Страх

  • 1 695
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 802
Здравей и от мен! Както и други жени са ти писали, аз също смятам, че си твърде млада да се обвързваш с брак, а и с дете. Щом се обичате, можете да изчакате известно време, да поемете живота в ръцете си и тогава да мислите за дете. Защото най- лесно е да родиш( а сигурна съм, че нямаш основание да се притесняваш), но готова ли си да осигуриш най-доброто на детето си? А и замисляла ли си се дали страховете ти не са породени от това какво би следвало, ако наистина забременееш?

# 31
  • Мнения: 163
 Според мен ти е още много рано да си мислиш за деца Wink...живота е пред теб и мисля ,че се притесняваш без причина за това че няма да имаш деца...(май на всеки му минават мисли от тоя род)...по спокойно я карай.....и всичко ще си дойде на мястото Peace

# 32
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Изобщо не си пълни главата с глупости,разбира се че ще забременееш и то когато му дойде времето Peace

# 33
  • Мнения: 6 461
Още съм на 18 год. и ще се сгодяваме с приятелят ми май месец след като аз завърша и много искам да си имаме бебче ама май ни е ............
Мисля,че изобщо няма смисъл да се тревожиш.Всяко нещо с времето си.
Разбира се ,че ще си имате бебче .
Всичко най-хубаво ти желая Hug

# 34
  • Мнения: 1 264
Не мисли за подобни неща, нали всичко си ти е нормално! Пък и сега му е времето да си походите, като дойдат децата няма да може да отделяте толкова време един за друг. Освен това е време за учене, работа и тогава стабилно семейство. Ще видиш, че ще имаш деца  Peace Просто не бързай толкова.

# 35
  • Мнения: 8 917
Всяко нещо с времето си Peace Дали ще го мислиш или не - няма никакво значение. Моето мнение е, че наистина ти е раничко, но това ще го оцениш по-късно. Дотогава си живей и не му мисли  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 485
18г-това си е многа крехка възраст за семеен живот и дете. Stop
И аз на твоите години бях полудяла да се женя за 26 годишен мъж-то на него си му беше време,ама на мен?Добре,че се осъзнах на време и си подарих най-прекрасните години от младостта ми!
Пожелавам ти късмет и много,много разум!
Нали знаеш-кой каквото си направи и Господ не може да му го направи!

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Нормално е, няма значение дали си на 18, 28 или 38. Както вече са те посъветвали, не го мисли толкова и не бързай  Peace




 Peace

Общи условия

Активация на акаунт