Номинации за най-голяма муня (тема 9)

  • 44 618
  • 574
  •   3
Отговори
# 465
  • Мнения: 13 450
А, виж тук съм се изхитрила - макарони и спагети в мойта кухня няма от години... виж колко ядове си спестявам Joy
Но като ми се е налагало да варя такива - винаги съм им оставяла много място, никога не съм го разбирала това да ги вариш в съд дето едвам ги побира.

# 466
  • European Union
  • Мнения: 1 432
Макарони и спагети варя със силиконов капак от Алиекспрес. Боб също Simple Smile

# 467
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 166
Ето ме пак съм аз, разписавам се с поредната мунска случка. Едма приятелка ми записва час за безплатна лазерна епилация за 17/06, но мунския ми мозък е запомнил 17/05. Същия ден денят ми е пълен със срещи и задачи. Съответно вече закъснявайки за часа хвърча към салона, даже звъня на момичето, че ще закъснея 5-10 мин и тя ми отговаря, но вие сте за 17/06 не за днес. Умрях от срам и яд.

# 468
  • Мнения: 4 835
Ааа, какъв е тоя салон, дето записва месец по-рано?

# 469
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 166
А де и аз това се чудя

# 470
  • Мнения: 3 596
макарони и спагети не се захлупват
 8мин не са толкова много, а и обикновено, се варят непосредствено преди поднасяне


Кубратова, твоето работно време... Head Band Head Band
Аз си ги захлупвам и си къкрят, ама под контрол и таймер, не междувременно, докато пиша. Последно бях изкипявала мляко преди повече от 36 години, затова се и впечатлих от себе си, инак нямаше да ми дреме.
Нямам работно време, само срокове Simple Smile

# 471
  • Мнения: 9 390
Сега се замислих... Защо варите млякото следа като то е пастьоризирано?! Е,ако е домашно от фермерския пазар,тогава – да.

# 472
  • Мнения: 1 015
оффф, толкова много задачи имам последните дни, че всеки път като минавам пътьом да изхвърля боклука, най-много внимавам да не си хвърля вместо него моята чанта...

# 473
  • Мнения: 3 596
оффф, толкова много задачи имам последните дни, че всеки път като минавам пътьом да изхвърля боклука, най-много внимавам да не си хвърля вместо него моята чанта...
Аз всеки път я стискам с все сила и даже си слагам ръката с чантата зад гърба - поради същите опасения. 
Млякото го варя, защото е фермерско, не е пастьоризирано. В кутии почти не купувам.

# 474
  • Мнения: 14 374
Ааа, какъв е тоя салон, дето записва месец по-рано?



Аз ходя на лазер през поне 40 дни. Салонът си има онлайн резервации и мога да си запазя час за повече от месец напред. Даже сега ще ми станат 52 дни, защото ще пътувам и няма да мога да ида

# 475
  • Мнения: 4 481
А аз се зачудих за безплатното Grinning

# 476
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 166
Някаква промоция е , защото са взели нов апарат и явно го промотират. Идея нямам, салона е на една приятелка и тя ми предложи да пробвам, защото е безплатно.

# 477
  • Мнения: 4 835
Извинявам се, че е извън темата - но ако може на лично контакти за лазерна епилация около Младост, София, ако за този район говорите.

Аз да се похваля, че успешно занесох бележката за присъствие на детето. Но пък два дни такъв "късмет", че днес ще излизам само ако се налага. Кола щеше да го блъсне докато хвърляхме боклука, сушилнята ми се счупи, през нощта съм спала само три часа, сутринта вместо добро утро - объркала съм едни сметки и сега двойна работа ще правя.

# 478
  • Мнения: 3 596
Някаква промоция е , защото са взели нов апарат и явно го промотират. Идея нямам, салона е на една приятелка и тя ми предложи да пробвам, защото е безплатно.
Не сме по темата, ама да си кажа и аз по този въпрос - не пробвай безплатно неща, дори и при приятелки.
Дори не мога да си представя какво е да промотираш нов апарат - просто си го ползвай, ако замества и е по-добър по функционалност (или има различна такава), безопасност и т.н. от стария и толкова...това не е промоция на вафла все пак.

# 479
  • София
  • Мнения: 4 366
Малей, цялата нова тема съм пропуснала, че и се чудя защо никой не пише.
Муня!
После ще я изчета.
А преди малко започвам да чета това

"Сеитбата на рапица, която трябва да се сее рано, за да се постигнат максимални добиви, понася удари, тъй като някои фермери се ориентират към..."

Но естествено чета "Сватбата на Ралица..."
И се чудя каква е тая сватба, коя е Ралица и какво общо има с жътва и фермери...

Последна редакция: вт, 21 май 2024, 11:07 от Светулчица

Общи условия

Активация на акаунт