Лигав ли ви е 14-ти февруари?

  • 4 278
  • 115
  •   1
Отговори
# 45
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Не ми е лигав, ама ми е свръхкомерсиален. И "българския отговор" Трифон Зарезан ми стана много комерсиален, като контрапункт на св.Валентин (к`во да съ праъ, соцпродукт съм, замирише ли ми на гнил капитализъм, свивам ушите и се озъбвам Mr. Green).
Поради което възнамерявам да прекарам днешната прогнозно дъжделива и бахъреста вечер, увита в нееротично одеало на диванчето с книжка и чаша горещ шоколад с ром, под светлината не на свещи (дано не спрат тока, пу-пу), а на достатъчно силна крушка. А ако някой държи да ми доказва любовта си точно днес, може да залисва детето докато му дойде времето за лягане.  Joy

# 46
  • Мнения: 2 550
  Heart txtloves Heart

ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН!!!

 luvbed newsm76 Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts

Лигав ли? Меко казано.  Tired

# 47
  • Мнения: 1 113
За мен този празник е тийнейджърски, по принцип не го празнувам. Казвам по принцип, защото въпреки, че не еднократно съм казвала това в къщи, тази сутрин мъжът ми ми подари цветя  Rolling Eyes
Добрутро, Сладурано, надявам се че се погрижи за Милото тази сутрин  Laughing

# 48
  • Мнения: 920
тече река амур, обичам те, сладур(ано 85)  Mr. Green

Любоф, любоф,
сварен картоф,
отвориш ли го -
той суров
Това е ученическата любов.

Ти си роза, ти си крем,
ти си щастие за мен.

# 49
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
любовта е кат копейка звънне дрънне и офейка Laughing

# 50
  • Мнения: 1 455
Не съм празнувала никога.Да лигав ми е.
Така се случи обаче,че сина ми се казва Валентин и понеже на 10 ти никой не се обажда,го празнуваме на 14 ти. Wink

# 51
  • Мнения: 5 622

Лигав?! Не..не бих лепнала подобно определение на този хубав празник и мил повод за сърца, китки и каквото щете...

Честно казано изобщо не ме интересува кой за какъв го смята. Аз го харесвам и това е най-важното  Wink  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 5 757
да  Stop
дразнят ме сергийките с балони във формата на сърчица Crazy

# 53
  • Мнения: 644
Който си е влюбен няма нужда от специална дата за да го демонстрира.

Точно така   Naughty


Честно казано изобщо не ме интересува кой за какъв го смята. Аз го харесвам и това е най-важното  Wink  Peace

Естествено,всеки има право на мнение   Hug

# 54
  • Мнения: 57
изключително лигав ден. Особено лигав е той във форума - като почнат съфорумките да си честитят една на друга  Mr. Green

Не знам за съформуктие, но като слушам радиото в офиса, как предимно мъже се обаждат да честитя празника на половинките си, имам чувството че сме 8 март  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 120
Не ми е лигав, нека се радват тинейджарките и всички онези, които чакат този ден за да покажат колко са влюбени или колко са щастливи от полученото плюшено сърце Heart Eyes
Уфф размечтах се, много мило и прятно е , когато си влюбен, а аз отдавна не съм.
Ще уважим Трифон Зарезан, празник да е, повод да има,айде наздрве 1dating cheers

# 56
  • Мнения: 811
Има недолюбени толкова момичета,как да се простиш със младосттааа,
има неоткъснати толкова кокичета ,как да се сбогуваш с пролеттаааа

Лигав ми е,да.
То ми личи  Mr. Green

# 57
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Никой от нас не се вживява толкова, че да ни е лигав .... приятно е все пак да има празник .....

# 58
  • Мнения: 3 886
Не направо ми е тъпо Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 759
           Че откога е лигаво да обичаш hug ? Хубаво е, че го има и си го празнувам с кеф smile3531Също както и 8-ми март, и 1-ви май - всеки ден работя, ама си има празник на труда, нали? А дали е комерсиален - кой колкото си го направи.

Общи условия

Активация на акаунт