Антицелулитен клин

  • 18 143
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 113
  http://www.homeshopping.bg/                                                                   И аз мисля да си го купя.

# 16
  • Мнения: 113
 А  М размер за колко килограма е приблизително?

# 17
  • Мнения: 664
и аз мисля да си го купя

# 18
  • Мнения: 6 958




Да за същите става дума   bouquet Не знам какви са отзиви на останалите, но аз съм положително настроена, особено за колана - той е по добър от бермудките, но и те не отстъпват   bouquet

galq а такъв като твоят не съм чувала до сега  newsm78

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 01:50 от miranda_rs

# 19
  • Мнения: 13 512
, но започва обилно потене и можеш да видиш леко бяло-жълтава течност (мазнинки+вода) докато го почистваш...
Чак пък да изтичат мазнините с потта през порите....няма как да стане, объркала си се нещо newsm78

# 20
  • Мнения: 6 958
, но започва обилно потене и можеш да видиш леко бяло-жълтава течност (мазнинки+вода) докато го почистваш...
Чак пък да изтичат мазнините с потта през порите....няма как да стане, объркала си се нещо newsm78

Наистина незнам какво е, не съм специалист  newsm78 Но каквото и да е това само ме радва..., защото така и сантиметрите си отиват... Напълно въможно е да се извлича и малко от антицелулитния крем, ако има някакви остатъци по кожата (който не слагам преди тренировка)  #Crazy Наистина незнам какво е  newsm78 Само мога да го препоръчам   bouquet

# 21
  • Мнения: 13 512
Имам го колана, но мен като ме запари и се обривам.според мен си е чиста проба потене това с колана и като свършиш тренировката и пиеш вода- си наваксваш изгубените течности.

# 22
  • Мнения: 537
Може ли някой да даде сайт на чехлите против целулит.

# 23
  • Мнения: 410
Теди, надявам се да си си проявила чувството за хумор!
 Колкото до тези клинове, които всички обсъждате нещо не сме се разбрали или аз нещо с обясненията не съм била точна.
И аз имам такъв неопренов и го нося само по време на тренировка. В домашни условия ползвам антицелулитния. Като го сваля краката ми са целите на дупки и мисля, че точно в това му е смисъла. Да се масажират неравностите по кожата докато изчезнат.
 Монда,за обрива само да кажа, че от инструктор знам, че неопреновите клинове се носят върху памучна материя, не на голо. Пак се изпотяваш, но и кожата "диша".
Миранда, това,което виждаш със сигурност е антицелулитния крем, защото мазините се отвеждат с лимфата, не с порите.

# 24
  • Мнения: 6 958
Може ли някой да даде сайт на чехлите против целулит.


И аз искам малко инфо за тях? Моля?!?   bouquet

# 25
  • Мнения: 100
И клина, и колана ги видях онзи ден в Метро, но не помня колко струваха. Мисля, че по-евтиния клин беше 20 и няколко лева. Имаше и на Руканор, който беше 70 лева, но голяма разлика не видях. Коланът мисля че е под десет лева.

# 26
  • София
  • Мнения: 10 858
За антицелилитните чехли -
казват се "Целуна", продават се по аптеките, цената е около 60лв.
Приличат на сабо.
Едва ли имат някакъв ефект според мен.

# 27
  • Мнения: 6 958
За антицелилитните чехли -
казват се "Целуна", продават се по аптеките, цената е около 60лв.
Приличат на сабо.
Едва ли имат някакъв ефект според мен.

Честно казано малко съм скептично настроена към тези чехли, но не съм и сигурна докато не ги видя какво представляват и не чуя някакви отзиви за тях? От какъв материал са? Да не би да има разположени ''зони-топчета'' които са на принципа подтискащи точките разположени на ходилото и оттам действат на апетита... Четох някъде нещо такова?  newsm78

Някой, който ги има би ли споделил резултати?

  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 1 956
Ползвала съм такъв клин - ефектът беше гаден. Не само, че само с клин не се маха целулит, ами има неприятни странични ефекти. Под клина се изпотяваш и се получават гадни обриви, които после минават трудно и оставят белези по няколко седмици поне.

# 29
  • Мнения: 13 512
Монда,за обрива само да кажа, че от инструктор знам, че неопреновите клинове се носят върху памучна материя, не на голо. Пак се изпотяваш, но и кожата "диша".
под колана-добре, ще слож памучно боди, ама под клина какво да сложа? наполеонки ли? или кюлоти?няма как да стане.

Общи условия

Активация на акаунт