💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - тема 114

  • 26 929
  • 685
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 18 618
https://www.instagram.com/p/C53x6wNI0j6/?img_index=1

















ставам разногледа, че гледам и тв....

Последна редакция: ср, 17 апр 2024, 22:00 от Airra

# 556
# 557
  • Мнения: 3 162
Какво става тази вечер 😄😛👍







Много ми харесва Башак ♥️ Роклята е страхотна 😍

# 558
  • Мнения: 18 618
и на предишнотно събитие на Хепсито... беше лудница
искам да знам какво им говори, нещо ги разсмива и е в страхотно настроение Heart Eyes
https://twitter.com/Kys1899/status/1780689278562873523/video/1

а Башак винаги си е много елегантна!! Heart Exl
имат и награда с Дениз!!


Последна редакция: ср, 17 апр 2024, 23:43 от Airra

# 559
  • Мнения: 3 162
Стана ми интересно за документалния филм. А аз си мисля, че чете сценарии 😛😄

Видяха го без Башак и няма  оставяне 😂😛





Башак и Дениз са спечелили в категория "стилист на годината".



Лека, че стана утре  🤗 🤗 🤗

# 560
  • AMS
  • Мнения: 6 423

Благодаря ви дружки, за новости, коментари и пожелания!!!
Къванч и Башак ни изненадаха приятно.



Много приятна реклама!!!


Лекинка, дружки!!!

# 561
  • Мнения: 3 162
Добро утро, момичета 🤗🤗🤗



Хубав ден ви желая 🤗🤗🤗

# 562
  • Мнения: 18 550
Привет, дружки Hug

Терзи, Айре Heart Eyes благодаря ви за всичко споделено! Kiss Много ни е хубав ашкъма! И на мен ми се иска да зная какво им говори Smile
Пепи, благодаря за Башак! Kiss Прекрасна е! Heart Радвам се, че са оценили работата им с Дениз.

Диве, благодаря! Kiss

Както обещах, днес ще споделя впечатленията си от преговора на 9 серия.Отново се сблъскват доброто и лошото, правилното и грешното. В този живот всеки има своите си ценностни преценки, които по принцип не се променят, но, животът понякога си прави лоши шеги, които карат хората да правят това, което казват, че е невъзможно. Та това се случи и с Девин, тя е уплашена до смърт от случващото се с нея. Защото дълбоко в себе си Девин осъзна, че може да преживее убийството на мъжа, който е пребил сестра и почти до смърт. Това ужасяващо осъзнаване се сблъсква с моралния и компас. Като някакво дете, което е направило пакост питаше много пъти Аслан нали тя нищо не е направила, че не тя е виновна за убийството на Серхат. Сега си обяснявам защо беше толкова потресена, едва сега го свързвам с лекарствата на майка и, които е давала на Ямур, когато е била болна и едва не я е убила неволно. Този ужас, който е изживяла тогава като невръстно дете я беше белязал завинаги. Бях забравила и видеото, което Девин гледа за Иляс Корузаде след чутия разговор между Аслан и Джихан. Сега тя отново се убеди, че правосъдие за такива хора няма - Иляс е заснет как убива човек, обвинен е в умишлено убийство, но е бил освободен и напуска страната необезпокояван, а обвиненията към него са свалени. Изплаши се още повече, когато чу думите на Иляс: " Ние загубихме наша кръв, те също ще трябва да загубят" Затова попита Аслан, че е знаел всичко още от самото начало - че ще освободят Серхат, майка му ще му помогне, а той е чакал като хищник жертвата си. Ямур обаче, за разлика от сестра си беше облекчена, че Серхат вече го няма, защото нямаше представа какво следва от това.
Хареса ми сблъсъкът между Девин и Хюлия и Аслан и Хюлия, когато и заяви, че Ямур е негово семейство.
Хюлия не приема промяната в приоритетите на Аслан. Ако по-рано той и разрешаваше да решава проблемите, сега той ги решава сам, а тя само му пречи.
Много ми хареса как Аслан хванал за ръка Ямур я доведе на масата на Сойкан, на Хюлия и се наложи да преглътне и този позор за нея. Това не и попречи да продължи с плановете си да се отърве на всяка цена от нея, набърквайки се в отношенията им с Еко.
Хареса ми и  разговорът на Аслан с Илкай, как небрежно му подсказа какво ще се случи с него, ако отново си позволи да се бърка в брака му с Девин.
След разговора и с Хюлия и след страха си за Аслан, когато не успя да го намери, след ужасния кошмар, който сънува, Девин осъзна, че е готова да даде живота на всеки извън семейството, за да бъдат живи всички в него, и на първо място Аслан, затова измисли да обвинят адвоката за всичко, вярвайки, че Аслан ще успее да ги изведе от страната с жена му. А самия той беше потресен какво чудовище е създал сам.
Сега отново Аслан ще трябва да оправя огромния проблем, който му донесоха глупостите, които сътвориха майка му и Ибо, с помощта на Толга. Всичко объркаха, а планът му беше идеален. Забравих намесата и на онази гнида Ати, който накара Иляс да дойде в Истанбул. Много хубава серия отново.
Хубав ден, дружки! Hug
ПП Сега ми попадна рейтинга на Див, който винаги беше преди нас в Тотала през 2 сезон. Такъв плачевен резултат за 30 епизода нашето Семейство никога не е имал, благодаря отново на Хакан Бономо, който до последно ни държеше интереса и сценария си остана все така логичен, не забравяйки какво е писал първите серии.

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 11:48 от queen_fenka

# 563
  • Мнения: 1 745
Здравейте 🌞 и благодаря за всичко споделено, много поводи се струпаха наведнъж.
За мен този епизод е белязан с думите на Аслан "какво чудовище създадох"!!!!!
Как от желанието му, че Девин трябва да свикне, да се приобщи и да приеме, стигнахме до този удар, че има реален играч до себе си, който с хитрост, ум и малко стратегия подреди картите по различен начин.

Има един израз, че когато се бориш с чудовища, най-голямото предизвикателство е, ти самият да не се превърнеш в чудовище.
Джихан и той обрисува стъпките пред Девин по нейния начин, че бързо се е изкачила до Сойкан.

Но и двамата пропускаха един огромен факт - чувствата. При Девин водещото, движещото ядро бяха емоциите, тя така опознаваше, живееше и успявяше да усети хората. Докато при Сойкан тези възприятия бяха дълбо заровени от Хюлия и това беше нейният коз, за да ръководи и да е силна. Както и малко по-късно ще я посъветва адвокатът на семейството, всичко е в чувствата!!!! Така живееше голямото семейство Сойкан без емоциии, движеха се по начертаните линии.
Нима именно с това Девин не впечатли Аслан още на брега, не го привлече с откровеността си, прямотата и смелостта да се покаже слаба и ранима. Но за да уцелееш в тази кървава война средствата бяха други, извън закона......извън моралните граници на човек и докъде би стигнал.....границата на Девин беше ясна любовта й, в лицето на Аслан и Ямур. Хората в сърцето й, които не можеше да загуби и без които не можеше да продължи. Как само дори малкото минути без Аслан, я изкараха извън контрол, загуби почва под краката си. Страхът беляза и съня й.

Илияс се промъкваше в съзнанието й и макар Аслан ловко да се опита да я изманипулира(дори аз му повярвах и взех да се чудя, дали не я гони параноя), истината приближаваше със страшни крачки. И макар да се опитваше да овладее ситуцията, забрави за Хюлия и Ибо, които действаха, за да запазят собствените си кожи, не гледаха цялостно на фактите и обстоятелствата.
Ямур - ябълката на раздора. Аслан ясно даде да се разбере, че е част от семейство му с Девин. В предния епизод пред баща й, а сега и пред Хюлия. Но макар и седнала на така бленуваната маса, я чакаха много удари, защото всичко беше  проформа и Хюлия чакаше момента за действие.

# 564
# 565
  • Мнения: 18 618
да взема да намина, днес мен ме е хванал мързела Smirk
преди чакахме по някоя снимка, сега ни заляха тотално. Stuck Out Tongue Winking Eye
Фенче Kissing Heart, Дани, благодаря ви за хубавите коментари!! Hands Plus1
имам още половин серия....

Пепи,
Цитат
Стана ми интересно за документалния филм. А аз си мисля, че чете сценарии 😛😄
то едното не пречи на другото.







лека вечер!

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 20:44 от Airra

# 566
  • Мнения: 3 162
Привет, момичета 🤗 🤗 🤗

Вас мързел, мен ме затрупа работа и не мога да разчистя цялата седмица 😪

Видях превод на руски на интервюто на Седеф. Фени , да ти създам малко работа 😍😘
Но за никакъв филм няма информация.

https://m.vk.com/turkishtv_askimemnu

Забелязвам обаче, че трета година подред през април ни заливат със снимки.😄



Вече не мога да разбера, какво съм видяла и какво е ново 😛



А Башак  е била и на още едно събитие



Серията се надявам утре да я изгледам. Тази вечер няма да лягам докато не проверя всичко.
Човек каквото сам си направи, някой не може да му направи 😭😭😭



Лека 🤗🤗🤗

# 567
  • Мнения: 18 550
Дани, Терзи, Айре Heart Eyes благодаря ви за споделеното! Kiss
Пепи, благодаря! Kiss Заповядай!
Цитат
Актрисата Седеф Авджъ вчера посети церемонията на наградите " Watsons Beauty and Personal Care" и отговори на няколко въпроса на журналистите за тяхното приятелство със съпруга и със сем. Татлъту:
Ж - А ще бъде ли поканен Къванч Татлъту на наградите?
С - Дори не зная.
Ж- Вие често ходите на почивки семейно, заедно сте готвили, пили кафе.
С - Да, точно така. Не зная, зависи от неговите планове, затова за сега нищо такова няма планирано. Възможно е, не зная.
Ж - А какво ще кажете по повод вашето близко приятелство,г-жа Седеф? Вие сте много близки, вашите две двойки ги обичат много хора.
С- Къванч и Башак са наши отдавнашни приятели, изобщо с Къванч сме приятели повече от 20 години.
Ж - Браво.
С - Ние все така продължаваме да си дружим, опитваме се да запазим това приятелство. Това е щастие за нас.
Ж - Аз искам да попитам за приготвянето на храната, за подготовката при готвенето. Какво ви приготвиха?
Те действително ли са добри в кухнята? Двамата Къванч.
С - Къванч, моя мъж, наистина върши чудеса в кухнята. А Къванч му асистираше.
Вкусно хапнахме, приятно си прекарахме времето.
Ж - Значи ще има продължение. Всъщност г-н Къванч започна да се развива в кулинарията, ако погледнем така. Татлъту. Има ли специални ястия, които той приготвя за вас? Ето в такава семейна обстановка, за своите приятели.
С - Ние ядем всичко, което приготвя, защото той готви много вкусно.
Ж - Кое е вашето най-любимо ястие, което той е готвил? Или какво ви сготви последния път? Татлъту.
С - Лахмаджун ни приготви.
Ж - Лахмаджун? И тестото ли сам направи?
С - Да, той го прави, много е талантлив.
Ж - Ние сега сме шокирани. Какво почувствахте, когато видяхте това?
С - Аз вече не се учудвам, защото го познавам. Това е негово хоби и ние го поддържаме и укрепваме приятелството си.
Ж - Значи, Къванч Татлъту най- хубаво готви лахмаджун?
С - Не, той готви всичко вкусно.
Ж - Изглежда, че той много вкусно готви и паста.
С - Да, паста готви също вкусно. Той върши това с любов. И той е много добър във всичко, което прави с любов, затова готви вкусно, а ние с удоволствие опитваме.
Лека, дружки Hug

Последна редакция: пт, 19 апр 2024, 00:22 от queen_fenka

# 568
  • AMS
  • Мнения: 6 423

Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за новостите, преводите, коментарите и реакциите!!!
И моето диво коте е с един бял и с един черен мустак.



Дружки, от утре спирам с преговора в реала.
Но тъй като ще сменя ip-то, та за по сигурно сега  ...



Резюме еп. 9   >>> 
Смъртта на Серхат става началото на голямата война за Сойкан.
Адвокатът на Серхат, Суат, научава всичко случило се, и заплашва да разкаже на Иляс.
Аслан продължава да си сътрудничи с Джихан за разрешаването на този проблем.
Двамата братя тръгват след Суат. Намирайки го обаче, се натъкнат на изненада,
която променя всичките им планове.
Хюлия научава, че Серхат е мъртъв и отново трябва да си сътрудничи с Ибо.
Различията в мненията по този въпрос изправят Аслан и Хюлия лице в лице.
Въпреки всичко това, Аслан се връща в чифлика с Девин и Ямур,
заради безопасността на семейството.  
Хюлия усеща, че започва да губи контрол над семейството.
Борбата между Хюлия и Девин вече е много по-силна.
Разпитвайки за смъртта на Серхат, Девин се изправя срещу истината на Иляс Корузаде.
Девин осъзнава, че Иляс е голямата опасност за Аслан и Ямур.
Девин се опитва да намери изход и това предизвиква необратими промени в душата ѝ.
Тя за първи път мисли като Сойкан и дава идея, която ще повлияе на плана на Аслан.
Аслан, който от пет години се бори да не се превърне в баща си,
търси начин да се отърве от заплахата на адвокат Суат, без да си цапа ръцете.
Семейство Сойкан се събират заедно за празника на Кая.
Иляс Корузаде се появява като неочакван гост.
Девин твърдо влиза в кръга на Сойкан, в който не е влизала досега.
Семейство Сойкан се изправя лице в лице с опасността - Иляс Корузаде.



Лекинка, дружки!!!

# 569
  • Мнения: 3 162
Добро утро, момичета 🤗🤗🤗



Фени, благодаря 😍
Нивото на журналистиката е потресаващо. И това е на официално събитие. Просто нямам думи какво питат.

Диве, много се радвам за теб 🤗

Хубав ден, момичета 🤗🤗🤗

Общи условия

Активация на акаунт