Отговори
# 45
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
Не съм сигурна, че този с “уважаемото жури“ в Кичъна е същия, който го озвучаваше през трите месеца.
Но това няма никакво значение, исках да акцентирам около сегмента ала Денсинг старс - масата, “журито“ с абсолютно същите пръчки /тип полицейска палка/ с оценки, и Гласът с абсолютно същата реплика.

# 46
  • Мнения: 363
За Ергена бях сигурен и по-рано през сезона нещо се появи да им каже, не се сещам вече точно за какво беше. За Хелса явно така ми се е сторило за кратко като го чух, явно така ми влияят вече продукциите на Тупарев Grinning . Да видим с новите продуценти как ще се получи брадъра, вероятно няма да е нищо общо с това до сега.

# 47
  • Мнения: 11 409
Не съм сигурна, че този с “уважаемото жури“ в Кичъна е същия, който го озвучаваше през трите месеца.
Но това няма никакво значение, исках да акцентирам около сегмента ала Денсинг старс - масата, “журито“ с абсолютно същите пръчки /тип полицейска палка/ с оценки, и Гласът с абсолютно същата реплика.
Не, този с "уважаемото жури" В ДЕНСИНГ СТАРС е Христо Топузов, който озвучаваше "Хелс Китчън" през абсолютно всички сезони като Войс овър (дикторски глас). И поне един от сезоните на "ВИП Брадър" озвучи като войс овър. А този, който в "Хелс Китчън" каза "уважаемо жури" си беше някакъв аматьор.

# 48
  • Мнения: 2 548
Мернах някакво заглавие, че "Скрита самоличност" започва на 3 юни.

Ето: https://nova.bg/accents/view/2024/05/18/456163/

Последна редакция: нд, 19 май 2024, 13:01 от Bilyana14.

# 49
  • Мнения: 4 476
Това ми звучи точно като предаванията на Йоан-Петър, Мъци и Павел Колев и Ицака. Харесва ми как интернет диктува това, което излъчват телевизиите.
Сега, ако може и по-актуални филми и сериали да пускат, а не такива на по 15+ години.

# 50
# 51
  • Мнения: 1 311
Diavolo, страхотна анкета за Ергенът! Липсваше ни.

# 52
  • Мнения: 2 548
Явно това е нещото, с което се занимава Юлиян в САЩ:
Скрит текст:

# 53
  • Мнения: 11 409
Нов чалга клип с 4 муцуни от Хелс Китчън: Полина, Славейко, Керан и Димитър (откраднато от другата тема) Grinning


Мернах някакво заглавие, че "Скрита самоличност" започва на 3 юни.
Предаване с водещ Геро, Рачков или когото и да било от халваджияновците лигльовци бих гледал само с полиция.
този с "уважаемото жури" В ДЕНСИНГ СТАРС е Христо Топузов, който озвучаваше "Хелс Китчън" през абсолютно всички сезони като Войс овър (дикторски глас). И поне един от сезоните на "ВИП Брадър" озвучи като войс овър. А този, който в "Хелс Китчън" каза "уважаемо жури" си беше някакъв аматьор.
За този глас говорех https://www.facebook.com/watch/?v=395036136122040
Преди години озвучаваше "Милионер търси съпруга" и "Какво ви забърка Лео" по ТВ7.  Хр.Топузов.

# 54
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
Това ми звучи точно като предаванията на Йоан-Петър, Мъци и Павел Колев и Ицака. Харесва ми как интернет диктува това, което излъчват телевизиите.
Сега, ако може и по-актуални филми и сериали да пускат, а не такива на по 15+ години.
Почувствах се .
Нито едно от имената /последният да затвори вратата/ не ми говори нищо.
Но аз не съм гледала нищо в интернет /от т.нар. формати и предавания с такава насоченост/.
Новото шоу смятам да го гледам, или поне да му дам шанс, на всяко ново нещо давам шанс, особено ако е различно от формат на Тупарев/Тушев/Вито.

# 55
  • Мнения: 11 409
Павел Колев и Ицака правят "Къщата на инфлуенсърите" и "Елате ми на гости".  Едното е по-известно като "Биг Брадър за бедни", другото като "Черешката от Али Експрес", хахаха.  В момента се снима третият сезон на "Къщата на инфлуенсърите" и ще се излъчва от юни, най-вероятно.

# 56
  • Мнения: 6 869
И на мен тези имена нищо не ми говорят, но и аз не съм мерило.
Новото предаване и аз мисля да го гледам (или поне да започна да го гледам), дори щях да търся във форума дали вече няма тема, че понякога те са по-интересни от самия формат.

# 57
  • Мнения: 11 409
От колко часа ще е това предаване с фъфляка Геро щом от 19 и 22 ч. има новини, от 20 ч. - Черешката, от 21 ч. - Магнум, от 22.30 - Новобранецът...

Последна редакция: нд, 19 май 2024, 23:47 от diziler

# 58
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
Всяка делнична вечер от 20:00 часа.
Черешката започва от утре.

# 59
  • Мнения: 11 409
Е то ясно, че започва от утре, ама тя няма да спре на 3 юни. Та интересно ми е кога ще дават въпросната "Скрита самоличност"? От 18.00?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт