как принуждавате мъж ви да "стане на вашата"

  • 4 092
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 380
ксения, сега прочетох какво си написала, явно ти се възприемаш като слугиня на мъжа си, затова си толкова крайна...
никак не одобрявам да се възлагат "отговорности" в дома, прости, но една кука  не е отговорност, както и манджата не е ... или чорапите, макар че едва ли някой пере чорапи в днешни дни
за мен е важно спокойствието и не обичам да си го развалям с разни неважни неща , но пък има хора, за които късането на нерви е приоритет както добре се вижда  Wink

Ма как да не се възприемам, бе радост? Grinning За мъжа ми точно като за теб не съществуват отговорности в къщи. Но иначе му е добре да е чисто, изпрано, сготвено...Да му се оправя леглото и да му се слага масата при първо отваряне на уста, че е гладно. Laughing Хи-хи...ремонтите и дребни поправки също са част от работата по един дом. Но някои хора упорито не искат да си развалят спокойствието. Имат си други приоритети затова вратите скърцат, крушки изгоряли и купеното от мен преди половин година огледало още не е закачено. #2gunfire #2gunfire Специализирам се в поправки и ремонти вече. Купувам си инструменти, които мъжа ми си присвоява и отмъква на работата. #Cussing out И така в къщи няма проста рулетка и даже чук, с който да си забия един пирон. Close Купувам вече трета рулетка и пак не намирам. Laughing
 Не, ако трябваше да се ядосвам за такива неща да съм си изпокъсала нервите за толкова години, защото абсолютно сигурно, че мойто на превъзпитание не подлежи. Но от време на време адски ми писва като се насъбира прекалено и му показвам вратата. Не се е затичал да напуска де, само с полиция можеш да го мръднеш от топличкото местенце на дивана и султанския живот. Laughing

# 31
  • Мнения: 14 654
купеното от мен преди половин година огледало още не е закачено. #2gunfire #2gunfire
помоли съседа  Peace

# 32
  • Добрич
  • Мнения: 207
казвам, повтарям, викам, скандал и го върши не винаги хваща и от първия път той като е изморен аз не съм ли newsm78 всеки трябва да помага а с боклука и аз го изкарвам на вратата и от немай накъде го хвърля то иначе трябва да се задръстим всеки ден по 2 чувала а пък сме само трима(с детето на 1,5г)

# 33
  • Мнения: 1 418
Бях омъжена и живеехме на квартира.
Баща ми ни купи един креват персон и половина.
И понеже много обичам да размествам,от това се разкова матрака.
Казах на мъжът ми да го закове-един,два,три пъти,той се услушва.
Накрая викнах едно съседче и го оправи.
И като се прибра мъжът ми вечерта,аз му казвам:
"Не те е срам,Бойко дойде и закова матрака"
А той ми отговори:
"Ами,който го е счупил,той го поправя"
Сега нямам такъв проблем.
Каквото трябва да прави,го прави.
За протокола:Смених мъжът.

# 34
  • Мнения: 4 380
купеното от мен преди половин година огледало още не е закачено. #2gunfire #2gunfire
помоли съседа  Peace

 Laughing Де да имаше такъв можеше и рокадо да стане. Laughing Някои жени и на съседи са случили, пък други като си нямаме късмет, няма бе. Laughing Сами ще си закачваме.

А ти да не мислиш, че съсед лесно се вкарва у дома по такъв повод? Grinning Една колежка-англичанка ми разправяще как сваляла мъжа си (незнам си кой по ред...), който и бил съсед и се занимавал с ВиК. Нарочно повредила нещо по тръбите, звъни и го моли да и помогне. Цяла седмица вика го чакам и си седя с повредата, накрая идва някакъв от неговата фирма- изпратил друг. Laughing

То и за съседа се иска късмет и умения да знаеш... Grinning

# 35
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
И при моя мъж вси4ко е с голям зооооооооооор,но като му дойде просветление.....вси4ко прави...без да го карам,аз!!!!!!!!!! Peace Simple Smile Wink

# 36
  • Мнения: 125
Мързи ги да гледат бе!!!!!! #Cussing out

# 37
  • София
  • Мнения: 1 345
И при моя мъж вси4ко е с голям зооооооооооор,но като му дойде просветление.....вси4ко прави...без да го карам,аз!!!!!!!!!! Peace Simple Smile Wink




е и при мен същото. Ама май съм доста опърничава не го оставям на мира докато не склони

# 38
  • Мнения: 494
Мързи ги да гледат бе!!!!!! #Cussing out

 smile3521Ммдаа,само за онази си работа мислят. Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 1 564


И моя не е от мрънкащите...Слава Богу.Ииначе ако беше шях да го сменя с нов дето не мрънка..(шегувам се:з))
А пък как хубаво готви...и то с мерак. Heart Eyes
======================================================================
Това все едно аз съм го писала. Laughing

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
пфу, като се заоплаквате, какво като не вършат разни малки задачки- дреболия, обикновено нещо ще каже карлсон
аз не мога да настоявам един уморен човек да залепи 2 плочки и да сложи вратичка на гардероба
това са глупости, заради които не си заслужава човек да си разваля настроението, пък и това на околните
а заради една крушка примерно, не бих се лишила от секс...
и още нещо- това, че един мъж го мързи да върши някаква къщна работа не означава непременно, че е безотговорен или че е нехранимайко
Да бе, уморен. Две години го чакам моя мил да не е уморен и да оправи звънеца на входната врата. Още не го е направил, мда. Пантата на вратичката на гардероба вече трети месец него чака. Не мога да я оправя сама вратата, защото някой трябва да държи, докато другия притяга.
Айде за някои неща викам майстори, водопроводчик, дърводелец,  ама за едната вратчика ме е срам просто.

# 41
  • Мнения: 836
При нас е обратното, мен ме карат някои неща да правя по няколко пъти. Е, нямам време и сили да съм перфектната домакиня! Embarassed Добре, че мъжа ми не чете тук, че тия наказания, дето сте ги измислили няма да ми понесат  Wink

# 42
  • На небето
  • Мнения: 5 530
купеното от мен преди половин година огледало още не е закачено. #2gunfire #2gunfire
помоли съседа  Peace

Ама ти на това ли се вързаш, моя мъж 4-5 години един контакт ми слага, ама накрая го сложи.  Twisted Evil Без много зор. Аз за такива дреболии не го мъча чак толкова, само за съществени неща.

# 43
  • Мнения: 725
аз пьк някой работи ги чакам от 25 години да  ги направи.......
а ма си гурно ще чакам още толкоз,ако сьм жива
благодаря на сьседа
и хубаво че е по млад че не ревнува ськровището Grinning

# 44
  • Мнения: 2 159
мърморенето не ми помага, а пък ако се захвана да върша работата сама така си ме и остава Twisted Evil
извъртам нещата да се чувства виновен, много мрази Mr. Green, е понякога го прикотквам (от сорта, че за да направя нещо аз, той трябва да направи друго и така)

Общи условия

Активация на акаунт