Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Май!

  • 176 319
  • 2 639
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 820
Поздрави от слънчева Дания
Около Нова 1995г. беше първото ми посещение в Северна Европа - Белгия и Дания; и откритието, че любовта ми към северния студ, островърхите им покриви (да не задържат сняг) и готическата архитектура е вечна; и вътрешния ми знак, че някога (преди векове) към живяла там. Сигурна съм, че всеки човек, пътувайки, открива своите места, които възприема като свои и където най-близо се чувства у дома.

# 1 486
  • София
  • Мнения: 4 362
Ау, тема за окр-та - ужас! И смях, разбира се.

Като цяло нямам. Освен едно. Ако постелката за йога не ми е подравнена по шарките на настилката на пода, полудявам.

Мими, роклята е много нежна!

# 1 487
  • Бургас
  • Мнения: 6 526
Харпи Wink

Аз по едно време бях развила, хич не беше хубаво.Остана да не нося черно, и чат пат се включват и други, но по-рядко.

# 1 488
  • Мнения: 3 880
Ооо Мариета, уцели ме в сърцето с витрините Cupid
Коя е марката на тези обувки?
Скрит текст:
И кое е хидратиращото червило на Шисейдо?

Златни и сребърни сандали и чехли са актуални от ехееее, стари времена 🙂
Много ми харесва как стоят като има лек загар.
Да идва лятото, че днес съм обула кубинки 😂

Al,
Струва ми се че пише AMOUR на стелката на обувката?
А на горния ред ALBANO…
Просто в витрина в Бари …

Червилото трябва да го намеря. В друга чанта е май.

# 1 489
  • Ямбол
  • Мнения: 1 706
Не мога да търпя етикети по буркани, шишета, бутилки и всякакви подобни. Започна ли да мия нещо такова и задължително ги махам или изстъргвам 😬. Това ми е окр-то.

Чудна е роклята, Мими 💜 и изглеждаш прекрасно с нея. (Да се чете и от двете Мимита 💜)
На заминаващите - прекрасна почивка желая 🤗.

Пенева, приятелка беше наскоро в Копенхаген, върна се влюбена в града Simple Smile).

С тези златни и сребърни сандали сте като гръцки богини 😍.  Аз нямам и не ме привличат особено много, признавам си Simple Smile), ама това вероятно е защото не съм гръцка богиня, а по-скоро мързеливо градинско гномче 🤣😂.

# 1 490
  • Мнения: 23 402
Вече май нямам ОКР аз.Преди беше мания за чистене по списък.🤦🏻♀

# 1 491
  • Мнения: 29 162
Майола Бени, така се смях за етикетите, ММ е същия, маха тези и от шампоаните дори!

Моето ОКР е към тоалетните..почти не ползвам обществени, в хотел първо измивам с доместос и тогава. Най трудно е пренасянето му по самолетните дестинации Joy...Същото е положението с басейните, няма начин да си топна д-то, там където хиляди са го топили...🤣
На педикюр- с личната ваничка за крака и личните прибори. Маникюристката ми знае и го е приела! Joy

Последна редакция: чт, 16 май 2024, 22:45 от mimi.7299

# 1 492
  • Мнения: 23 402
И аз на почивка тръгвам с пълен арсенал подготвена, освен ако мястото е неглиже.Да не казвам размер на куфара 😂

# 1 493
  • Мнения: 29 162
И аз на почивка тръгвам с пълен арсенал подготвена, освен ако мястото е неглиже.Да не казвам размер на куфара 😂
На куфаритЕ! Всеки е с по 2! 🤣
Днес взех тази маска от фризьорката, като я пробвам ще споделя!

Последна редакция: чт, 16 май 2024, 22:55 от mimi.7299

# 1 494
  • Мнения: 387
А най-тъжният момент е прането/гладенето след почивка.., че и ние сме всеки с по куфар и половина-два..

Може би моето ОКР е кафето - не мога за пия каквото и да е кафе, масово не ми харесва по заведенията, за хотелите е без коментар и по този случай си носим кафемашина и кафе с нас, винаги. Дори и с хотел с доста звезди…

Иначе и аз мия тоалетните в хотелите, не с доместос, че трудно се носи, ама със сапунче, обилно и вряла вода…И така 2-3 пъти докато светне.

# 1 495
  • Мнения: 3 846
Етикети на дрехи режа, на някои текста е като за А4 🫤
В басейн не влизам.

Някой търсеше плисирана пола
Скрит текст:

# 1 496
  • Мнения: 29 162
Адаш, знаех, че сме от една порода...! За доместоса...Joy

# 1 497
  • Мнения: 2 804

... мисля, че закриля ли ни Началникът от Горе / Господ/, нямаме нужда от допълнителна защита. За себе си смятам, че съм добър човек - животно и човек в нужда никога не съм подминавала, не съм крала, не съм убила ....
Много време й отделихме на тази бедна душа, но за всеки случай ще си нося и червен конец на лявата ръка да стопирам лошата енергия Simple Smile
Не изчетох всичко, признавам, но тук ще коментирам.
Макадамия, фактът, че повдигаш въпроса показва, че ти е болно от чутото и го преживяваш. Недей, не си струва. Сама си написала защо.
Дребни душици има навсякъде. А, ако се случи и да се съберат няколко накуп, че да се изслушват и самонавиват една друга, само стой и им гледай сеира.
Към постоянно "оценяване" на персонални качества на околните са склонни хора, които са нещастни дълбоко в себе си - проблеми вкъщи, някакви негови си комплекси, липса на внимание от противоположния пол, невъзможност за мечтана професионална реализация поради липса на определени качества и воля за самоусъвършенстване...
Такива хора инстинктивно се мъчат да се издигнат в собствените си очи и начина, по който се опитват да го направят е да търсят как да принизят всеки от обкръжаващата ги среда до собственото си ниво.
Изпитвам известно съжаление към подобен тип хора.
И да знам какви ги говорят зад гърба ми, не го вземам присърце и обикновено се правя на нечула и неразбрала. Това на работа, където няма как да избереш с кого да общуваш. В личния живот е друго и там с времето остават само хора от "твоята порода".

# 1 498
  • Берлин
  • Мнения: 4 645
ОКР-тата почти всички ги преборих,но останаха гардеробите. Ако не са подредени дрехите съвършено /вид, размер, цвят/, откачам. От друга страна, не е чак толкова зле. Имач ли проблем, пререждам ги. Винаги намирам точното решение.

# 1 499
  • Мнения: 127
Благодаря ви, момичета, за отзивите за маратонките. Оставям ги. Но в интерес на истината, доста се чудих за 574 дали са удобни. Не бях чувала нищо за тях до вчера , от Linofrina.
Мания ми е чистенето на пода. Обичам като вървя боса, нищо да не ми дразни петичките Joy . Мъжа ми все ми се смее, че вечер това ми е любимото занимание. Но който има куче, знае как се ръсят косми също. А, и като казах косми, още една мания изкочи - прането. Пускам по няколко перални на седмица 5 или 6. Ето, само вчера бяха 3. Чаршафите най-много три нощи, не повече. Кувертюрите 1 седмица. И така .. Пера си Grinning:
   А това ми напомня на Пинк Simple Smile
Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/only-petite/top-roseanne-18031129?utm_me … _campaign=product

Смъкни приложението сега:

https://app.adjust.com/hdfs9w4?deep_link=appaboutyou://p/only-pe … roseanne-18031129

Последна редакция: пт, 17 май 2024, 07:28 от Tit*

Общи условия

Активация на акаунт