Пъзели 64

  • 17 431
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 431
Вох , ти си била художник , красива е рисунката и много сполучлива ! Браво !

Аз в списъка отбелязах само какво към редила , но няма да откажа да редя и другите от серията , даже много бих искала да се пробвам на мечката Simple Smile)

И да постъпя малко различно , вместо готов пъзел, ще покажа до къде съм с Елена . Цветята и рогата е възможно малко да ме озорят .

# 691
  • Мнения: 307
Един пролетен Cobble Hill.

# 692
  • София
  • Мнения: 1 946
Тръден-труден колко да е труден Simple Smile вече е готов

# 693
  • София, България
  • Мнения: 5 613
Еве, много е красив!

# 694
  • Мнения: 304
Vox, много е хубава рисунката на Алиса, страхотно рисуваш. Purple Heart

Ах, Еве, разкошен е, но и на мен никак не ми изглежда лесен, въпреки че е много мой тип и с кеф бих го редила.

Fairyland Castle
Master Pieces, 1000

# 695
  • София
  • Мнения: 2 342
Еве, не ставаш за Нострадамус. Прогнозата ти за 3 часа и половина редене изобщо не се сбъдна, два дни го редих това пиле. То вярно, че беше станѝ,седнѝ, сготвѝ, но можех да се представя по-прилично Grinning Благодаря за птичето, много ми хареса.

# 696
  • София
  • Мнения: 1 946
Е Сали със "стани, седни, сготви" не става Simple Smile

# 697
  • Мнения: 304
Ще пускам тези пъзели за продажба в групите днес, ако някой си хареса нещо да пише.

Скрит текст:

# 698
  • Мнения: 6 940
Аз се чудя на едни Buffalo, какво ви е мнението за марката?
Спомням си, че някой пита за Бъфало, но както винаги забравих да отговоря Confused

На мен не са ми супер любими като качество. Първият ми беше направо ужасен, хем гланцов, хем супер стегната сглобка и ако сложиш на грешно място направо се разнищваха. Но другите, които редих не бяха чак толкова стегнати и беше по-поносимо.

Ето още една Алиса Smiley

Golden Age of Disney
Bag B 1500 части
Trefl Prime

# 699
  • Мнения: 157
Ето и един пъзел от мен - на Schmidt Cinderella Wishesh Upon a Dream.
Дърветата ме затрудниха, но всичко друго беше приятно за редене .

Сега започвам друг на Дисни, също много красив. Ще кача като го наредя.

# 700
  • Мнения: 2 015
Не завиждай, аз съм с мъжа и децата. брата на моя мъж заминава дам с децата, а майка им на почивка с приятелки на друга дестинация.
Да ти кажа за мен най-хубавите почивки са с цялото семейство и поне две седмици Simple Smile
Даже се радвам, че все още и големият ми син идва с нас.


Вчера, с малко късмет и много желание, успяхме да се видим с Happy eyes и мъжът и.
Срещата ни беше на местен паркинг, кратка, но много зареждаща. Все едно срещнах стари приятели. Heart Eyes
Пътуващият пъзел от Тони, вече е в мен, готова съм за ваканция. Joy


Бухтичка, благодаря че се включи с мнение за Buffalo. Направо се отказах и без това бях на кантар.

# 701
  • Мнения: 715
Аз да се похваля, много съм доволна, днес след като заливахме със смола мозайката на колежката, реших да се пробвам заедно с второкурсниците да направя покрай тях едно сграфито, да изпробвам техниката.

Това е техника за стенопис, с наслагване на прясна мазилка с различни пигменти една върху друга и после се изчегъртва, за да се проявят всички нюанси.
Трябваше да решавам за минути какъв ще ми е проекта и като си преглеждах снимките, ми се наби едно от цветята на Игуаната от Пъзелмания Joy


Съвсем импровизирано днес, след голямо мазане на мазилка и чакане да съхнат слоевете ето резултата



Има още да съхне, би трябвало и цветовете да се променят.

# 702
  • Мнения: 2 447
Браво, Весе!:)

# 703
  • София
  • Мнения: 1 946
Весе много добре се е получило.
И ние си ходим все още всички, лятото морето е две седмици. Децата ядосват родителите, да живее бирата Simple Smile
Аз днес довърших още един малък (750) пъзел

Свободен е ако някой си го хареса.

Последна редакция: ср, 22 май 2024, 20:21 от евето

# 704
  • Мнения: 2 447
За мен?Simple Smile

Аз редя много готин Ravensburger

Последна редакция: ср, 22 май 2024, 20:42 от Hot Spring

Общи условия

Активация на акаунт