МНОГОДЕТНИ МАМИ 9

  • 12 420
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
ClanG  за какви хапчета става въпрос? А за форумите, май често се случва за мнението. Особено мнението на по-нови хора ...
renisa и аз разгледах снимките, много сте сладки. И вие сте като нас - двама големи батковци и една малка принцеса. Дори като гледам снимката на аватара ти, и тримата се държат като моите - големия се прави на сериозен, малкия е засмян, пък мъничкото дяволито между двамата Simple Smile

# 46
  • Мнения: 3 323
Зла Вещице, не знам точно за кои, похвалила се е на друга съседка че си купила последния крясък на отслабвателната мода - нещо си дето го рекламирали... от типа на: само сега докато си седите пред телевизора отслабвате , без никакви усилия от ваша страна, без диети.... Нали се сещаш...
Катрин, имах предвид че по някой път като вляза в някоя тема и там често се случва някой да е изключително " компетентен" по въпроса, и ако се осмелиш да изкажеш мнение, различно от неговото - следват заяждане, обиди, и въобще много просташко и неадекватно поведение. Впоследствие поради незнайни причини този юзер може да те нарочи за изкупителна жертва на болното си съзнание и където те види по темите да те напада  и т.н. С две думи да се заяде с теб, не поради повод който ти си дала , а -е така щото си е решил ....Не че казвам да не се ходи ( то не съм и аз човека , де), а тъй като бях свидетел на много неприлично поведение към мама от нашия форум от друга юзерка, като нашата мама просто беше изказала мнение, нито се е заяждала нито е обиждала ( според мен съвсем си беше адекватно и на място), но в замяна на това беше обвинена в абсолютна некадърност и некомпетентност да се грижи за децата си и какви ли не други лични нападки, което беше не само обидно , но и абсолютно некоректно... Дано си разбрала горе-долу какво имам предвид... Ние имаме собствено мнение и е нормално да го изказваме във форума, просто - мои наблюдения които исках да споделя, затова и написах че спамя темата... Исках да изразя възмущението си от поведението на подобни хора...
Рениса, много са ти сладки дечицата - ние също сме така... двама батковци и накрая принцеска. Съжалявам за загубата ти ....

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 14:39 от ClanG

# 47
  • Мнения: 233
        Благодаря , момичета за топлите думи!  Two HeartsЕва ми върна желанието за живот. Господ я е създал крсива и сладка , знаейки колко е голяма мъката ми по тяхната сестричка и с това е успял да ми вдъхне повече вяра в живота. newsm51
         Точно така ЗлаВещица позна. Големия батко трудно успявам да го накарам да позира.
         Малкия обича да се шегува, че и повече, но сега е в трудна възраст , емоционален е, и ме притеснява с уроците. В период на отричане сме.  smile3525

# 48
  • Мнения: 233
          И аз имам огромни проблеми с килограмите и съм минала през какво ли не. Ако някой се интересува ще споделя опита си. Последно ми похвалиха точковата диета. http://www.rozali.com/ newsm53

# 49
  • Мнения: 233
  И пропуснах за двора поздравления приема таткото txtloves! Направил го е с много любов, труд и малко средства. А бабата на двора е МАЙКАТА която го е отгледала! newsm51 И все пак имаме нужда да познаваме и ДРУГАТА която го е родила! smile3525

# 50
  • Мнения: 2 022
Здравейте, момичета. Благодаря на всички за искрените пожелания. Нашата кака стана на 14 години, голяма и хубава мома (нали си е наше гарджето). В момента е в грипна ваканция, междувременно срокът все че свърши, а тя е здрава (да чукам на дърво) - какво повече. И един купон с приятелките. Тя все още не се сеща за какво се изпозлват момчетата, макар че и това вече е близо. Но, да ни е жива и здрава, както и дечицата на всички ни.
Честит рожден ден и на Иван. Много се радвам винаги, когато разбера, че някой празнува заедно с нас подобен повод. Да е жив и здрав и много весели игри.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 552
 bdbaloni happy bd  bigdance2  ura Tada  Gift newsm38
Честит Рожден Ден на АДИ и ИВАН!
Да са живи и здрави!Много радост,щастие, безгрижно детство и хиляди усмивки!
!
 smile3510 Tada baloni birthday  party006 Gift  party002 newsm38
Много трудно влизам в сайта.Защо е така?

# 52
  • Мнения: 2 433
Момичета здравейте! Hug
Не съм се покрила нито загубила - имам малко проблеми тези дни. Много работа...бавачката ми изва през ден за по 3часа...незнам какво да правя?! Това положение хич не ме устройва....Къци оправи 4 двойки за 3 дни но останаха още 3 за срока/рисуване,музика, математика/, записах частен учител за математиката смятам да настъпвам яко вторият срок. На фона на цялата гадост - днес моят служебен комп нещо му стана и блокира всички принтери които са на Юс-би порт - нито печати, нито визитки, нито етикети... ooooh! ooooh! От обслужващата фирма го взеха за ремонт , като се надявам че утре ще ми го върнат Praynig и се наложи да донеса лаптопа за да може да направя тази вечер спешните поръчки...но той не е много мощен и е такава мъка.....че не ми се говори. Май трябваше да придърпам някой от другите РС-та в офиса, ама уж да не разтройвам организацията... И така.
Добре че Цоцоланка /дидка/ ме светва за последните новости в темите...че немога време да отделя да влезна! Обаче пък ми се исипаха следобеда много криенти и с нея неможах да си поговоря на воля. Между другото има страхотни идеи и ентусиазъм тази жена!Евала и!  bouquet Събота и недаля много разчитам че ще се появите повече хора в скайпа да обсъдим нещата! он-лине Mr. Green
Честит рожден ден на Ади и Иван!Живи и здави и много щастливи!!!
Айде простете ми тези дни пък аз обещавам ще наваксам в събота и неделя!!! Hug

# 53
  • Мнения: 89
ClanG Мила,много ти благодаря за пояснението.Разбрах всичко и абсолютно те подкрепям в мнението ти.И дори съм се сблъсквала със това.В началото като се регистрирах започнах да пиша в Деца с Увреждания и хрон.заболявания,понеже най голямото ми дете има проблеми.Съвсем нормално е да пиша в тази тема ,да задавам въпроси и да споделям мнението ми относно неговото заболяване,лечение и лекуващи лекари.Все пак мнението си е само мое и немога да го натрапвам на никой.Нещеш ли обаче се появи една ПРИСТРАСТЕНА ПОТРЕБИТЕЛКА и започна да ме напада и да се прави на всичкознаеща и всичкоразбираща.От постовете и лъхаше пренебрежение и високо самочувствие.Аз разбирах нещата повече от нея защото имах опит ,обаче на нея явно това не й хареса.Аз съм достатъчно възпитан човек за да се отдръпна.И много се радвам за което.И без това само се натоварвах в тази тема.Изключително много тъга има там.Така Ви открих вас .Сега прескачам чат пат само за да ги прочитам ,и знаеш ли какво открих вчера,че всичко което им бях казала се е оказало вярно.Ама както и да е.Всеки е свободен и може да мисли и да прави каквото си иска.А отсрещния преценя.
      Сега се радвам че открих вас.Зареждате ме с положителни емоции.Даже се разтоварвам понякога като чета глупости   простотийки и щуротийки.Дъщеря ми като видя аватара ти и ми каза :Мамо искам да стана ТАКАВА  (вълшебница)
Лека нощ мамета и мили дечица.най прекрасните сънища ви пожелавам.

# 54
  • Мнения: 3 740
Ей, като четох последната страница, имах чувството, че съм попаднала в някаква чужда тема. Почти не можах да разбера за какво става дума, а и духът е съвсем различен. Какво става? ooooh!

Добре, че са честитките, че се ориентирах!

Честит Рожден Ден на Ади!
Честит Рожден Ден на Иван!

Да са живи и здрави, весело и неуморно да се справят с предизвикателствата пред тях!

# 55
  • Мнения: 373
Здравейте, мами!
Това ли е форумът, в който се представят многодетните мами, сиреч майките на повече от две?

# 56
  • Мнения: 233
  Да това е, добре дошла тук е супер!
 
И понеже вече е осми   Честит Рожден Ден мила Ива да си жива, здрава и щастлива и ти и дечицата ти и цялото ти семейство   newsm59  bigdance2 newsm59

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 01:55 от renisa

# 57
  • Мнения: 11 607
ЧРД, Ива! Много любов, здраве и щастие!    bouquet  bouquet

jabushka добре дошла! Би ли се представила с повече думи?

Ей, като четох последната страница, имах чувството, че съм попаднала в някаква чужда тема. Почти не можах да разбера за какво става дума, а и духът е съвсем различен. Какво става? ooooh!

???????????????

# 58
  • Мнения: 133
Добро утро на мамите на кафе! То не е много рано, но чак сега му дойде реда. Първокласничката ми е в междусрочна ваканция и решихме и Сашко да го оставим в къщи, че все се сърди, когато тя е в къщи, а той на градина. Може след малко да съжалявам за решението си, когато ми се качат на главата, ама... вече е сторено. Нали доскоро бяха във ваканция, защото имало "грипна академия", както казва Сашко.
Да ви се похваля, мисля, че усилията ми за връщане на кърмата не са били напразни. Вчера вече беше по-добре положението. Много съм щастлива. Дано да продължи така. Не знам, кое от нещата помогна, но важен е резултатът. И бебо вчера беше по-спокоен ( нали не го моря от глад Mr. Green)
Рениса, къде е това райско кътче? Страхотен двор имате. Много харесвам така - пространство и зеленина. И е благодат за децата. Ние няма да ви идваме на гости, че ще ви утъпчем хубавата тревичка. Не че сме и поканени де... Mr. Green То мойта работа стана... да не говоря повече, че...

Честит рожден ден на Ива! МНого любов и щастие на цялото семейство! bdbaloni

# 59
  • Мнения: 233
       Добро утро , защо да не ми дойдете и без това си го мислех. Една среща на всички нас сред природата лятото тук в с. Чупрене е супер. Не че мога да ви посрещна , къщата далеч не е така хубава , но и тук си има начин. Вижте тук www.chuprene.net и тук bg.wikipedia.org/wiki/Чупрене newsm51

Общи условия

Активация на акаунт