💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 след "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 34/

  • 42 801
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 080
Привет, виртуални дружки! При мен пък днес беше топло, потно и забързано Laughing Трудно ми е да повярвам, че вдругиден ще е 15 градуса надолу... женският месец отдавна мина, какви са тези луди настроения на климата ни?! Expressionless
emiliq.nikolova88, на база на какво мислиш, че на Ханде и липсва страст към живота? Аз виждам съвсем обратното. Тази жена не спира да опознава света с любопитство, детски трепет в очите и усмивка, също като на дете. За Керем съм съгласна, миналата година изобщо не изглеждаше щастлив по времето на "Ако обичаш силно". В момента обаче изглежда щастлив и в хармония с решението си да направи сегашния си проект. Горд, обнадежден. Липсва му любов, липсва ни и на нас да го виждаме влюбен и обичан.
А относно професионалния им живот... И двамата трябва да бъдат благодарни на съдбата им за "Почукай на вратата ми". Подобен фурор няма как да се случва обаче всяка година. Може би никога повече няма да им се случи. Това не значи, че са неуспешни. Това не значи, че не са нахъсани. Случило се е, беше феноменално, ама... беше. Нормално е тогава да са изглеждали "по-" в нашите очи. Дори самите те може би не са можели да повярват на това, което им се случи тогава - международно "Уаууу"


Яси, прекрасно стихотворение... Дано стигне до сърцето на Хакан. Heart Decoration

Всичко в рекламата на Керем беше супер, докато не разпознах(май) лелята от "Ако обичаш силно"...
Тази жена ме преследва навсякъде... Laughing за инфо, участва и в новата сензация на турските сериали - "Бахар".

# 481
# 482
  • Мнения: 4 743
Коко, сега ще си пусна пак рекламата да търся лелята. Joy

И на мен ми хареса рекламата, като изключим онова изпищяване от Керем, но Керем си е Керем, явно не може да избяга от себе си, а и на рекламодателите им харесва, щом са оставили импровизацията му. Stuck Out Tongue Winking Eye

Едит: Коко, май наистина е тя. Grinning

# 483
  • Мнения: 1 080
Едно слънце е тук:

Yellow Heart

Тя… тя… любимата ми леля Expressionless
Коко, сега ще си пусна пак рекламата да търся лелята. Joy

И на мен ми хареса рекламата, като изключим онова изпищяване от Керем, но Керем си е Керем, явно не може да избяга от себе си, а и на рекламодателите им харесва, щом са оставили импровизацията му. Stuck Out Tongue Winking Eye

Едит: Коко, май наистина е тя. Grinning

# 484
  • Мнения: 4 743
Дразнеща беше и за мен, но много добра актриса , няма спор.

Мъчно ми е за Башак, че не й върви напосредък с проектите, много е талантлива и като актриса, и като певица. Дано следващите й проекти да са по-успешни.
Heart Exl

# 485
  • София
  • Мнения: 13 633
Прекрасна реклама на Керем. Раздал се е на макс. Ето това яхване на колата ми харесва най-вече. Керем обича предизвикателствата. Лудо момче с невероятно красива усмивка.




Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 00:05 от БлагаВест

# 486
  • Мнения: 5 089
Kıvanç Baruönü, директор на рекламата на Turkcell с участието на Керем Бюрсин, сподели този допълнителен клип от рекламата.

https://x.com/TheBursinSpain/status/1780696704062521477

Мамо, гледа ли рекламата?
Да, да, учителя Къванч я режисира. Невероятен режисьор.
Никога през живота си не съм работил с толкова невероятен човек. Наистина.
Да, да, Оскар, възможно е, така мисля.
Мисля, че ще отнеме няколко години.


# 487
  • Мнения: 10 233
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много усмивки и добро настроение Wink

Gift Heart

Sparkling Heart

# 488
  • Мнения: 2 613
Здравейте, 🌞



Популярността на Керем спада в соц. мрежи ( и за Ханде се отнася). Преди само за час влизаха в тенденция и се правеха над 100К - 200К, а сега с голяма мъка се достига макс до 50К и това отнема часове.

Явно трябва да се стегнат..
Хубав ден на всички 😀

# 489
  • Мнения: 5 089
Здравейте! Flowers Hibiscus

От снощи



На хората им се туитва за сериали, не реклами, които станаха повечко в последно време. Нямаше да бият така на очи, ако му вървеше сериал.

# 490
# 491
# 492
  • Мнения: 9
Привет, виртуални дружки! При мен пък днес беше топло, потно и забързано Laughing Трудно ми е да повярвам, че вдругиден ще е 15 градуса надолу... женският месец отдавна мина, какви са тези луди настроения на климата ни?! Expressionless
emiliq.nikolova88, на база на какво мислиш, че на Ханде и липсва страст към живота? Аз виждам съвсем обратното. Тази жена не спира да опознава света с любопитство, детски трепет в очите и усмивка, също като на дете. За Керем съм съгласна, миналата година изобщо не изглеждаше щастлив по времето на "Ако обичаш силно". В момента обаче изглежда щастлив и в хармония с решението си да направи сегашния си проект. Горд, обнадежден. Липсва му любов, липсва ни и на нас да го виждаме влюбен и обичан.
А относно професионалния им живот... И двамата трябва да бъдат благодарни на съдбата им за "Почукай на вратата ми". Подобен фурор няма как да се случва обаче всяка година. Може би никога повече няма да им се случи. Това не значи, че са неуспешни. Това не значи, че не са нахъсани. Случило се е, беше феноменално, ама... беше. Нормално е тогава да са изглеждали "по-" в нашите очи. Дори самите те може би не са можели да повярват на това, което им се случи тогава - международно "Уаууу"

Лелята се казва Хатидже Аслан и е доста популярна турска актрисал Преди десетина години я срещнахме на остров Кос, по това време беше гадже с психиатъра от Неверния, че не знам как се казваше, после пътувахме в един ферибот до Бодрум. Цял ферибот ги чака да се качат и беше им отделено специално място до бара, изобщо турците много си ценят популярните хора!!! 

Яси, прекрасно стихотворение... Дано стигне до сърцето на Хакан. Heart Decoration

Всичко в рекламата на Керем беше супер, докато не разпознах(май) лелята от "Ако обичаш силно"...
Тази жена ме преследва навсякъде... Laughing за инфо, участва и в новата сензация на турските сериали - "Бахар".

# 493
  • Мнения: 2 613
От сета


💙 Мави 💙

# 494
  • Мнения: 5 089
Рекламно лице на Turkcell по случай 30-ата годишнина е актьорът Керем Бюрсин

https://www.mahalligundem.com/turkcell-den-30-yil-surprizleri/60 … /#google_vignette

Подчертавайки посланието „Всичко работи с Turkcell, Turkcell работи с всички“ в новата си рекламна кампания, марката разказва пълните технологии, които предоставя, с различни истории. Във филма, в който участва Керем Бюрсин и снимките отнеха четири дни, се подчертава, че Turkcell присъства във всеки момент от живота. Те свързват компании и сектори, както и отделни лица; Съобщението е дадено, че мобилната комуникация се предоставя от Turkcell в области, където марката не се вижда, като смарт устройства, автономни превозни средства, градски болници и летища. Заявявайки, че новата кампания подкрепя 30-годишната стратегия на компанията, генералният мениджър на Turkcell заяви, че енергията на Керем Бюрсин е много полезна за Turkcell. „Започнахме нашата комуникационна кампания с нашия скъп Керем Бюрсин. Още веднъж му благодаря.
И той, и неговата енергия подхождат много добре на Turkcell.”

Актьорът Керем Бюрсин, който не използва каскадьори в екшън сцени; „За мен е много важно да бъда част от 30-годишнината на комуникацията на Turkcell, една от най-ценните марки в страната ни. Ще гледате много екшън и забавни сцени в поредицата, където обясняваме технологията с примери от реалния живот. Прекрасен спомен за нас беше и гостуването на майка ми в първата сцена. „Ще видите специалните изненади на Turkcell за неговата 30-та годишнина в различни филми, които ще бъдат пуснати през годината“, каза той.


Общи условия

Активация на акаунт