Сайт с игрички и хубави награди :)

  • 16 450
  • 339
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 942
НАГРАДИТЕ идват за месец!

За аукциона - немога да кажа, не съм играла.

ОТРЕГИСТРИРАНЕ НА АКАУНТ - отиваш отстрани на YOUR ACCAUNT и там има SIGN OFF. Иска ти парола и едно зайче плаче, а ти му викаш "Видя ли сега бе гадино самоубийствена"Simple Smile)))

# 271
  • Мнения: 1 942
ХАхахахаха 100jane, моя мъж току що заключи че сигурно си лезбийка  Joy hahaha Joy hahaha

Учуди се колко много жени играят на ПРИЗЕТО, а аз те посочих като представител на мъжката част от населението и той направи горното заключение.  Joy Joy Joy

Прати моля те неопровержимо доказателство в плик по пощата  Mr. Green

# 272
  • Мнения: 2 425
Цитат
Хайде клана stelimeli се запълни!  Одобрих всички, но ми се иска да сме само наши хора от тук... че  не знам да не съм прибавила някой чужд човек?   Казвайте кои сте, да се преброим и, ако има чужди да ги гоним! 

Като Aynur22 се записах. Май за сега съм най-слабата Confused, за първи ден ми е Embarassed, но ще гледам да се реванширам. Моля ви не ме гонете...   Wearysmile3518

# 273
  • Мнения: 1 942
И аз спечелих - USB Fan Simple Smile
Много съм щастлива и нямам търпение да си го получа. Само исках да попитам Силвето как точно ти го доставят подаръка? В смисъл - до вратата ли ти го носят или трябва да идеш до пощата да си го вземеш?

В пощата те викат  Peace

# 274
  • Мнения: 104
Много благодаря Simple Smile
И аз от томболата спечелих - сигурно поне 15 билета загубих, докато го спечеля тоя вентилатор Simple Smile от 1 месец играя. Сега почвам да се пробвам за УСБ прахослукачката (изчезна ми латиницата нещо)...

# 275
  • Мнения: 393
Стигнах на самолетчетата до 10-то ниво и ми видяха сметката ... гадове !  Twisted Evil

# 276
  • Мнения: 3 760
Spiro60 съм аз  Heart Eyes

# 277
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Хайде клана stelimeli се запълни! Simple Smile Одобрих всички, но ми се иска да сме само наши хора от тук... че  не знам да не съм прибавила някой чужд човек?  newsm78 Казвайте кои сте, да се преброим и, ако има чужди да ги гоним!  Twisted Evil
Силве, а след колко време изпращат наградата, аз моята раничка от томбулата я спечелих!
аз съм Тралала....-то Simple Smile
Много благодаря Simple Smile
И аз от томболата спечелих - сигурно поне 15 билета загубих, докато го спечеля тоя вентилатор Simple Smile от 1 месец играя. Сега почвам да се пробвам за УСБ прахослукачката (изчезна ми латиницата нещо)...
е как за 1 месец успя да направи6 към 20 бъб-а Simple Smile я сподели ..аз играя ве4е 15 дни и имам само 2,50  Embarassed аз ли съм толкова калпава ? и 2 пъти играх за нещо си и разбира се нищо ... откъде могат да се направят пове4е бъб-ове  Laughing

# 278
  • Мнения: 1 284
pepina съм аз  Peace
а къде да видя къде са наградите бре  newsm78

# 279
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Сега пък аз не мога да вляза.  Tired Вие?

# 280
  • София
  • Мнения: 131
Сега пък аз не мога да вляза.  Tired Вие?

И аз така

Хайде клана stelimeli се запълни! Simple Smile Одобрих всички, но ми се иска да сме само наши хора от тук... че  не знам да не съм прибавила някой чужд човек?  newsm78 Казвайте кои сте, да се преброим и, ако има чужди да ги гоним!  Twisted Evil
Силве, а след колко време изпращат наградата, аз моята раничка от томбулата я спечелих!

Аз съм Monika312  Simple Smile

# 281
  • Мнения: 1 983
и аз съм в кюпа, irin4eto10 съм, засега имам около 0.34 бубс, пък да видим
айде правете кланове, че и аз да вляза в някой Mr. Green

# 282
  • Мнения: 57
И аз играя,вчера влязох в някой клан,обаче изобщо не обърнах внимание в кой Embarassed
Дали мога сега да се махна от тм и да се запиша при вас? Thinking

# 283
  • Мнения: 990
Клан stelimeli
Wanted

Издирват се трима, ако не са от нашите да ги гоним Wink

Eli10110 - ???
Bluevelve555 ???
Remened34 -???

Aynur няма да те гоним нали си наш човек  Heart Eyes

# 284
  • Мнения: 7 723
Ей ги мойте постижения Wink- 35 бобчета  Laughing
Кой ще ми каже как се играе на последните 4 игри  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт