"Никога няма да ..."

  • 2 132
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 235


  От каквото най-много съм бягала, все то ме е застигало. И колкото пъти съм си помислила, това никога не може да стане или това никога няма да го направя - съм го правила. Така, че дерзая си още.

# 31
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не се зари4ам и тука ги действам да не го правят! особено с онова олла!, ей веднага им казвам, 4е не им вярвам!определно става наопаки!

# 32
# 33
  • Мнения: 755
И аз НИКОГА  не казвам НИКОГА.... предпочитам:"ще поживеем , ще видим..."    Peace

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Няма нещо, за което да съм казала,че не бих и да не ни се е стоварило с двойна сила...или да съм се зачудила"как може"," тя е луда да постъпи така" и т.н  и да не ме е сполетяло. Затова много внимавам какво  говоря и не се заричам! Много такива примери имам и с околните ми.

И аз така Peace. И аз много внимавам какво изричам и мисля вече...

# 35
  • Мнения: 595
Няма нещо, за което да съм казала,че не бих и да не ни се е стоварило с двойна сила...или да съм се зачудила"как може"," тя е луда да постъпи така" и т.н  и да не ме е сполетяло. Затова много внимавам какво  говоря и не се заричам! Много такива примери имам и с околните ми.
Абсолютно вярно!Лично съм го изпитала.Има поговорка"Голям залък глътни-голяма дума не казвай!"

# 36
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Да,бях се зарекла,че никога няма да живея в апартамента който са ми купили майка ми и баща ми,но уви сега след минали много години за жалост ми се наложи  и дори живея в него.И още много други неща,за това не се заричам вече,факт е ,че съдбата си играе с нас!

# 37
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
И аз НИКОГА  не казвам НИКОГА.... предпочитам:"ще поживеем , ще видим..."    Peace
Опитвам се да се придържам към това,ама не винаги успявам май.

# 38
  • Sf
  • Мнения: 808
Мдааа, съгласна съм с Вашите мнения - Never Say Never, когато се заричаш за нещо и то се връща отново при теб Simple Smile И го правиш отново Simple Smile

Ми да се зарека тогаз, че никога няма да отслабна  Mr. Green

# 39
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Пази боже ,
живота може да те постави в такива ситуации,че да се чудиш откъде ти е дошло.
Никой не знае какви компромиси със себе си ще му се наложи да прави ,така че вече не се заричам за каквото и да било.
Това май значи че остарявам? Shocked

Понеже с моята майка не сме много близки .....................

Можеш да се стараеш много но каква е гаранцията ,че когато порастне и стане възрастен човек някой или нещо няма да застане между вас?
И аз се старая но кой знае.............

# 40
  • Мнения: 747
Когато човек бяга от нещо, "онова нещо" не просто го настига, то тича насреща Mr. Green!

# 41
  • Smallville
  • Мнения: 994
Мда,колкото повече години минават,толкова повече се убеждавам в това лексиконското "Никога не казвай никога".....

# 42
  • Мнения: 1 427
]

Можеш да се стараеш много но каква е гаранцията ,че когато порастне и стане възрастен човек някой или нещо няма да застане между вас?
И аз се старая но кой знае.............

Така е.Затова казвам , че е големият ми страх.

# 43
  • Мнения: 218
Никога не казвай - никога!  Tired
Убедила съм се в това...

Абсолютно си права. Така е.В това се убеждавам непрекъснато.Не се заричам, но съм сигурна в едно, че НИКОГА няма да спра да обичам хората и живота, всичко. newsm76 Heart Eyes  Kissing Heart

# 44
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
...... бъда по- млада .......

...какво казахте за заричането  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт