Положителен ли е този тест?

  • 4 775
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 195
Момичета, помагайте,

прилича ли на положителен този тест, правен е на 22 ден след О. Преди два дни теста изглеждаше по същия начин. Досега съм чувала за изпарителна линия но никога не съм виждала как изглежда и се чудя.
Тестовете са престо, използвам ги за пръв път и въпросът ми е конкретно за тях: ако резултата е негативен получават ли се други контури освен контролната линия?

http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALBUM_ID=6368

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 15:04 от Symphony

# 1
  • Мнения: 1 209
Здрасти,
По принцип има случаи, в които се появява втора линийка след 10-15 мин. след правенето на теста, в брошурките пише, че този резултат е негативен.

Оправи линка към снимката за да видим теста, защото ми отваря заглавната страница...

Стискам палци...

# 2
  • Мнения: 820
Снимката ти не се вижда, както са ти писали се отваря главната страница. Теста в рамките на посоченото време ли го отчете? Можеш да погледнеш един мой тест със слаба черта отчетена на 3тата минута и след 2 дни ми дойде М.

Понякога се случва да има бременост, но поради една или друга причина да не се задържи. Щом си имаш и закъснение стискам палци да е бременност и всичко да е наред. Ако пък си толкова нетърпелива по-добре си пусни един кръвен тест.  bouquet

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 14:46 от Didka_M

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
И на мен не ми се отваря снимката, но 22 дни с такава температура си е  показателно Praynig
По въпроса - осем месеца се побърках от тестове и нито веднъж не съм я видяла тази изпарителна линия - при мен си е все една тлъста черта и ако ще и 5 дни да седи тестът, дори намек за втора няма Rolling Eyes Стискам палци всичко да е наред Peace

# 4
  • Мнения: 405
и аз веднъж имах такава чертичка, после ми дойде, а сега си направих на 12 ден от ову-то и имаше пак същата супер бледа , почти невидима чертичка. /този път не ми дойде/[   т.е. май не ти остава друго освен да изчакаш мъничко, или както каза Didka_M за най-нетърпеливите - кръвен тест   newsm10/color]  Стискам ти  палци да е каквото искаш!!   newsm53

# 5
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Днес си купих от най-ефтиния тест,а именно Уни марк.
Ето резултата,преценете какъв е:


Чакам предположения Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 4 451
Илонита, теста ти е положителен според мен? Така ли е? Честито! Hug

# 7
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Без съмнения-ПОЛОЖИТЕЛЕН.Успех

# 8
  • Мнения: 195
Илонита,
очевидно положителен е.
А моят го направих видим, моля да го коментирате.

http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALBUM_ID=6368

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 15:28 от Symphony

# 9
  • Мнения: 957
Лоши са ти снимките, не са на фокус. Аз имах такава втора чертичка в началото на бременността ( още преди да ми закъснее), която в началото се появяваше 10 /15 минути след като направя теста. Колко тестове направих само по това времеее... И аз бях пуснала тема във форума по този повод.
Постепенно чертичката стана все по видима и започна да се появява във времето на реакция на теста. От тогава насам съм  бременна  Laughing
Пожелавам ти и при теб да стане така!

# 10
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Symphony,незнам колко струва твоя тест,но аз винаги съм ползвала ,незнам как се казваха,но струваха 2,40лв и никога не са ме подвеждали.Мен ако питаш иди си вземи обикновен тест и ако ти излезе втора чертичка,макар и бледа,смятай го за положителен.
За този,който си използвала щом има противоречиви мнения значи ...........трябва да си купиш друг.

# 11
  • Мнения: 750
Symphony , бременна си!
Моят беше такъв също още преди закъснението- на 7я  ден след акта.

# 12
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Symphony,за мен също ти е положителен теста.
Моят тест е положителен да,а и при 7 дневно закъснение...... Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 1 555
Положителен е тестът! smile3501

Честито! Лека и безпроблемна бременност!  bouquet

# 14
  • Мнения: 195
Благодаря за окуражителните думи.
Утре ще направя друга марка тест.
Все още не ми се вярва докато не го каже док.
Стискайте ми палци.

# 15
  • Мнения: 565
Илионита честито и от мен! айде бързай към отчетни да се запишеш! Лека и безпроблемна бременност!
Symphony и аз на първия тест имах такава чертичка, но втория тест ми показа доста добре  EFP Така че стискам палци  newsm17 и ти да се отчетеш при нас октомврийките Hug

# 16
  • Мнения: 7 640
Симфони, смятам, че ако отчиташ теста веднага и вземем предвид БТ, вече си 5 г.с Grinning Дано само прогестеронът не маскира картината.
Честито!!!
Другата седмица си вземи час при гинеколога Hug

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 17:02 от PolarFox

# 17
  • Мнения: 1 209
Илонита, Symphony, тестовете ви са положителени според мен!!!
Честито!!!

# 18
  • Мнения: 1 305
Symphony и Илонита честито! Лека бременност ви пожелавам  Hug
Symphony и аз мисля, че си бременна но може и да си  направиш още едно тесче

# 19
  • Мнения: 547
Симфони,ако теста е шуър чек непременно направи друг.От личен опит съм доста подозрителна към тази марка тест.Иначе щом си имаш закъснение,то най-вероятно ще си имаш и бебче.Честито!

# 20
  • Мнения: 989
Symphony, илонита, тихичко честито, мили момичета  bouquet  bouquet и заповядайте да се похвалите в седмичната темичка да зарадвате всички  Hug

# 21
  • Мнения: 5 317
Честито момичета.Много се радвам за вас.Лека и  bouquet

# 22
  • Мнения: 195
За съжаление тазсутрешният тест QuickSure си е крещящо отрицателен.

Може би прогестерона наистина маскира и задържа температурата и създава закъснение.

Първият тест беше "престо" в опаковка по два, и двата имаха втора чертичка но някак по странна като че ли. Може би не съм ги отчела правилно.

Е, утре съм на док и борбата за щастие продължава ...

# 23
  • Мнения: 990
Днес си купих от най-ефтиния тест,а именно Уни марк.
Ето резултата,преценете какъв е:


Чакам предположения Rolling Eyes
Според мен теста е положителен  Grinning. Честито  Hug

# 24
  • Мнения: 989
Symphony, горе главата - нали я няма лелката още   Peace   Пък ако наистина не е станало този месец, то следващия със сигурност ще стане  Hug

# 25
# 26
  • Мнения: 862
Денди мисля, че си бременна Simple Smile))))
Каква марка ти е теста? Ако е шуър чек, почти сто процента е сигурно.
Закъснява ли ти между другото!

# 27
  • Мнения: 3 010
Теста е Престо, правен с първа урина днес на предполагаема дата на М. След това имам още два отрицателни- Шуър Чек и Клиър тест! Незнам какво да си мисля  Sad

# 28
  • Мнения: 862
Не искам да те разочаровам, но аз имам тест Престо правен веднъж с втора бледа тестова линия и в същото време липса на бременност. За мен най-точният тест е Шуър Чек. Даже бях пуснала тема във форума специално за тестовете Престо, а и в Зачатие също. Мненията са доста различни, но като цяло са негативни към тази марка.
Щом няма М още, значи при теб пък може и да се окаже точен. Съветвам те утре сутринта да направиш още един Шуър Чек. Стискам ти палци  Hug

# 29
  • Мнения: 1 098
Втората черта ми изтлежда достатъчно плътна, друг е въпроса дали марката на теста е добра

# 30
  • Мнения: 957
Dendy, стискам палци Praynig, но направи и други марки тестове! При мен чертичката в началото дори се появяваше отначало едвам забележима със закъснение ( след времето на отчитане на теста), а в последствие стана все по-плътна и взе да се появява във времето на реагиране на теста. Тогава пробвах и по-чувствителни и по-малко чувствителни тестове и много китайски и по-маркови...все същата история.

# 31
  • Мнения: 4 451
Symphoni, макар снимките да са ти некачествени, аз виждам втора линия и мисля, че си бременна. Имай предвид, че втората линия винаги е по-бледа от първата. Стискам палци! Praynig

# 32
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
моят тест изглеждаше по същия начин. очевидно бях бременна, пожелавам ти го и на теб Simple Smile

# 33
  • Мнения: 51
Аз вече нямам спомен какви тестове ползвах/очаквах второто си бременност цели 4 години/,но  в деня ,в който бременноста ми беше потвърдена от лекар си направих 2 различни теста със сутрешна урина/както пишеше на упътването/и единия отчете негативен резултат,а на другия втората чертичка беше едва забележма-дори я забелязах към 5-тата минута...
Прегледа при генеколог обаче потвърди първоначалните ми съмнения/въпреки негативните тестове/и аз вече бях бременна в 9 г. с.
Моя съвет е-при съмнение за бременост-кръвен тест или преглед при специалист.На всички бременни желая лека бременост,а на всички съмняващи се:УСПЕХ!

# 34
  • Мнения: 989
Денди, за мен това си е абсолютно положителен тест. Мисля, че си бременна и много се радвам за теб.  Hug
Засега само тихичко честито докато потвърди док.   bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 2 120
Денди, теста е положителен. Браво.
Шуър чек и Клиар са отрицателни, защото те отчитат 25 % хормон, а Престо около 20. След 3-4 дни всички тестове ще са +. Силно стискам палци. Peace

Последна редакция: нд, 03 юни 2007, 12:27 от Дара

# 36
Здравейте!Искам да ви попитам,преди 1-седмица си направих тест шур чек,но беше отрицателен  Cry!Причината поради която го направих беше,че много ме боли кръста,гади ми се и имам страшен главобол а де не говоря че вече спя и през деня иначе съм неадекватна!Трябва да ми дойде около 15-ти,но ме е страх да правя друг тест за да не се разочаровам!Моля да ми помогнете с някаква информация,кога мога да си направя друг тест и има ли значение марката на теста?Благодаря предварително!

# 37
  • Мнения: 51
momicheto от това ,което питаш лично аз не можах да разбера кога ти е бил последния цикъл?Ако това -цитирам те:"Трябва да ми дойде около 15-ти,но ме е страх да правя друг тест за да не се разочаровам!"се отнася като дата за 15.06-теста който си си направила е ранен и е много вероятно да покаже негативен резултат т.к.нивото на човешкия хормон е още много нисък и при евентуална бременност не може да бъде отчетен.
 

# 38
  • Мнения: 2 120
Май тогава ти е била овулацията, в дните на сънливостта и главоболието.

# 39
  • Мнения: 276
Dendy категорично положителен тест!!!И моят първи тест беше Престо и ми отчете че е положителен 5 дни преди закъснението!
Дано съм права!!!

# 40
  • Мнения: 3 010
Момичета благодаря ви за прекрасното отношение, но 4естно имам чувството, 4е теста не е наред.  Rolling Eyes Днес си купих един Шуър чек и утре със сутрешна урина ще го пробвам. Имам чувството, 4е всеки момент ще ми дойде и 4е това е поредният месец на "нищо". А съм токова спокойна, нямам никакви болки в яйчниците /само гърдите/ и за пръв път от доста време на сам, не съм нервна и напрегната преди да ми дойде, а напротив в супер настроение, а аз най добре знам какво е ПМС   направо ми идваше да  #2gunfire

# 41
  • Мнения: 1 335
Dendy, според мен теста си е положителен, така че ЧЕСТИТО, МИЛА!!!
Очакваме след няколко дни да си отишла вече да видиш плодното сакче и да се отчетеш после  Hug  bouquet

# 42
  • Мнения: 3 010
Момичета недейте така.... все още не се смятам за бременна, сигурно теста е дефектен и без това линиите са едни такива разкривени  Close , а не са прави 4ерти.

# 43
  • Мнения: 3 010
Боже, защо при другите, виждайки 2 черти и са бременни, а при мен пак всичко толкова сложно става. Гоялмо изпитание.... защо и другите 2 теста не дадоха пол. резултат, а трябва да съм в недоумение пак.......... Cry

# 44
  • Мнения: 957
Ами миличка, защото колкото повече чакаме, толкова по-невероятно ни се струва да е истина. Отново ще се позова на моя "опит"- различните тестове отчитаха различно. Някои показваха по-бледа или едвам забележима с просто око чертичка, други по-ясна и наситена. Вече ти писах, че съвсем в началото въпросната чертичка се появяваше 10-15 минути след времето на реакция на теста, което ще рече, че теста ми е бил невалиден. Да ама не!!! Едва след няколко дни от закъснението (след 2, 3 ден)чертичката взе да се появява по-настойчиво Grinning 
Много ще се радвам ако си "събeрeш вече багажа" от проблемното  bouquet

# 45
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
при мен беше като при денди. 99% си бременна!!!!!!!!!!

# 46
  • Мнения: 3 010
Тази сутрин отново напарвих тест Шуър Чек и е отрицателен  Sad

# 47
  • Мнения: 304
Dendy   Hug Нали няма лелка значи има надежда   Praynig
Колко ти закъснява ? Защо не си пусне6 един кръвен тест ?
Стискам палци да е беб4о  Praynig   bouquet

# 48
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ДЕНДИ, не ни мъчи бе жена, казвай какво става. Направи ли кръвен...?

# 49
  • Мнения: 3 010
Момичета след отриц. тест сутринта нищо пове4е не съм правила. Не съм ходила на кръвен, незнам дали си заслужава мисля си ад изчакам до 40 ден на цикъла и ако не дойде- ве4е кръвен. Сигурно нищо няма а тоя тест е бил дефектен!

# 50
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ще чакаме да споделиш какво е  станало Peace

Общи условия

Активация на акаунт