радвам, че има и други фенки на Милан Party Joy Само, че напоследък не мога да ги гледам на живо - мачове те им и след тези афери... сега са просто... образи от всякъде. Взеха ни Шевченкооо, големи сладури са, аз също симпатизирах на Малдини. Мога да си бъбря, ама ще се отклоним от темата  Wink


Майче, така си е :
Росонери - виках си - те това е жена вихър. мислех, че няма да си паснем, а то не било такааа - но тя пак си е вихър де - около нея все ври и кипи.[/i] и към момента ври и кипи по организацията за този детски клуб #Crazy


 Joy Joy Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 1 710
   Яааааа, голямо четкане е паднало тука. И аз да ви поизчеткам. Всички сте интересни, всички сте хубави и мили по различен начин. Както беше писала една библиотекарка:
  Аз съм пеперуда, пеперуда,
  Малко животинче
  Всички цветя помирисах,
  И всички миришеха хубаво.
  Сега въображението ми е заето да си представя Росониери с камъни в джобовете и граната в ръка да отива на мач. Joy Joy Joy

Стига дееее.... не исках да звучи като четкане. Опитах си да си спомня какво съм си мислела за всеки, то трудна се оказа задачата, но ако не ми беше приятно с вас, едва ли щях да вися по цели дни тук.

# 41
  • Мнения: 3 504
  .....  Сега въображението ми е заето да си представя Росониери с камъни в джобовете и граната в ръка да отива на мач. Joy Joy Joy

Може ли Wolf да не ме разсмеее Joy!? Той затова си е  hahahaуникален! Wink А една среща на живо с негово участие ще ми е доста интересна и запомняща се.

# 42
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз пък си представям, че ако Волф дойде на среща с толкова народ ще си глътне езика, както казват хората и няма да смее нищо да каже.

# 43
  • Мнения: 3 504
  .....  Сега въображението ми е заето да си представя Росониери с камъни в джобовете и граната в ръка да отива на мач. Joy Joy Joy

Може ли Wolf да не ме разсмеее Joy!? Той затова си е  hahahaуникален! Wink А една среща на живо с негово участие ще ми е доста интересна и запомняща се.

Wolf, на мач в Пловдив ходя със семки, вода и вестник. Joy, а на мач в Милано още не съм, но копнея за това... Thinking

# 44
  • Мнения: 3 537
Аз пък си представям, че ако Волф дойде на среща с толкова народ ще си глътне езика, както казват хората и няма да смее нищо да каже.
е,не вярвам! Laughing

# 45
  • Мнения: 4 585
   Дороти позна. Лека вечер на всички.

Общи условия

Активация на акаунт