ОPI лакове по 6 долара,хайде на далаверата,молиииим

  • 7 423
  • 148
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 916
мацки, вече близо 1 месец следя темата с лаковете по 9 лв. и се тровя, че не мога да си поръчам. Кажете някоя получи ли си вече пакетчето? И доволна ли е?

# 136
  • Мнения: 3 342
мацки, вече близо 1 месец следя темата с лаковете по 9 лв. и се тровя, че не мога да си поръчам. Кажете някоя получи ли си вече пакетчето? И доволна ли е?

argun, ако наистина си следила темата - много бързо можеш да си отговориш на въпроса.

# 137
  • Мнения: 6 904
Аз вчера им писах да ги питам какво става с поръчката ми, но още няма отговор. Дано все пак да ми отговорят.

# 138
  • Мнения: 4 916
мацки, вече близо 1 месец следя темата с лаковете по 9 лв. и се тровя, че не мога да си поръчам. Кажете някоя получи ли си вече пакетчето? И доволна ли е?

argun, ако наистина си следила темата - много бързо можеш да си отговориш на въпроса.

хвърлях по едно око, но все пак питам.

# 139
  • Мнения: 6 904
Отговориха ми, че ФедЕкс, не доставяли до България и заради това поръчката ми не била изпратена.

# 140
  • Мнения: 13 512
Тия са луди! #Crazy

# 141
  • София
  • Мнения: 1 326
Отговориха ми, че ФедЕкс, не доставяли до България и заради това поръчката ми не била изпратена.

А не забравят да ти вземат парите, нали !!!

# 142
  • София
  • Мнения: 194
Здравейте момичета, да се отчета и аз, намерих кредитна карта и си поръчах 5 лака на обща стойност 38 $ . Доставка чрез Федекс.
До тук всичко е ОК. Дойде пратката в София и от федекс мми казаха че ще трябва да си попълня митническа декларация и да платя 20% ДДС и евентуално мито....
Simple Smile започна да ми става смешно.
все пак след като от федекс ми попълниха митническата декларация(безплатно), аз отидох на летището да си освободя пратката, платих 15 лв ДДС и загубих 2 часа в чакане на митница аерогара.
Но това не е всичко - оттам обратно във федекс за да си взема пратката... и ново 5 - още 8 лева за цесия....
Най- после получих си лаковете...
сега им се наслаждавам, но всеки път като ми се прииска да си поръчам още цветове си припомням как ги получих и загубвам желание....

Това е накратко моят нещастен  или щастлив опит с този сайт... 

# 143
  • Мнения: 13 512
До 45 евро не се обмитяват стоките,какви са тези неща? Наистина пълна неразбория  е с тези онлайн пазарувания. На нищо не прилича!

# 144
  • Мнения: 6 904
Ами аз да се радвам май, че няма да пристигнат моите, защото поръчката ми беше към 80 долара, а ако трябваше и ДДС да им плащам.

# 145
  • Мнения: 6 904
Отговориха ми, че ФедЕкс, не доставяли до България и заради това поръчката ми не била изпратена.

А не забравят да ти вземат парите, нали !!!
Честно казано не знам, в писмото пишеше:
Цитат
Your order was not shipped or charged as FedEx does not ship to your country.
Което ще рече, че не би трябвало да са ми взели парите. Но не съм сигурна, защото кредитната карта не беше моята. Ще проверя какво са направили.

# 146
  • Мнения: 13 512
Ами аз да се радвам май, че няма да пристигнат моите, защото поръчката ми беше към 80 долара, а ако трябваше и ДДС да им плащам.
за 80 долара щеше да  платиш и мито и ддс

# 147
  • Мнения: 6 904
Ами аз да се радвам май, че няма да пристигнат моите, защото поръчката ми беше към 80 долара, а ако трябваше и ДДС да им плащам.
за 80 долара щеше да  платиш и мито и ддс
Вече не съжалявам, че няма да си получа лаковете Mr. Green

# 148
  • Мнения: 4 770
за опи-то вижте в скиндийп-а hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт