Има ли ред в дамската ви чанта?

  • 2 942
  • 86
  •   1
Отговори
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Има ли ред в дамската ви чанта?

В моята – определено няма.
Нося големи чанти, тип торби и в повечето случаи това, което ми трябва, се оказва на дъното на чантата.
Та се замислям дали това би имало ефект:



Тези т.нар. органайзери за дамски чанти ми се струват практични, но още не съм се наканила да прежаля 30лв.
Някоя от вас ползвал ли е това чудо, да каже дали инвестицията си струва.

# 1
  • Мнения: 2 229
Ами аз в повечето случаи не нося чанта. Blush Бутам си всички ключове, пари, телефон по джобовете. Confused Лятото обаче искам не искам няма къде да си сложа нещата ако не мъкна чанта и въпреки че са малки никога нищо не мога да си намеря. Joy

# 2
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Определено никакъв ред няма. Отпреди ходех с големи чанти и мах вътре какво ли не. Когато родих си купих малка , за да ми е по лесно с количката.........но.същата работа-вече е препълнена с всевъзможни работи. Няма оправия. Joy

# 3
  • Мнения: 364
относително подредена  Grinning чантата е малка към средна и за големите неща няма проблем, откривам ги веднага, но за дребните се започва издирване, което често завършва с изваждане на всичко и откриване на нужното  Grinning

тези органайзери изглеждат симпатично, но не бих ползвала...

# 4
  • Мнения: 2 229
Този "органайзер" обаче мисля че повече ще пречи. Първо заема много място, второ отделенията са някакви стандартни и например това за телефон, може да ти е малко за твоя телефон, или да нямаш толкова хумикалки, моливи, червила, които да слагаш...Една чанта с 2-3 отделения би вършила по-хубава работа - 1 за гримове, 2 за документи и някое определено място където си държиш най важните неща телефон, пари, ключове. Е, винаги е малко разбъркано, но не мисля че някой може да си "класифицира" нещата от дамската чанта в тези органайзери.

# 5
  • Мнения: 2 926
В моите чанти няма ред и силно се съмнявам,че някога ще има.Още повече, че обичам да нося големи чанти - тип торби, а в тях да поддържаш ред е мисия невъзможна!

# 6
  • Мнения: 5 475
В моите чанти няма ред и силно се съмнявам,че някога ще има.Още повече, че обичам да нося големи чанти - тип торби, а в тях да поддържаш ред е мисия невъзможна!
Peace точно като тебе съм  Crazy

# 7
  • Мнения: 936
Редът е нещо, което по принцип го няма в дамската чанта.
В моята е средна работа - има джобчета за телефон и ключове, останалото съм натъпкала в пормонета.

# 8
  • Мнения: 1 546
Абсолютно няма! Mr. Green И когато трябва да си платя такстито, например, се започва едно неистово ровене 10 мин да си намеря портомонето Embarassed...съпътсвано обикновено от разбиращия поглед на шофьора .."дааам...дамска чанта..."

# 9
  • Мнения: 4 737
В чантата ми е абсолютен хаос. Ако ми се наложи спешно да извадя нещо конкретно трябва да я изсипя за да го намеря Tired

# 10
  • Мнения: 6 155
Има ред Grinning

# 11
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Браво, Биби!   bouquet
Каква е тайната?


... Ако ми се наложи спешно да извадя нещо конкретно трябва да я изсипя за да го намеря Tired

Една колежка така всеки път си изсипва цялата чанта, като й звънне ГСМ-а.

# 12
  • Мнения: 4 737
Голям резил е Sad Но и моите са тип торба и няма шанс да наредя нещо вътре.

# 13
  • Мнения: 1 616
Аз нося малки чанти, но въпреки това в тях ред няма. Обикновено това, което търся, се намира на дъното и трябва да ровя усърдно, докато го докопам. Единствено без проблем си намирам телефона, защото си има специално джобче за него. Simple Smile

# 14
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
В повечето случаи има  hahaha
Купувам си чанти с по 2-3 отделения - 1 за козметика, 1 за документи, химикали и т.н. и последното за телефон, ключове и разни такива  Peace

# 15
  • Мнения: 15 619
В моята чанта ред не може да има.
Как иначе ще си търся по половин час едно нещо и накрая да не го намеря... Joy Joy

# 16
  • Мнения: 5 140
Ако чантата е с прегради има ред, ако е без е пълен хаос.

# 17
  • Мнения: 4 176
Ами аз в повечето случаи не нося чанта. Blush Бутам си всички ключове, пари, телефон по джобовете. Confused
И аз съм така. ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 043
Има всичко друго,но не и ред Laughing
Намирала съм всякакви неща в чантата си,като последното беше мида,останала от лятото в чантата ми Laughing
Ама пък така винаги мога да извадя нещо интересно да подаря на някое детенце.Абе направо съм като Астор Joy

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Аз обичам големите чанти и си купувам само такива,незнам как,но успявам да ги подържам подредени,рядко не успявам да намеря нещо от първия път.

# 20
  • Мнения: 1 813
В редките случай, в който нося чанта,вътре има всичко друго,само не и ред  Crazy

# 21
  • Мнения: 92
Има всичко друго,но не и ред Laughing
И при мен. Laughing Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 2 673
В мойта има..само че все намирам опаковки от дъвки  Mr. Greenи бонбони

# 23
  • София
  • Мнения: 2 079
Имам ред винаги.  Peace
Изключителни са моментите, когато не мога да си намеря нещо в чантата от първото пипане и бръкване. Naughty

# 24
  • Мнения: 2 309
Не ходя с куфарчета и няма как да е под конец всичко,но не я пълня с излишни неща!

# 25
  • Мнения: 177
Чувала съм коментар, че единственото неЩо, което няма в дамска чанта, е ред.
Ами и при мен все неЩата, които ми трябват, са най-отдолу. Та дори и да е подредена в началото, след първото "ровене", вече всичко е хаос, уви.

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 00:05 от Ivence

# 26
  • Мнения: 292
Е как ще си намирам нещата ако са подредени Laughing

# 27
  • Мнения: 2 910
Определено няма ред в моята чанта, колкото и да се старая да подреждам нещата в нея. Обикновено ходя с по- големи чанти, тип торби и, когато се наканя да потърся нещо, винаги го намирам последно и на дъното Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 5 103
Няма ред.

# 29
  • :)
  • Мнения: 337
Ужасен безпорядък, всичките ми чанти са без прегради и всеки ден си късам нервите, най- изнервящо е, когато ми звъни тел. и не мога да го намеря, направо полудявам. #2gunfire

# 30
  • София
  • Мнения: 1 654
Според чантата, но няма зависимост от броя на отделенията и Crazy Имам чанти които колкото и да ги подреждам и да слагам само най-необходимото са си все в хаос. Други пък са учудващо подредени newsm78

# 31
  • Мнения: 1 006
не! Дори да опитам да въведа ред, 2 минути след това пак всичко съм разровила Embarassed

# 32
  • Мнения: 511
Има всичко друго, освен ред  ooooh! Laughing

# 33
  • Мнения: 1 564
Няма ред.Пълен хаос е. Embarassed

# 34
  • Мнения: 7 723
Никакъв ред няма   Naughty

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
И при най-добро желание - не се получава. Но най-хубавото в случая е, че колкото пъти изсипя всичко, за да го подредя, се оказва, че на дъното освен всичко друго има и изсипани доста стотинки и железни левчета  Grinning

# 36
  • Мнения: 8 505
Не употребявам дамски чанти,само спортни раници.Ред има.

# 37
  • Мнения: 11 550
И в моята чанта цари хаос.Опитвала съм се да слагам ред,но тогава дори се дразня повече когато трябва да извадя нещо.

# 38
  • Мнения: 2 011
няма ред,няма и надежда за нещо подобно  hahaha

# 39
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
В моите чанти няма ред и силно се съмнявам,че някога ще има.Още повече, че обичам да нося големи чанти - тип торби, а в тях да поддържаш ред е мисия невъзможна!
това е положениети и при мен

# 40
  • Мнения: 2 407
Старая се да има ред, аз съм си малко педант.Такъв несесер не съм виждала, но не ми харесва.

# 41
  • София
  • Мнения: 35 977
Не  Peace

# 42
  • Мнения: 89
Има ама Друг път  Joy Joy

# 43
  • Мнения: 1 424
Има всичко друго,но не и ред Laughing

Подкрепям  Peace И при мен е така  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 6 461
В моята чанта няма ред Crazy .
Определено това не ме притеснява. Flutter

# 45
  • София
  • Мнения: 1 626
Всеки път си купувам все по-голяма чанта.
И за моя голяма изненада всеки път успявам да я запълня.
Но ред много няма. Дори и да е подредено в началото след едно по-обстойно търсене на нещо всичко отива по дяволите.

Ама не страдам от това. Важното е, че всичко което ми трябва е вътре.  Laughing

# 46
  • Мнения: 2 956
Имам ред винаги.  Peace
Изключителни са моментите, когато не мога да си намеря нещо в чантата от първото пипане и бръкване. Naughty
Станахме две май  Laughing и в моята има ред опеделено  Peace

# 47
  • Мнения: 2 040
Зависи от чантата .. ако има прегради - ред има, ако няма - това което ми трябва е на дъното и става вихрушка вътре щом почна да бъркам ...  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 53
В моите чанти няма ред и силно се съмнявам,че някога ще има.Още повече, че обичам да нося големи чанти - тип торби, а в тях да поддържаш ред е мисия невъзможна!
това е положениети и при мен
същото Thinking

# 49
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Няма ред в моята 4анта...

# 50
  • Мнения: 2 936
в моята чанта има ред.... Mr. Green
винаги нося най-необходимите неща,без нищто излищно!

# 51
  • София
  • Мнения: 7 097
В чантата ми цари такъв ред, че знам къде точно да пипна /без да гледам/, за да намеря каквото ми трябва... Grinning Wink

# 52
  • Мнения: 1 157
Не обичам да няма ред в чантата ми

# 53
# 54
  • Мнения: 4 451
Има всичко друго, но не и ред. Понякога много ме изнервя, като взема да търся нещо из нея Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 5 606
Абсолютно никога няма ред!

# 56
  • Мнения: 1 069
 Никога не се е срещал ред в никоя от чантите ми!
 Ако мъжа ми не успее да намери нещо в къщи ми казва: Започвай да си ровиш из чантите!
 Разбирай- ако нещо е изчезнало, то се намира в моя чанта.
 Честно казано много пъти е бил прав!

# 57
  • Мнения: 2 159
никакъв ред, ровя като кокошка в нея Mr. Green

# 58
  • Разград
  • Мнения: 3 110
В чантата ми цари такъв ред, че знам къде точно да пипна /без да гледам/, за да намеря каквото ми трябва... Grinning Wink

Така е и при мен.

# 59
  • Мнения: 2 849
Старая се ,големи малки ,гледам да са подредени . Flutter

# 60
  • Мнения: 5 299
Да, има ред, защото нося само портмоне, ключове, цигари и телефон Mr. Green

# 61
  • Мнения: 5 362
Има ред Grinning

# 62
  • Мнения: 3 537
Да, винаги има ред в чантата ми  Wink

# 63
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
В моята чанта няма ред Crazy .
Определено това не ме притеснява. Flutter

И аз не съм се притеснила особенно  Wink , просто се чудех дали един такъв несесер би ме улеснил по някакъв начин или да не си давам парите излишно за него.

# 64
  • Мнения: 155
В чантата ми цари такъв ред, че знам къде точно да пипна /без да гледам/, за да намеря каквото ми трябва... Grinning Wink


И за мен важи същото. Редовно не гледам, ама намирам.

# 65
  • Мнения: 891
Зависи от чантата, ако има много джобчета и прегради - има ред,
ако няма прегради - няма и ред  Peace

# 66
  • Мнения: 5 317
Няма ред.

# 67
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
В моите чанти няма ред и силно се съмнявам,че някога ще има.Още повече, че обичам да нося големи чанти - тип торби, а в тях да поддържаш ред е мисия невъзможна!
......Aбсолютно същата ситуация е и при мен

# 68
  • Мнения: 2 147
В една данска чанта има всичко само не и ред Simple Smile и при мен е така и изобщо това не ме притеснява Hug

# 69
  • Мнения: 814
Уж има ред, уж зная кое къде да търся , а все не го намирам там.
Хеле пък като сменя чантата с друга и преместя нещата - настава пълно объркване!

# 70
  • Плевен
  • Мнения: 973
Няма ред, дори да се опитам да го създам много бързо се връща към безредието!

# 71
  • София
  • Мнения: 2 381
В чантата ми цари такъв ред, че знам къде точно да пипна /без да гледам/, за да намеря каквото ми трябва... Grinning Wink
И при мен е така.

# 72
  • Мнения: 1 027
Е, то ако има ред няма да е дамска чанта  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 11 009
Харесвам големи чанти тип торба, няма как да има ред Laughing
Само ключовете ми са в отделно джобче.

# 74
  • София
  • Мнения: 504
Има всичко,освен ред Peace

# 75
  • Мнения: 12 892
Има ли ред в дамската ви чанта?
Извинявам се за отклонението, ама какво общо имат редът и дамските чанти?  newsm78 Ами че те нашите чанти, чантички и тем подобни по дефиниция не го допускат да припари вътре  Laughing

Иначе органайзерът изглежда практичен, ама нещо от картинката не мога да разбера колко е голям и дали като ти трябва нещо от него, трябва да го разгъваш целия? А има ли различни размери или е само един?
Абе изобщо има ли толкова много жени, дето да искат да имат нещо, което да им е едно и също?

Иначе аз горе-долу удържам положението в чантата ми (големичка си е), като дреболиите от сорта на червило, молив, дъвки, фрешчета, лепенки и други вещи "от първа необходимост" съм сложила в едно малко несесерче и то стои в чантата ми - иначе не е истина какво ровене пада  Rolling Eyes Хитростта е в това, че самият несесер е прозрачен, та в него не ми се налага да ровя, а само го оглеждам от всички страни и така намирам каквото ми трябва - не можете да си представите колко по-лесно е така  Grinning А и не ходя постоянно с една и съща чанта, та поне дребните неща така не ги прехвърлям едно по едно  Whistling

# 76
  • Мнения: 574
не съм видяла подредена дамска чанта за моята да не говоря,дори и да си купя такова нещо едва ли ще го използвам по предназначение! newsm78

# 77
  • Мнения: 1 906
Какво е това "ред в дамската чанта"Joy В моята пада яко ровене  Mr. Green. Няма никакъв ред, но това за мен е без значение.
Като се замисля не познавам жена, в чиято чанта да има ред (все пак сигурно има някъде под слънцето).

# 78
  • Мнения: 410
Ред има...и да, и не...
Зависи от чантата.

Сега имам една чанта, дето е еднаква от вън от двете страни, с 2 ципа отгоре. Както и да я гледам, никога не отварям този, който ми трябва!

Но този органайзер ми се струва, че никога не бих ползвала.
Не мога да си представя, че ще ми потрябва нещо и ще го извадя, за да търся...
Мисля, че жените, намираме по интуиция какво то ни трябва в нашите чанти!

# 79
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413
Не знам дали е подредена, но винаги си намирам каквото ми трябва и то достатъчно бързо Grinning

# 80
  • Мнения: 3 622
В чантата ми е пълен безпорядък, но когато търся нещо винаги успявам бързо да го намеря.  Обичам по големи чанти да мога да събирам повече неща, като ми затрябва нещо - има го вътре  newsm44

# 81
  • Мнения: 351
Преди имаше някакъв ред, защото само аз бърках вътре.
Сега обаче е абсолютен хаос. Само като види дамската ми чанта и очичките на моето момиченце направо светват.
Не мога да й устоя  Embarassed и й позволявам често да прави ревизия на съдържанието. А тя с  кеф я изсипва.После хуква ня някъде, обикновено към друга беля и на мен ми остава да прибера бързо съдържанието и да хукна след нея. Купих й само нейна чантичка - не помага.

# 82
  • София
  • Мнения: 375
За съжаление и в мойта има всичко друго но не и ред smile3512 и аз съм почитател на големите чанти тип торби и въпреки че са с няколко отделения пак си е цяло приключение докато намеря нещо, последната си я купих с джобове (доста дълбоки) от стране та там си слагам телефоните, щото иначе трябва да си обръщам чантата докато ги намеря smile3506

# 83
  • София
  • Мнения: 3 680
Не обичам да нося чанта,но понякога се налага-предпочитам малки или с повече прегради...
На въпроса-ВИНАГИ МИ Е ПОДРЕДЕНА и имам всичко необходимо.Не ми се е налагало да я изсипвам,че да намеря нещо...Просото съм си такава-дори чантата на количката ми е подредена в определен ред и ако нещо ми се размести #Cussing out
Луда работа Laughing
Този несесер ми се струва практичен,а и 30лв не е чак толкова много-дерзай!!!

# 84
  • Мнения: 2 697
В повечето случаи - не... Но и признавам си, струва ми се някак женствено ред да няма, затова и не ме притеснява особено липсата му в моята чанта (стига да не се налага да търся едно нещо по час, примерно) Heart Eyes

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 15:31 от Шехина

# 85
  • Мнения: 27 524
Не, никакъв  Laughing
Нито в нея, нито в гардероба ми  Grinning

# 86
  • София
  • Мнения: 1 775
Има всичко друго,но не и ред Laughing
Намирала съм всякакви неща в чантата си,като последното беше мида,останала от лятото в чантата ми Laughing
Ама пък така винаги мога да извадя нещо интересно да подаря на някое детенце.Абе направо съм като Астор Joy
Аз пък нарочно си оставям мидичка или сърчице или друго нещо. Веднъж си намерих пистолета на сина ми, много весело ми стана hahaha. Отивахме на дискотека и тъкмо проверяваха за оръжие, много се смяхме, Друг път имах пожелание за приятен ден, пак от него. Много ми е интересно да си ровя Joy. Чак да я изсипвам- не.

Общи условия

Активация на акаунт