Изпиш-ете страха

  • 4 164
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 840
Детето пада отвисоко, а аз тръгвам след него, но не смея да скоча.УЖАС!!!
Натрапчив сън, поне 4-5 пъти сънуван.Събуждам се и не мога да си поема въздух.
Ако това продължи, някой път ще  получа инфаркт насън.

Друг - мъжът ми откровено ме зарязва заради друга и тя се хили доволно в очите ми.Хъм?! newsm78
Това обаче не е кошмар, само 2 пъти съм го сънувала и всеки път си казвам:"ти сънуваш..." hahaha hahaha Mr. Green
Ама е гадничко, де.

# 31
  • Мнения: 227
Сънувам един път,че някакъв ме тормози,бие и ме натиска много яко с два пръста в бъбреците.Много ме боли,боли....стряскам се,събуждам  се -легнала съм в/у дистанционното-беше ми точно под кръста ooooh!
Иначе с падането от високо е най-противният ми кошмар. Sad

# 32
  • Мнения: 9 903
много често сънувам, че утре ми е изпитът по пиано, а аз, разбира се, хабер си нямам от изпитния материал. Отвратително е.

# 33
Че отивам на море, ама все съм си забравила в къщи хавлията, банския и джапанките  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 3 050
за жалост сънувам много често кошмари newsm45
сънувам най-често това гадното smile3518 smile3511 smile3518
а на скоро имах и един друг гаден сън но не ми се пише за него...
Много време съм стояла и съм размишлявала над сънищата си, кошмарите основно и на това на какво се дължат...
Защото нито е от гледане на ужаси (филми), нито на нещо гадно случило се през деня... а като че ли подсъзнателно нещо...
Слава Богу, че имам у кого да се гушкам и да будя посред нощ за да ме успокоява след поредният гаден кошмар ooooh!

# 35
  • София
  • Мнения: 642
Мишки и змии. Също, че се катеря нависоко, а после не мога да сляза (имам страх от височини) ooooh!
Много често ми се случва да сънувам, че ме гонят, а аз не мога да тичам.

# 36
  • Мнения: 227
Че отивам на море, ама все съм си забравила в къщи хавлията, банския и джапанките  Mr. Green
Боже,как го преживяваш.... Laughing

# 37
  • Мнения: 2 386
..Сънувам един път,че някакъв ме ме натиска много яко с два пръста в бъбреците.Много ме боли,боли....стряскам се,събуждам  се -легнала съм в/у дистанционното-беше ми точно под кръста ooooh!..
Joy Joy Joy Опасна си ...

A aз все сънувам самолети-как се разбива на последния етаж,където живея,как излитаме и се разбива някъде,дори сънувам страха си докато уж се возя в него-ужасно е!А ми предстоят тоолкова много полети...
Като малка все сънувах,че ме блъска кола и аз не мога да помръдна,въпреки че я виждам как приближава.Беше истински кошмар и се случваше все малко след като заспя..

# 38
  • Мнения: 109
Падане от високо - дърво, етаж и т. н. Винаги се стряскам и се събуждам, а сърцето ми ще изскочи. Преди време много често сънувах как огромна морска вълна се издига и аз я чакам да се стовари върху мен и  си мисля кога точно да си поема въздух, за да ми стигне докато съм под водата(която почти винаги е зеленикава), а тя се приближава бавно и аз пак си казвам още малко, още малко...и като ме залее....чувството е толкова неописуемо, страшно напрежение ви казвам.
Веднъж сънувах, че умирам.Всъщност доста пъти съм сънувала, че умирам, но се събуждах и всичко отминаваше. Този път обаче не се събудих и в съня си умрях(май от катастрофа или някой ме уби). Нямате представа каква смазваща, всепогубваща мъка изпитах за това, че повече няма да съм с близките си хора, че няма да мога да говоря с тях, дче никога повече няма да ги видя.Това, обаче трая само няколко кратки мига и ми беше дадено да разбера някакси, че всъщност аз мога да остана при тях, но те няма да ме виждат и освен това мога да им помагам по някакъв начин. Този сън ще го помня цял живот

# 39
Аз снощи цяла вечер сънувах как една огромна немска овчарка ме ръфа Confused Отвратителен сън...някой да знае какво означава това?
Незнам за теб,но аз като сънувам животни които ме нападат,вече си знам че детето ми ще боледува.Последно даже сънувах че аз съм на задната седалка на спряла кола и една мечка иска да влезне при мен и отваря вратата ту отляво,ту отдясно.Много ме хвана страх насън и наяве сина ми се разболя от пневмония.Особено ако някви гнусни влечуги ме лазят и пищя от ужас,значи много притеснения ще имам с малкия.Винаги ми се сбъдват за жалост  Cry дано на теб да не ти са на лошо.

# 40
  • Мнения: 1 533
Аз снощи цяла вечер сънувах как една огромна немска овчарка ме ръфа Confused Отвратителен сън...някой да знае какво означава това?

Чела си скоро Бриджит Джоунс?

Аз сънувах преди седмица че синът ми е умрял и със сестра ми го печем на фурна. Ядосвахме се дето сме го сложили с косата и ще напълни соса с косми. Питам сестра ми - от какво е умрял, тя вика - дай да хапнем първо, после ще се обадим на някой негов приятел да питаме...има и продължение, но спирам. Извинете за съня, но не мога да се контролирам нощем!

# 41
  • Мнения: 2 309
Много често сънувам, че някой ме преследва, аз тичам, крия се, мнооого гадно. сънувала съм, че ми падат зъбите и на тяхно място остават кървави дупки -на следващия ден умря кучето ми Sad понякога сънувам толкова заплетени истории, че ми иде да ги запиша - цели филми са направо.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 423
Най- кошмарните ми сънища са свързани с морето, по - скоро с вълни...
Огромни вълни тръгват да се вдигат от морето, аз съм на брега и се печем със мъжът ми и детето, виждам вълните, разпенени, огромни и нямам време да ги взема със себе си...кошмарно е, поглеждам, виждам че тичат в обратна посока, аз се обръщами вълната ме залива.
Колко пъти се събуждам и дъх не мога да си поема, това се случва няколко пъти годишно, стряскащо е и все повече ме е страх наяве от морето, нищо че съм влюбена в него. Confused

# 43
  • Мнения: 689
калин@-много гаден сън,напомни ми за един истински случай:майка убила детето си,като го сложила във фурната...

Преди време редовно сънувах самолетни катастрофи...А сънят,който ме накара месец да ми е кофти като си го спомня:сънувах Дявола.Беше тъмнокос симпатичен мъж,но аз знаех,че е Дявола,говореше ми и ми се усмихваше.Пак настръхнах...

Ето един съновник-да си гадаете сънищата:

http://www.bgstuff.net/component/option,com_glossary/Itemid,481/lang,bg/

# 44
няколко дни преди да родя(преди 5 години) сънувах че раждам котка ......А най-редовният ми кошмар е че ме гонят кучета и ме хапят по дланите .....Ама аз съм си  сомнамбул, така че сънищата са ми всекидневие Winkупс-евринощие Simple SmileSimple Smile

Общи условия

Активация на акаунт