Пъзели 64

  • 17 495
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • гр. София
  • Мнения: 1 617
Браво, Весе! Simple Smile

Днес се видяхме с Йоана и взех Вълка и Бухала Simple Smile Благодаря, че ми го донесе в дъжда! Simple Smile Между другото в Люлин  само пръскаше, после заваля силно Simple Smile
Мисля да започна вълка, но няма да го редя за време Simple Smile

# 706
  • Мнения: 2 455
Страхотен пъзел - от тези, които каквото хванеш само се нарежда ❤️🌊

# 707
  • Мнения: 518
Hot Spring, какъв красив летен пъзел Heart На коя марка е?

Vox, рисуваш много добре, жената все едно ще оживее всеки момент.

# 708
  • Мнения: 2 455
Ravensburger, тази серия ми е любима:)

# 709
  • Мнения: 518
И на мен ми заприлича на Равенсбургер, но исках да се уверя, понеже картинките им в последните години ме разочароват (или поне тези, които доставят в България).

# 710
  • Варна
  • Мнения: 36 864
Тази серия на Равенсите цялата я имам, страхотна е! Определено са от тези, които ще редя повторно.

# 711
  • Мнения: 3 431
Хей , хееей !
Готова съм с еленчето ! Този пъзел с удоволствие го наредих , вярно затрудних се малко с рогата и цветята отстрани и долу , но не ме е ядосало и изкарвало извън нерви . Даже разпусках като за първи път .
Благодаря за доверието и за дадената възможност ! Предавам нататък …
Ако е възможно пишете ми за Мечката , бих искала да се пробвам с нея Simple Smile) Другите ми се виждат доста трудни , но не бих отказала .

Качвам снимка соло само на Елен и двойна Simple Smile)



И двойната Simple Smile



И със сигурност би било интересно да се види цялата серия един до друг снимана Simple Smile

А сега мога да си отдъхна за 2 седмици без пъзели , за да мога да се съсредоточа върху първия си изпит Simple Smile))

После ще се включа с един мой , който не съм редила и ще Ви го покажа Simple Smile)

# 712
  • Мнения: 6 941
Бътърфлай, мечката е моя, така че може като приключат другите да я пратят към теб и после да я взема Blush Радвам се, че не се отказа от пандата и елена, мен и двата си ме позатрудниха също, пандата особено.

Една съседка ми донесе нейни стари пъзели, някои са се опитвали да ги редят, други май не особено настойчиво Smiley Не са съвсем мой тип картинки и малко се чудя какво да ги правя, но сигурно ще ги наредя. Всъщност единия може да го донеса на работа, колегите да се мъчат Smile Той е някакъв ретро Фалкон, частите му са бая гланцови, има разлика със сегашните. Другия е на Едука с едно бебе на Ан Гедес. Тя преди беше много популярна, сега вече изобщо не виждам нейни. И третия е с Мадоната с младенеца, кръгъл, веднага се сетих за Весето, но пък тя го имала вече Smiley Той на работа сигурно няма да се събере, та ще го пробвам вкъщи, все пак имам тренинг от Сикстинската капела Smile

# 713
  • Мнения: 254
Hot Spring, какъв красив летен пъзел Heart На коя марка е?

Delta_12, пъзел Ravensburger - Кораб в близост до тропически остров, 1000 части
https://www.emag.bg/pyzel-ravensburger-korab-v-blizost-do-tropic … 481/pd/D4MNWCMBM/

# 714
  • Мнения: 518
Chelyadinka, благодаря!

# 715
  • Мнения: 6 941
Голямо затишие днес. Продължавам си с големия аз.

Golden Age of Disney
Bag C 1500 части
Trefl Prime

# 716
  • Мнения: 341
Buffalo 1000 части - Happy Vibes

Прекрасен е! Вчера към 21ч го отворих и не си легнах, докато не го завърших Satisfied Това е точно от типа пъзели, при които, както писа по-горе Hot Spring, "каквото хванеш само се нарежда" Grinning

Добавих сойката в таблицата с пътуващи пъзели Simple Smile
Еве, кога се прибираш? Мисля тези почивни дни да я наредя и в понеделник да ти го изпратя заедно със зайчето на Ravensburger

# 717
  • София
  • Мнения: 2 374
Nalsi, много красив пъзел и прекрасни цветове.

Аз междудругото допълних една поръчка с два пъзела. Нали поосвободих малко място Joy

# 718
  • София
  • Мнения: 1 952
NalSi утре се прибираме, аз се зачудих кой е добавил сойката и чаках да си признае Simple Smile ако не пазиш данни пиши да ги изпратя пак.

# 719
  • Мнения: 4 094
Ей, Happy eyes, равенса го имах, казвай ги другия път тези неща:)
NalSi, много е хубав. Ще се разделяш ли с него?

Общи условия

Активация на акаунт