Защо омега-3 мастните киселини са важни за децата? Спечелете продукт по избор на EasyFishoil

  • 3 097
  • 185
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 185
За щастие моето дете си хапва плодове и зеленчуци, риба яде един път седмично. За хранителните добавки при нас е много важно да бъдат вкусни и сладки за да се привмат.

# 106
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Веднъж седмично гледам да ядем риба, то и аз не обичам много, но ако е препечена на скарата ям. Предимно пастърва, ципура, понякога сьомга. Децата ядат по-рядко, предпочитат фиш фингъри, аз им правя домашни, ама купешките определено се харчат повече.
Добавки давам точно омеги - на малкия сироп, на кака му дъвчащи капсули. Каката няма особени претенции, ама малкия плюе всичко, което не му допада, та за него е много важен вкуса.

# 107
  • Мнения: 502
Като всяко друго дете и моето е капризно, но поне риба си хапва с удоволствие. Или поне определени видове риба. Предпочита ципура, сьомга, сьомгова пъстърва или обикновена пъстърва. Не харесва скумрия и риба тон. Като вкусове за добавки предпочита ягода, портокал или горски плодове. Омега като добавка съм давала, след боледуване когато има и намален апетит.

# 108
  • Мнения: 23
Детето обича да хапва риба, но не яде много често, затова са ни нужни и добри добавки, които да подобрят имунитета и здравословното състояние. Предлагам плодове и зеленчуци, но не винаги се харесва даден вид. Витамините, ако имат леко кисел вкус изобщо не се харесват, а и цвета се оказва също водещ, че ако е червен значи не го харесва. Трудно давам витамини, но ако са вкусни и не кисели и за сдъвкване май са най-пидходяща форма.Надявам се да опитаме и от добавките ба EasyFishoil. Мисля, че биха помогнали на всяко едно дете да се чувства добре и да има достатъчно така необходимите омега и мастни киселини, за да расте здраво, щастливо и умно Simple Smile

# 109
  • Мнения: 126
Малкото ми дете не обича да яде варива и някои зеленчуци като чушки и тиквички. Доста ми е трудно да приготвям разнообразно меню като той не харесва много храни.
За щастие обича риба, поне 2 пъти в месеца ядем риба. Стараем се да е повече дори.
Вкуса на добавките е доста важен за да може детето с желание да ги приема.

# 110
  • Мнения: 384
Децата ми всеки ден хапват плодове-банани,ябълки,ягоди,портокали. Зеленчуци-зелена салата със зелен лук,репички и леорда,домати със сиренце.Два-три пъти седмично яйца-варени,на очи или омлет.Рибка два пъти седмично,като предпочитана ит тях е шаран,скумрия и цаца.Разнообразявам като редувам.Допълнително и в училище предлагат разнообразна храна.

# 111
  • Мнения: 18
За съжаление не обича особено риба. Храни се еднообразно и не винаги приема витамини и минерали.Купувам допълнително витамини и омега.

# 112
  • Мнения: 313
Моето дете  е капризно, но риба хапва с удоволствие. Обича риба тон и пъстърва.   Предпочита  добавки с вкус на ягода и горски плодове.

# 113
  • Мнения: 23
🐟 Какви предизвикателства срещате пред постигането на здравословно и разнообразно хранене за вашето дете?
Най-трудно е да се държи далеч (доколкото е възможно) от захарни изделия и други типични изкушения за децата.
🐟 Колко и каква риба ядат вашите деца?
Стараем се веднъж седмично задължително да има риба за детето, защото е малък. Предимно пъстърва, защото си я набавяме прясна, по-рядко сьомга или някаква бяла риба.
🐟 Как им осигурявате достатъчно омега-3?
Опитваме да е с храна, но избираме и добавки.
🐟 Колко важен е вкусът на хранителните добавки за вашите деца?
Много, защото е на такава възраст, че с разумни доводи не можем да го спечелим. Вкусът е единственото, което работи в полза на детето и нуждите му.

# 114
  • Мнения: 790
Детето ми се грани разнообразно, обича риба, хапва я и със зеленчуци. До момента не съм давала добавка, но не смятам, че ще Бъд е излишна , затова и се включвам в играта. За детето ми определено е важен вкуса на добавките, които приема. Ако има възможност да пробва вашата, се надявам да му хареса.

# 115
  • Мнения: 2 191
Какви предизвикателства срещате пред постигането на здравословно и разнообразно хранене за вашето дете? 🐟 Колко и каква риба ядат вашите деца? 🐟 Как им осигурявате достатъчно омега-3? 🐟 Колко важен е вкусът на хранителните добавки за вашите деца?

Моето дете не иска да опитва нещо ново, казва, че не й харесва и приключваме, това ми е най-трудно- да я накарам да опита, за да разбере дали й харесва.
Риба обича, много, цяла риба си изяжда сама, на 5г е... Поне веднъж в седмица й готвим риба, да хапва, даже и по 2 пъти понякога, когато поиска сама
Вкус на добавките е важен, защото няма да иска да ги взема, ако не са й вкусни... Обича плодове и плодовите вкусове биха я привлекли

# 116
  • Мнения: 1 166
🐟 Какви предизвикателства срещате пред постигането на здравословно и разнообразно хранене за вашето дете?
Ужасни предизвикателства имам аз - децата ми са свръх злояди, не искат да пробват нови храни, а все повече намаляват тези, които харесват.
🐟 Колко и каква риба ядат вашите деца?
Риба готвя веднъж в седмицата, предпочитаме ципура и сьомгова пъстърва. Изяждат с много усилие по 1/2 от рибата.
🐟 Как им осигурявате достатъчно омега-3?
Не мисля, че им осигурявам нормалното количество, но пият витамини.
 🐟 Колко важен е вкусът на хранителните добавки за вашите деца?
Изключително важен е вкусът на хранителните добавки, ако трябва да се дъвчат или смучат. С пиенето на таблетки нямаме проблем.

# 117
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
🐟 Какви предизвикателства срещате пред постигането на здравословно и разнообразно хранене за вашето дете?
 - предизвикателствата са много и ежедневни Grinning , трудно се съгласяват да опитват "нови" храни, имат си няколко любими неща и могат да се хранят само с тях, винаги след хранене търсят десерт (плод не може да мине тук)
🐟 Колко и каква риба ядат вашите деца?
 - рядко хапват риба - да кажем веднъж в месеца, ако не и по-рядко
🐟 Как им осигурявате достатъчно омега-3?
 - смятам, че не им осигурявам достатъчно, гледам да давам витамини и добавки, но не постоянно
🐟 Колко важен е вкусът на хранителните добавки за вашите деца?
 - важен е, има добавки, които отказват да приемат, точно заради вкуса или консистенцията

# 118
  • Враца
  • Мнения: 1 425
Огромно предизвикателство е да ядат здравословна храна, защото не обичат да опитват нови неща, не обичат чушки, лук, зелен боб, грах рядко се приема. От салатата ядат само краставици. И винаги трябва да се чудя как да скривам зеленчуците. Риба ядат веднъж седмично. А за витамините е много важен вкуса, трябва да е нещо плодово и сладко.

# 119
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 655
🐟 Какви предизвикателства срещате пред постигането на здравословно и разнообразно хранене за вашето дете?
Предизвикателство е измислянето на менюто i и разнообразие в храната.
🐟 Колко и каква риба ядат вашите деца?
За щастие детето обича вкуса на рибата, във вкъщи хапваме веднъж седмично, а може и повече, предимно сьомга.
🐟 Колко важен е вкусът на хранителните добавки за вашите деца?
Вкусът е много важен.

Общи условия

Активация на акаунт