Втори фотошоп конкурс "Пролет"

  • 9 970
  • 344
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 835
Ох, вече и аз се обърках. Ама кой ме би по главата да се правя на организатор Mr. Green Промяна наистина няма да има, защото имам получени две работи вече на мейла. И така - обещавам да не разкривам самоличности дори и при заплаха от бан. Mr. Green

Браво Микки, само така!!! Wink Хич не го мисли повече. Hug

# 31
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
микки даваме така както е до момента ... за следващия конкурс може би ще е хубаво да уточним повече нещата че съвсем се разводниха

# 32
  • Мнения: 1 084
микки, огромно благодаря, че се нае да организираш нещата  bouquet Няма да променяме регламента, но събирайте идеи за следващия конкурс Simple Smile) Имаше предложения за колаж на базата на ключови думи Simple Smile)), може и с това да опитаме Simple Smile)) next time Simple Smile)

# 33
  • Мнения: 1 884
микки, умори ме от смях,  Joy какъв бан бе, какви пет лева?!? Ти като организатор, имаш доверието на участниците, тъй че, ще пращаме на мейла ти. Кактоказа Тео, както сме го измислили, така, това е.

# 34
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
значи на мейла тъй ли ... добре  Grinning но проблемо както се казва  Peace
Основния проблем, който се разискваше беше как после ще стане ясно кой номер на кого е.
хрумна ми нещо пишейки това - спечелилите първите места могат да покажат работния си фаил накрая .psd за да няма притеснение кое на кой е,въпреки че се съмнявам някой някой да се опитва да плагиатства или нещо друго по време на конкурс но това е предложение за другия път Grinning ... дяволката е права вярваме в теб микки   Sunglasses

# 35
  • Мнения: 1 884
Е то е ясно, след края на конкурка микки ще обяви коя работа на кого е. За мен лично ще е много забавно да давам предположения кое на кого е.  Laughing Mr. Green Може да се позабавляваме с предположения, естествено лез да се разкриваме...  Sunglasses

# 36
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Да развъртим едно залагане тогава "Отгатни на кого е" Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 44 100
поледно - на микки на майла ли - и всеки с по 1 нещо ли може да се включи? Simple Smile

# 38
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Последно-на микки на мейла Mr. Green. По едно в категория, общо три. Ей това го забравих да го напиша EmbarassedДаже вече имам няколко неща, утре или тази вечер ще ги кача да им се радваме по-дълго.

# 39
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Айде Микки, качвай че да видя как са първенците, и да знам да се захващам ли изобщо ?? newsm78 Mr. Green

# 40
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Качих ги, гледайте на воля Wink

За незапознатите с Уебшотс-файла трябва да е JPG

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 09:26 от микки

# 41
  • Мнения: 3 835
За колаж, линка нещо... не е наред...? newsm78 Аз ли съм в грешка...? Rolling Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 44 100
ако си го копнеш и пастнеш се отваря, но преди малко нищо нямаше Wink

# 43
  • Мнения: 3 835
Аха, е сигурно има начин, ама просто обръщам внимание, че има проблем. newsm78

# 44
  • Мнения: 3 810
Все още няма колажи.
Я да ви питам: какъв размер трябва да са? Има ли изисквания? Поне за пропорции шир. х вис.?

Общи условия

Активация на акаунт