Бихте ли отишли на кино сами?

  • 3 338
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 677
Ниаро,не бъркай Кондьо с фондю  Mr. Green
Съчуствам ти,че сега няма да можеш да заспиш..Пусни си някой филм на ужасите-помага,еле па ако си сама..

# 46
  • Мнения: 131
Ще отида и нищо няма да ме спре.

# 47
  • София
  • Мнения: 4 412
Избрахме по-късен час и отидохме заедно, но си мисля, да започна да ходя и сама. До сега за нас киното е било нещо като мисловно преживяване за двама, обаче с години, умората и не знам още  много по-трудно правим компромиси. Гледахме "Завръщането", определено не му хареса, а на мен ми беше интересен.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 750
Никога не съм се притеснявала от това да отида сама на кино. Дори понякога съм имала нужда да отида сама.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 289
С голямо удоволствие бих отишла сама на кино.Мъжът ми когато не му е интересен филма захърква,та се налага да го побутвам. Crossing Arms

# 50
  • София
  • Мнения: 2 623
Да, разбира се Simple Smile
Не съм ходила до сега, но мисля,
че никак няма да ми е зле Simple Smile
Докато мъжът ми не ще и да чуе
да ходи сам  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 3 050
не бих Peace то иначе не ме свърта да зяпам филм, че така съвсем Joy

# 52
  • Мнения: 2 254
От както се роди синът ми(година време вече),все сама ходя на кино.......

# 53
  • Мнения: 805
Предпочитам да ходя на кино сама. Нищо не ме притеснява.
Мъжът ми е отвратителен. Способен е да принизи и убие и най-силния момент.
Тогава, когато аз се смея или роня сълзи, той отсича ' Като на кино '. С една такава равна и безразлична физиономия. Ироничен. Иде ми да му набутам нещо между зъбите. Не обичам с него. Нито на кино, нито пред тв у дома.
Имам приятели, с които е ок на кино. И все пак предпочитам сама.

# 54
  • Мнения: 6 167
Бих отишла сама, да.
Нещо нередно ли има?
едно времет итя комплекси ги имаше по отношение на ходенето на кафе сам.
по-скоро сама жена. какъв срам, сигурно няма гадже  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 533
Предпочитам да ходя сам защото много от приятелите ми не са от София и обичат да...

Преди година-две бях на гости на сестра ми в София, тя замина на работа, инструктира ме как да стигна до центъра и аз скок подскок, внимателно да не стъпя на трамвайните линии, да не ме удари ток, се добрак до НДК, гледах 3 филма, в промеждутъка хапнах пица в подлеза, намъкнах доста пуканки и направо не помня откога не си бях прекарвала толкова приятно, сам-самичка.

Ходих сама на кино в Лондон, гледах Crash и се размазах, ядосах се обаче, че пакистанците в киното наставаха преди финалните надписи и за малко да не видя как в ЛА заваля сняг, което си беше колосален завършек за филма. Много обичам сама на кино!

# 56
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не съм ходила до сега сама,но предполагам,че ако ми се доходи и няма кой да дойде с мен,бих си отишла сама без изобщо да се замисля или притеснявам.

# 57
  • Мнения: 126
НЕ!!!!НИКОГА!!!

# 58
  • Мнения: 2 891
Не само на кино, но и на Бар ходя сама. Винаги ми се намира място на бара, барманът ме пази и не изпитвам никакви притеснения. Не се съобразявам с никой и тръгвам към следващата кръчма когато ми отърва.  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 550

Забрави само да болднеш текста си  Tired

Общи условия

Активация на акаунт