Юксел Кадриев е гей?

  • 10 813
  • 136
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 214
Олеееее гледам "Горещо" в момента , на гости е красавеца, Дим Дуков.
Седи и разправя как спал с Юксел и как го е подарил на Евгений Минчев.
Божееееееее умрях не мога да повярвам че Юксел Кадриев е гей.

# 1
  • Мнения: 239
Смърт на гейовете. Смърт за гейовете, които издават гейовете. После 'педераски характер' не било нарицателно....

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Как му го набутаха на Юкито.  Whistling

# 3
  • Мнения: 6 417
Че то това се знае от 100  години.  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 3 797
Да, даже ако не се лъжа, Евгени Минчев беше казал и че е живял с него Whistling

# 5
  • Мнения: 6 417
Юкито е живял с него и е бил момче за всичко. Туй то.

# 6
  • Мнения: 2 214
ОООООООООО вие ме убихте Cry
Толкова го харесвах.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Ноздрите му не са симетрични.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 239
Юкито е живял с него и е бил момче за всичко. Туй то.

Баце, аз ако бех на мястото на Юкито (което няма как да стане защото съм мъж и балканец) щях да им изрежа очите на двамцата. По-добре достоен гей, отколкото само гей.

# 9
  • Мнения: 1 673
Не мога да повярвам! Shocked
Нали има жена и детенце? Shocked
То това нищо не значи, де... Rolling Eyes
Много гадно от страна на Дим Дуков да изнася такова инфо...

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
ОООООООООО вие ме убихте Cry
Толкова го харесвах.
Не съжалявай, то и аз го харесвам, макар да знам, че е гей.

# 11
  • Мнения: 7 430
Киса, Ша мА УмориШ Mr. Green

Иначе и мен ме кефи....направо се чудя....то останаха ли хубави мъже НЕгейове ooooh!

# 12
  • Мнения: 948
ОООООООООО вие ме убихте Cry
Толкова го харесвах.
Не съжалявай, то и аз го харесвам, макар да знам, че е гей.
Hug

# 13
  • Мнения: 3 423
Не го познавам този.
Но лошо ли е, че е гей?
Обещавал ли ви е нещо?
И да ви е излъгал надеждите?
Гей ли е или педераст?
И Градоначалникът на Берлин
е швул, даже било гут зо.
Заяви го преди 6 години.
После го преизбраха.

# 14
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Не мога да повярвам! Shocked
Много гадно от страна на Дим Дуков да изнася такова инфо...
Дим не каза нищо такова в прав текст. Тя Венетка си извлече тази "новина" въз основа на други интервюта.
Иначе и аз не мога да повярвам. Shocked
  bouquet

# 15
  • Мнения: 843
  Тъкмо щях да попитам, що  така  " попивате" или най- малко  утвърждавате клюките/ или истините..../ Naughty
    Ама се сетих , че сме в клюкарника.  Wink Щеше ми се да не приличат някои теми на жълт вестник. Понеже ги недолюбвам.
     Нямам против Юксел да е гей / пък и той едва ли ще се допита до мен/  малко ми е криво,  заглавието на темата.. за него ТУК вече поне 3 теми има или греша./ или тема в тема/ Crazy
       Иначе е готин,  с кого си ляга.. ми е все тая:-))  Но има излъчване. Хладно и професионално.

# 16
  • Мнения: 2 214
Хайде гей или не, негова си работа ама да спиш с Дуков или пък със Минчев Shocked
Трябва не да си гей а да си педарас от всякъде.
Чак ми е обидно за него Close
С Дуков нямаше да си легна даже ако бяхме останали само двамата в цялата вселена и от мен зависеше продължение на човечеството Sick

# 17
       ЕЕЕЕ,толкоз го харесвах като водещ но ми падна в очите като разбрах,че е геи.Тои сам си избира какъв да бъде.Ние просто трябва да свикнем ,че има всякакви хора.Оле немога повярвам.

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 11:50 от Доня Туфиня

# 18
  • Мнения: 5 370
Не го познавам този.
Но лошо ли е, че е гей?
Обещавал ли ви е нещо?
И да ви е излъгал надеждите?
Гей ли е или педераст?
И Градоначалникът на Берлин
е швул, даже било гут зо.
Заяви го преди 6 години.
После го преизбраха.

АКо това , горното, не е  ЛИСКА-язе пък съм губернатор на КалАфорнИА....и лесбийка респективно. Mr. Green
И аз за Юксел бях чувала от поне 3-4 години подобно нещо-но нали не ми спи в леглото=не ме касае особено.
Не мога да повярвам! Shocked
Нали има жена и детенце? Shocked
То това нищо не значи, де... Rolling Eyes
И Фреди Мъркюри , лека му пръст, спеше и с жени, и с мъже. Значи, е БИ.

# 19
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
гей, ама си има и жена Laughing
аз на Венетка хич не й вярвам.
А че е живял с Евгени Минчев, не го прави гей.
И да е би, к'во от т'ва

# 20
  • Мнения: 5 468
Това, че бил живял с Минчев, се знае отдавна. И Евгени се беше хвалил (или оплаквал), че той го бил създал, един вид.

# 21
  • Мнения: 6 417
На Дуков номерата не са гейски, ами да не казвам какви.  Rolling Eyes

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Това, че бил живял с Минчев, се знае отдавна. И Евгени се беше хвалил (или оплаквал), че той го бил създал, един вид.


А Минчев кой го създаде?  Laughing

# 23
  • Мнения: 3 423
гей, ама си има и жена Laughing

Караян да не би да си нямаше

# 24
  • Мнения: 1 099
Гледам и не вярвам на ушите сииии Stop Stop

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 00:35 от Ibsena_

# 25
  • Мнения: 2 353
  И кво ако е гей,  да не е лелка в детската градина?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 789
  И кво ако е гей,  да не е лелка в детската градина?

Не може ли?

# 27
  • Мнения: 1 673
Много гадно от страна на Дим Дуков да изнася такова инфо...
Дим не каза нищо такова в прав текст. Тя Венетка си извлече тази "новина" въз основа на други интервюта.

Ааа, ясно! Аз не мога да гледам и само каквото от вас разбера, това ми е! Blush

Цитат
Нали има жена и детенце? Shocked
То това нищо не значи, де... Rolling Eyes
И Фреди Мъркюри , лека му пръст, спеше и с жени, и с мъже. Значи, е БИ.


Е, да, де! Това имах предвид! Blush

# 28
Какво значение има кой как свършва? newsm78
Аз си го харесвам и това не променя нещата.

# 29
  • Мнения: 2 353
  Киса, какво да не може? Да е гей или да е лелка? Ако е лелка-гей, наистина би ме учудило, иначе - не.

# 30
  • Мнения: 3 423
Ако е лелка-гей, наистина би ме учудило, иначе - не.

Мен би ме учудило, ако е учинайка-гей.
Не мога да си го представя някак.

# 31
  • Мнения: 2 792
   И защо някаква креватна информация, трябва да променя мнението за човека, то това са стари новини  де, но не схващам какво общо има с конкретната личност, т.е. кое е толкова шокиращото.
  Хората правят най-различни неща в креватите си, на мен  са ми по-противни крайните извращения, примерно изнасилвания, педофилия , садизъм (когато отсрещната страна не е мазохист, защото тогава е различно), това би ме шокирало и би ми създало крайно мнение за практикуващия го. Всичко друго е си е лична работа и честно казано, хич не ме интересува.
   Между другото Юксел Кадриев не ми е харесва, но това е друга тема.

# 32
  • Мнения: 7 723
Стига сте дъвкали човека, бе  Crossing Arms
Много си е готин, даже  Laughing

# 33
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
        Никак не е в тон на европейските ценности да се обсъжда,кой с кого си ляга....

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 789
  Киса, какво да не може? Да е гей или да е лелка? Ако е лелка-гей, наистина би ме учудило, иначе - не.

Не може ли гей да е лелка, тоест, не да е от женски род, а да работи с деца, ако е гей.  Joy

# 35
  • Мнения: 3 423
  Киса, какво да не може? Да е гей или да е лелка? Ако е лелка-гей, наистина би ме учудило, иначе - не.

Не може ли гей да е лелка, тоест, не да е от женски род, а да работи с деца, ако е гей.  Joy

Не трябва да е педофил.
Иначе какво му е?
Да не би, ако не е педераст,
да може да работи като лелка?
Това е като един хетеро да
работи като балетист. Никога.

# 36
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
гей, ама си има и жена Laughing

Караян да не би да си нямаше
е и?

# 37
  • Мнения: 2 353
  Киса, ще питам в понеделник, но мисля, че после ще си търсим нова детска градина и ако не намерим ще ми купуваш бира докрая на живота си!

# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 789
В Русия има мъже, които работят в детски градини, рядкост са, но ги има. Даже има един стар филм  за мъж-лелка в детска градина. Децата го обожаваха.  Laughing

 Laughing

# 39
  • Мнения: 4 585
     Мъжките момчета гейове казват "Хора, аз съм гей".
     И хората му казват "Добре бе, кмете, гледай си работата"
     Гей и педераст са различни неща. Педераст е вид характер.
     В случая геят Дим Дуков е постъпил като педераст.
     Множеството на гейовете и множеството на педерастите имат общо сечение, което не е нулево множество.
     Няма лошо да има гейове - така се падат повече жени на човек. Joy
     

# 40
  • Мнения: 843
     че, той Дим, много отдавна "нарече" Юксел , още преди години, та за това се чудя , защо още дъвчем.
      Мнението  ми за Юки е желязно. / вж. по- горе /

# 41
  • Варна
  • Мнения: 10 789
А Дим Дуков едно време не беше ли поп?  Rolling Eyes

# 42
  • Варна
  • Мнения: 10 789
....И се беше хвалил (или оплаквал), че той го бил създал, един вид.


Цитати на Дим Дуков:

Цитат
#  Моята голяма гордост е Гала – първият ми модел. Аз съм й измислил и това име.

Цитат
# Моя е идеята за създаването на Спартакус.

Цитат
Аз направих и първата пицария в София


Ох, направо е СЪЗДАТЕЛЯТ!  Mr. Green

# 43
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Може и да е  Stop а може и да не е гей!Аз вярвам само на очите си,а не на разни като Дим Дуков и сие Crossing Arms дето се правят реклама по медиите за да не ги забравят

# 44
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Ами... ако е лъжа, нека Юксел да го осъде за клевета. Ще следим пресата.  Laughing

# 45
  • Мнения: 2 214
В Русия има мъже, които работят в детски градини, рядкост са, но ги има. Даже има един стар филм  за мъж-лелка в детска градина. Децата го обожаваха.  Laughing

 Laughing

Обожавам го!

# 46
  • Мнения: 3 423
Ами... ако е лъжа, нека Юксел да го осъде за клевета. Ще следим пресата.  Laughing

Ти луда ли си? Може да му е благодарен, че го спасява от върли фенки, бг-мами, тъща и майка на любовницата.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Ами... ако е лъжа, нека Юксел да го осъде за клевета. Ще следим пресата.  Laughing

Ти луда ли си? Може да му е благодарен, че го спасява от върли фенки, бг-мами, тъща и майка на любовницата.

Може, може. Може още тая нощ да му се отблагодари.  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 15 619
Хич не ми дреме кой какъв е!
Животът си е негов, да прави каквото си ще.
Юксел го харесвам, Дим Дуков - не! Mr. Green

# 49
  • Мнения: 899
Голям праз, човекът има страхотно интелигентно излъчване и гей или не, пак ми харесва.

# 50
  • Мнения: 25 602
Пет пари не давам с кого и как спи Юксел Кадриев. Щом не си е наврял перо в задника и да го развява под носа ми - няма проблем. Нито пък е седнал да налага педерастлъка като по-добрия начин на живот на децата ни. За разлика от много други "звезди" - е, от тях ми се драйфа направо, особено от онази дебела мома, Азис.  Sick

# 51
  • Мнения: 8 917
Олеееее гледам "Горещо" в момента , на гости е красавеца, Дим Дуков.
Седи и разправя как спал с Юксел и как го е подарил на Евгений Минчев.
Божееееееее умрях не мога да повярвам че Юксел Кадриев е гей.
Стара работа Mr. Green Нищо ново под слънцето като новина. Wink След като неми пречи по някакъв начин да си ляга с който и каквото си иска.

# 52
  • Мнения: 3 537
Голям праз, човекът има страхотно интелигентно излъчване и гей или не, пак ми харесва.
Peace

# 53
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не Дим Дуков каза че, Ю.К. е гей, а Евгени Минчев.
А Ю.К. ми харесва като външност. Не ми пука, че е гей.
А и Дим Дуков бих казала, че е пич.

# 54
  • Мнения: 2 161
Харесвам Юксел Кадриев и ми е все тая какво ще кажат за него Евгени Минчев или Дим Дуков.И двамата са ми противни.Всеки има тъмни петна в миналото си.

# 55
  • UK
  • Мнения: 3 959
Каква е тая кампания "Да очерним водещите на БТВ"? Точки ли се раздават, за Новините повече ли са?

Юксел Кадриев и аз го харесвам, гей или не. Няма излъчване на гей, и си е напълно подходящ за работата, според мен. Изглежда добре на екрана и да чете новините, който не изглежда толкова добре си развява гъза в клюкарски предавания.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Каква е тая кампания "Да очерним водещите на БТВ"?

Е, ако има повод да се оплюе конкурентната ТВ, що да не се използва?  ooooh!

# 57
  • Мнения: 7 474
Ай, стига бе  Shocked

# 58
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да де ама първо Скат (Скат ли беше), сега и тея... Очаквам в най скоро време да видя кадри на Ани Салич работеща в публичен дом.

# 59
  • Мнения: 133
Бисексуален е....  и какво от това, все пак е човек и е много готин, ние в къщи много го харесваме. Hug

# 60
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами да...това се знае от много време

# 61
  • Мнения: 4 371
С Дуков нямаше да си легна даже ако бяхме останали само двамата в цялата вселена и от мен зависеше продължение на човечеството Sick
Хахаха, аз също Sick
Мега противно същество е този. И определено не му прави чест да разказва кой с кого е спал о т.н. Сигурно си вдига акциите, ама все ще си остане такъв противар(това е най-мекото, което ми дойде на езика).
А Юксел и Ани Салич за мен са перфектният екип, много ми е зор Юки с кой си го слага Stop

# 62
  • Мнения: 7 186
Аз мисля, че Евгени Минчев беше този, който изобличи Юксел публично преди време. Трябва много да мразиш някой и да те е яд на него, за да обявиш на всеослушание, че ти е бил момче за всичко, мил чиниите, лъскал обувките, бастуните и пр... при положение, че същият този човек е публична личност.
Може би таи някаква злоба към Юксел и е искал да му очерни имиджа, друга причина не виждам. Сигурно Юксел му е бил шута навремето Twisted Evil
А Евгени си е типичен педераС по душа- злобно и гадно човече. Кой го знае в каква дупка е живял навремето, сега много му порастнаха акциите, та разправя кой му слугувал. Дейба и  #Cussing out
Дим Дуков снощи нищо не потвърди, сензацията всъщност беше извод на Венета, подплатен с видео. На мен пък ми е симпатичен Дим. Не като мъж де Mr. Green
Юксел никога не е бил мой тип, гей не гей, все ми е едно. Сексуалната му ориентация не е причина да ми падне в очите или да ми промени мнението за него.
Ако не е гей- да ги съди за клевета.

# 63
  • Мнения: 5 713
Да, даже ако не се лъжа, Евгени Минчев беше казал и че е живял с него Whistling
Дааам това и аз някъде четох преди години. Минчев му бил дал тласък в живота като дошъл в София.

# 64
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да, даже ако не се лъжа, Евгени Минчев беше казал и че е живял с него Whistling
Дааам това и аз някъде четох преди години. Минчев му бил дал тласък в живота като дошъл в София.

А на Минчев кой му е дал тласък в живота  Thinking

# 65
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Съмнявам се да е гей, както и бисексуален.. Според мен си е човек с нормална ориентация, който като момче е трябвало 'да започне отнякъде' и е използвал покровителството на Дим и други хора... Прави му чест, че днес е такъв какъвто е, независимо какво е правил преди. Тъпо е да го разнасят по този начин, тъпо... То Дим не каза нищо, Венетка го каза и показа, разтреперана от кеф че е изровила нещо мръсно за някого... още повече и от конкурентна телевизия... уф, гади ми се от тая...  Sick

# 66
  • Мнения: 5 713
Да, даже ако не се лъжа, Евгени Минчев беше казал и че е живял с него Whistling
Дааам това и аз някъде четох преди години. Минчев му бил дал тласък в живота като дошъл в София.

А на Минчев кой му е дал тласък в живота  Thinking
Композиторът на Емил Димитров.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Хубаво си е момчето, няма да го върнем...
Следващия необявен?

# 68
  • Мнения: 449
Понеже попаднах в тази тема и доколкото разбирам от казаното тук само аз познавам лично Юксел, или Юкито, както го знаехме всички, просто не се сдържам да не кажа няколко думи по въпроса:
Познавам Юкито още от времето, когато беше студент 2ра година в НАТФИЗ, "Публична реч". Щяхме да правим едно хумористично предаване/моята дългогодишна съквартирантка беше 3та година същата специалност/. Та, по въпроса за спонсорирането на предаването разбрах, че Евгени Минчев щял да даде парите, щото били близики с Юкито. Юксел още тогава си имаше сериозната приятелка и беше едно изключително приятно момче. Личеше си-и от външността му, и от сериозното му отношение-че това момче ще успее в медийното пространство.  По онова време бяхме толкова цъфнали и вързали финансово всичките, че се събирахме у нас и всеки ден готвех едно и също-спагети с доматен сос и кренвирши, щото най-евтино и най-засищащо.  Не знам дали така са живеели всички протежета на Евгени Минчев...
Та, както и да е, аз мисля, че Евгени Минчев се е опитвал да се усуче около Юксел, ама доколко той му е дал тласъка-не знам Thinking Само знам, че години след това и едва след като завърши, Юкито проби и стана това, което стана/както и всички ние, между впрочем/. Разбирате ме какво искам да кажа, но ако не ви стана ясно-да заявя: аз не вярвам, че Юксел е би-или поне че това е в основата на неговия успех. Момчето си е талант, това е Peace

# 69
  • Мнения: 7 186
Та, както и да е, аз мисля, че Евгени Минчев се е опитвал да се усуче около Юксел, ама доколко той му е дал тласъка-не знам Thinking

Абе Евгени очевадно нещо го е яд на Юксел, ама какво точно не знам Thinking

# 70
  • Мнения: 7 474
Според мен не му е пуснал  Twisted Evil

# 71
  • Мнения: 7 723
Според мен не му е пуснал  Twisted Evil

Ъ-хм  bowuu

# 72
  • Мнения: 7 186
Ми като не му е пуснал, защо тогава седи и си трае Евгени да разнася клевети по негов адрес в ефир? Thinking То това интервю май беше преди доста време?

# 73
  • Мнения: 1 455
От устата на Евгени Минчев можеш да чуеш само злобни коментари.Хич и не му вярвам,а и не ме бърка.
Венетка пък ми писна да я гледам,изчерпа се.

# 74
  • Мнения: 15 619
Евгени Минчев го гледах в "Десетте най" в Петък - то само злоба извира от това човече, нищоо друго. Ама много си вярва... Joy Joy Joy

# 75
  • Мнения: 4 473
А, Дубрутру! Sunglasses
И к`во като е гей, яд ли ви е? Twisted Evil Пич, та дрънка! Wink

# 76
  • Мнения: 449
Позволявам си да се намеся още веднъж и последно-не съм му адвокат на Юксел, просто го познавам, както казах Grinning А всеки, който го познава, лесно би ти отговорил на този въпрос
Ми като не му е пуснал, защо тогава седи и си трае Евгени да разнася клевети по негов адрес в ефир? Thinking То това интервю май беше преди доста време?
-просто човекът си е пич, ама наистина и е над тези неща Peace

# 77
  • Мнения: 7 640
Юксел никога не е бил мой тип, гей не гей, все ми е едно. Сексуалната му ориентация не е причина да ми падне в очите или да ми промени мнението за него.
Ако не е гей- да ги съди за клевета.



интересно ще е доказването, че не е Laughing

# 78
  • Мнения: 2 978
Ами да е жив и здрав. Щом му харесва. Wink

# 79
  • Мнения: 755
Ами просто не е вярно... Щом Юксел е гей, то тогава аз отдавна трябва да съм лесбийка... Mr. Green Laughing Mr. Green

# 80
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
не знам  да ли е верно. Евгени ми е ужасен червей, честно. много е грозно от негова страна... да си беше останал ватман, по - добре..

# 81
  • Мнения: 7 186
А Женя кой /го/ оножда сериозно?

# 82
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Който даде повече

# 83
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Това не променя мнението ми за Юксел, виж мнението ми за Дим става все по-лошо и по-лошо.

# 84
  • UK
  • Мнения: 3 959
А Женя кой /го/ оножда сериозно?
!!!
Айде да не е Женя, моля.

# 85
  • Мнения: 1 520
То това се знае от време оно.
Аз поскоро мисля, че е би. В днешно време все пак има жена и дете.
При него може да е било грешка в растежа.

# 86
  • Мнения: 2 258
Киса, Ша мА УмориШ Mr. Green

Иначе и мен ме кефи....направо се чудя....то останаха ли хубави мъже НЕгейове ooooh!


Е как да не са останали GrinningМоят още не е обърнал резбата Laughing

А за Юкито,бях чела някъде ,че във връзката си с Минчев,той миел чиниите Laughing

# 87
  • Мнения: 877
Юксел и гей да е, има толкова секс в погледа, че става гаранция!
А. Евгени за нищо не става...фалш и т'ва е, но за шут е  екстра, доста ме забавлява всяка негова проява  Laughing

# 88
  • Мнения: 147
Това се знае доста отдавна. Ама гей или не Юкси пак си е пич, пък и си има жена и дете, така че най -вероятно просто си е правил сексуални експерименти в младоста  Twisted Evil

# 89
  • Мнения: X
Като говорим за  Евгени Минчев да ви разкажа как свалял мъжО преди време  Sick. Той от 7 години живее в Швеция, значи действието се развива 1996 - 1997 година в Слънчев бряг, където работел като управител на златарски магазин. Въпросният ден мъжът ми бил сам в магазина, продавачките били на обяд и кой мислите влиза в ателието - самия Е. М  /само да вметна, че мъжО въобще не бил наясно кой е тоя мазньо  Mr. Green/. И се започва едно мерене на пръстени, лаф мухабет и Е. М. казал, че ще мине на следващия ден да си купи пръстена, който харесал, защото в момента нямал толкоз пари - идвал от плаж. На другият ден ватмана пак цъфнал, само че този път мъжО не бил сам, а с едната продавачка. Е. М. почнал пак да мери пръстени и така между другото го поканил  на дискотека, при което той се изцъклил  #Crazy и загрял каква била работата. Отказал естествено , а Е. М. му казал да си помисли и на другия ден пак щял да мине през магазина и си тръгнал. А през цялото време продавачката се кискала и взела да бъзика мъжО, 4е щял да стане известен, а той попитал " Що да стана известен"? А  тя му казала "Не го ли позна, това е Е. М пе....са". Но "паркетния лъв" не спрял до тук и до края на почивката си ходел до магазина, но добре че бабката, която продавала плодове до ателието като мернела Е. М. и предупреждавала мъжО, а той се криел в стаичката на магазина.  Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 20:59 от Анонимен

# 90
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Употребата на мъжО ми дойде в повече ooooh!

# 91
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Употребата на мъжО ми дойде в повече ooooh!

ССФ така си нарича половинката.  Mr. Green

# 92
  • Мнения: X
Употребата на мъжО ми дойде в повече ooooh!

ССФ така си нарича половинката.  Mr. Green
А как да го нари4ам като мъжът ми /мъжО  Laughing/ не дава да му разнасям името по форумите?







# 93
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Употребата на мъжО ми дойде в повече ooooh!

ССФ така си нарича половинката.  Mr. Green
А как да го нари4ам като мъжът ми /мъжО  Laughing/ не дава да му разнасям името по форумите?









Как ли? Половинката, любимият, неповторимият, единственият.... Нали нашите мъжОве са най-най.... hahaha

# 94
  • Мнения: 1 418
Киса, Ша мА УмориШ Mr. Green

Иначе и мен ме кефи....направо се чудя....то останаха ли хубави мъже НЕгейове ooooh!

Останаха-наще... Mr. Green

# 95
  • Мнения: X
Такива романти4ни думи не са в мой стил  Sick

# 96
  • Мнения: 803
Дали е гей или не - за мен няма значение. Все пак всеки сам избира как да живее. Сексуалната ориентация на даден човек си е негова работа.
Искам само да вметна, че наличието на жена и дете не е гаранция за хетеросексуалност.
Имам един познат (отдавна разведен), има син  на възраст почти колкото мен и е хомосексуалист откакто се помни. Просто е искал да има семейство, дете.

# 97
  • Мнения: 1 533

Имам един познат (отдавна разведен), има син  на възраст почти колкото мен и е хомосексуалист откакто се помни. Просто е искал да има семейство, дете.

Имал е късмета - добър или лош - да се роди във времето, когато левичарите насила ги караха да пишат с дясната ръка, образно казано.

# 98
  • Мнения: 803

Имал е късмета - добър или лош - да се роди във времето, когато левичарите насила ги караха да пишат с дясната ръка, образно казано.

Честно казано, доколкото знам, е било личен избор - женитбата му не е била вследствие на натиск или чужда намеса. Не съм запозната обаче, дали жена му е знаела още от началото за неговата ориентация или впоследствие е научила.

# 99
  • Мнения: 2 214
Понеже попаднах в тази тема и доколкото разбирам от казаното тук само аз познавам лично Юксел, или Юкито, както го знаехме всички, просто не се сдържам да не кажа няколко думи по въпроса:
Познавам Юкито още от времето, когато беше студент 2ра година в НАТФИЗ, "Публична реч". Щяхме да правим едно хумористично предаване/моята дългогодишна съквартирантка беше 3та година същата специалност/. Та, по въпроса за спонсорирането на предаването разбрах, че Евгени Минчев щял да даде парите, щото били близики с Юкито. Юксел още тогава си имаше сериозната приятелка и беше едно изключително приятно момче. Личеше си-и от външността му, и от сериозното му отношение-че това момче ще успее в медийното пространство.  По онова време бяхме толкова цъфнали и вързали финансово всичките, че се събирахме у нас и всеки ден готвех едно и също-спагети с доматен сос и кренвирши, щото най-евтино и най-засищащо.  Не знам дали така са живеели всички протежета на Евгени Минчев...
Та, както и да е, аз мисля, че Евгени Минчев се е опитвал да се усуче около Юксел, ама доколко той му е дал тласъка-не знам Thinking Само знам, че години след това и едва след като завърши, Юкито проби и стана това, което стана/както и всички ние, между впрочем/. Разбирате ме какво искам да кажа, но ако не ви стана ясно-да заявя: аз не вярвам, че Юксел е би-или поне че това е в основата на неговия успех. Момчето си е талант, това е Peace
Не си падам по клюките, написах я тая тема само с надежда че някой като теб ще напише нещо подобно и ще ме разубеди.
Благодаря ти. Heart Eyes
Нямам нищо против гейовете, имам против  Юксел да е гей.
Не съм от тези фенки които чакат до студиото, даряват цветя и гледат в очите на любимия  с поглед "Всичко ще направя за теб"  България за съжаление няма добри водещи, диктори и журналисти, казвам това в сравнение с Русия. Юксел единствения диктор който харесвам, приятно ми е да го гледам, мога да слушам новините въобще да не ме интересуват те, важното да чуя гласа на Юксел. И ясно че ще се разстроя че някой може да си позволи да говори такива гадости за него.

# 100
  • Мнения: 677
Простете,но къде е въпроса в заглавието-"Юксел Кадриев е гей?"
Не трябва ли да е-"Гей ли е ЮК?"Или да е с "?!"накрая..
Освен тва къв е проблема да е гей..Или да не е..И тва "проблем" ли е за вас?
А и на кой му пука..

# 101
  • Мнения: 7 837
Катогледам, на много им пука. Иначе не са против гейовете, ама са против това, Юксел да е гей. Бахти логиката  Laughing
6 стр. притеснителности.

# 102
  • Мнения: 2 755
Има амбициозни млади хора, които са готови на всичко, за да постигнат някаква заветна цел. Може би и Юксел е от тях. Не знам. Не го познавам, но като водещ ми харесва. Що се отнася до Дим Дуков, никога не съм имала съмнения, че е просто един долен пе.....ст. Най-противен ми беше в ролята на монаха Дамаскин.  Sick Sick Sick

# 103
  • Мнения: 2 013
Доколкото си спомням от разказите на мой приятел гей, в началото на 90-те Минчев усилено се е занимавал с ухажването на млади симпатични момчета, дошли от провинцията (такъв беше случаят с моя приятел). Някои са склонявали, други, които са нямали такива влечения - не. Трети - може би от желание за лъскав живот, са се правели на гейове.
Не знам каква е истината за Юксел Кадриев, но и да е гей - това няма значение. Аз не съм му фен, но не ме и дразни, добре си стои там на екрана.

Интересно, той е един от малкото, които не съм виждала да прави нещо различно в БТВ, освен да чете новини. Останалите водещи всичките правят репортажи, снимат филми... Я, някой от БТВ да каже защо.  newsm78

# 104
  • Варна
  • Мнения: 10 789

Веднъж го гледах в качеството на репортер, но беше отдавна.  Peace

# 105
  • Мнения: 1 533
Простете,но къде е въпроса в заглавието-"Юксел Кадриев е гей?"

В препинателния знак, произнася се с възходяща интонация, загатва, че въпросната констатация трябва да се докаже. Други въпроси? Grinning

# 106
  • Мнения: 677
"Юксел Къдриев-гей?",Калин@..И не се хващай за препинанията,знам че се сещаш за кво иде реч,все пак  Laughing

# 107
  • Мнения: 449
Не си падам по клюките, написах я тая тема само с надежда че някой като теб ще напише нещо подобно и ще ме разубеди.
Благодаря ти. Heart Eyes
Моля Heart Eyes Много се радвам, че мога по някакъв начин да изкажа отношението си към тази "отдавна известна" гадост. Няма да продължавам темата, само ще ви попитам, всички вас, дето твърдите с такава сигурност, че Юксел Е гей и това е отдавана известно: откъде сте толкова сигурни? Ами ако не е вярно? Ако това е поредната гадна клюка и измислица? Как бихте се чувствали на негово място, ако слушате отвсякъде такива истории за себе си? Щяхте да подавате всеки ден искове срещу Дим Дуков, Е.Минчев и всякакви други там мазни червеи, които се хранят с такива гадости, защото те поддържат техния имидж и ги държат в пространството?
Аз не съм някаква публична личност, но както вече загатнах в постинга си, всички от онази компания успяхме да се реализираме по някакъв начин/друг известен е Митака от 10те Най на БТВ/. Нищо чудно ако той утре стане толкова известен, колкото Юки-то веднага да стане гей/за което лично мога да гарантирам, че не е Laughing/. Та мисълта ми е...и аз всеки ден чувам глупости за себе си и ако се вярва на всичко това съм преспала с всички таксиджии от Кулата до София, примерно ама дали е така...В един момент просто престава да ти пука Tired

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Олеееее гледам "Горещо" в момента , на гости е красавеца, Дим Дуков.
Седи и разправя как спал с Юксел и как го е подарил на Евгений Минчев.
Божееееееее умрях не мога да повярвам че Юксел Кадриев е гей.
олееее въй, въй стига бе  Shocked
малиииии умрях ти казвам

# 109
  • Мнения: 877
Почна се с.....ей, това много хора пред компютри с право на мнение, лоша работа.
Разбира се, че ще имаме против готин пич да е гей и както става ясно може би по стечение на обстоятелствата. Това все едно на мъжете да им кажат, че най-яката мацка всъщност е мъж. Кофти малко..За Митко Павлов нямам против, ако иска да става. Бях на момента на игряването му, треперила съм на всяко предаване, свеж е, но не е като Юксел, никой няма да го иска за гей...гаранция (нищо лично , просто мнение).
 Stop

# 110
  • Мнения: 8 769
Дали е гей, мей...ми е все тая. Не съм от върлите фенки на Юксел, но и не ми пречи. Считам, че добре си върши работата и ако всички гейове са като него...ехее.... Grinning
Нямам нищо против гейовете, дотолкова, доколкото не се държат подобно на Евгени Минчев, тогава вече ставам зла! Twisted Evil Мразя напъните им да се изкарат жертви на това онова, дискриминирани и прочие.

# 111
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Ноздрите му не са симетрични.  Mr. Green



Киса, не е задължително да си 100% симетричен, за да изглеждаш много добре, секси... чаровно и тн  Crossing Arms

# 112
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз това го разбрах като ...... той е толкова съвършен ......кусур- кусур  newsm78....  аааа, да-  ноздрите са му несъразмерни

# 113
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и на мен не ми пречи, че е гей (ако е)...
Пък и както казва мъжО, нямам против гейовете.... тъкмо има повече свободни гаджета...  Whistling

# 114
  • Мнения: 528
Познава Дим Дуков добре.Бил е квартирант в моя апартамент2 години и като съм идвала да си взимам наема съм виждала женаму-Красимир и го познавам.ДАже и Юкселчо беше една вечер тук на гости и от съседа ми разбрах ще е преспал.ТА не се учудвам.ЖЕната и детто са за параван че не е гей.Както на времето КАмен Воденичаров беше с ЕЛена Кишишева.

# 115
  • Мнения: 1 312
Че то това се знае от 100  години.  Rolling Eyes

 Peace
Голяма работа-пак ми харесва LaughingВъобще не можа да ми промени мнението за него тази новина Heart Eyes

# 116
  • Мнения: 2 270
Че то това се знае от 100  години.  Rolling Eyes

 Peace
Голяма работа-пак ми харесва LaughingВъобще не можа да ми промени мнението за него тази новина Heart Eyes

Наистина се знае от много време, но на мен също ми харесва

# 117
  • Мнения: 126
Че то вече останаха ли свестни....нормални мъже???????? Hug Hug
Че то това се знае от 100  години.  Rolling Eyes

 Peace
Голяма работа-пак ми харесва LaughingВъобще не можа да ми промени мнението за него тази новина Heart Eyes
..То вече май е модерно мъжете да са обратни а жените да са курви?!?!?!?! newsm78 newsm78 newsm78 Thinking

# 118
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ей, като кажете - знаеше се отдавна! от къде се знаеше? от жълтурковските страници?
или някоя му се е предлагала и той отказал с оправданието, че е гей.
и аз не вярвам, макар да ми е все тая какъв е.
добре седи човека на екран, чете си новините и ми е приятен гласът му.
мисля си, че женя едно време си го е харесал, обещал му бляскава кариера, дори е възможно да са били в една компания по едно време, но в леглото му....там само те си знаят истината, аз поне се съмнявам в думите на Е.М
вероятно ватманчето, който междувпрочем е много остроумен и ми харесва да го слушам е разочарована, затуй решил да плюе.
а за Юксел си мисля, че много правилно не се занимава с пошлости, който иска да вярва, аз докато не го видя не вярвам.

# 119
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хайде дее, не му викайте Женя... И без това никак не си харесвам името, остава само да наричате нещо подобно на Минчев с него и...

# 120
  • София
  • Мнения: 5 605
Киса, Ша мА УмориШ Mr. Green

Иначе и мен ме кефи....направо се чудя....то останаха ли хубави мъже НЕгейове ooooh!

  Peace

# 121
  • Мнения: 1
Сдърпа ли се двете швестерии Дуков и Минчев за момъка, общо взето това е положението. Бият се в гърдите, кой първи е бил опънат от Юксел, типично за педерасите от това поколение.

# 122
  • Мнения: 8 769
Хайде дее, не му викайте Женя... И без това никак не си харесвам името, остава само да наричате нещо подобно на Минчев с него и...
Нали знаеш, че на Евгениите им викат Женя. Не го взимай толкова навътре, айде сега....

# 123
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Бре, бре нищо ново под слънцето Whistling
Ми че Юкселчо не е чак такъв личен хубавец като Женя, как ли са се взели Mr. Green

# 124
  • Мнения: 3 268
Простете,но къде е въпроса в заглавието-"Юксел Кадриев е гей?"
Не трябва ли да е-"Гей ли е ЮК?"Или да е с "?!"накрая..
Освен тва къв е проблема да е гей..Или да не е..И тва "проблем" ли е за вас?
А и на кой му пука..

Тони е прав,нека се изразяваме правилно граматически и после да се шашкаме за това,че някой е гей.Това го знам отдавна,но не ми пречи да харесвам Юксел.Много хубав мъж,много добър новинар.Като е гей,да се гръмне ли?

# 125
  • Мнения: 479
Олеееее гледам "Горещо" в момента , на гости е красавеца, Дим Дуков.
Седи и разправя как спал с Юксел и как го е подарил на Евгений Минчев.
Божееееееее умрях не мога да повярвам че Юксел Кадриев е гей.
Добрюутро...
Тъй го знам отпреди няколко години /че е гей/

# 126
  • Мнения: 512
Не мога да повярвам на очите си - толкова много хомофоби ли имало още? Shocked Shocked Shocked

И какво толкова интересно има в това дали си гей или не си - добър човек ли си е по-важно, не мислите ли? Дали си вършиш добре работата, дали не се бъркаш за щяло и нещяло в живота на другите... и още милион такива - аз по това съдя дали един човек е достоен или не.

А какво прави в личното си време - негова си работа.
Какво значи "падна ми в очите"?  По това ли делите хората? И по това избирате дали да са ви "ниско" или "високо" в очите?
Я да видим тука най-безгрешните и най-моралните - защото вие явно смятяте, че хомосексуалността е някакъв порок, че е неморално, нещо "мръсно"... Сигурно във форума има само "правилно" ориентирани, никога неизневеряващи, никога нищо по-засукано не правещи - ангели небесни просто...
В кой век живеете, я се огледайте малко!? Че то навремето и мастурбирането се е считало за най-страшен грях - а сега даже се твърди, че е полезно и съвсем нормално. Дали не е време и за хомосексуалистите да мислим по този начин - това си е нещо естествено. И не вреди и не пречи на никого.
И ако имате синове - какво, ще се отречете от тях ли, ако един ден имат по-различна сексуална ориентация от вас? Thinking

# 127
  • Мнения: 2 784
Ансам, недей така де. Просто сме се събрали да оплачем загубата на такъв хубав мъж. Иначе, и за Шекспир се говори, че е бил гей, ама не съм чула някой да каже, че му е паднал в очите. Wink Пък и повечето от мненията са, че няма значение.
Харесвам Юксел и никога не съм вярвала на слуховете. Явно съм била права. Sunglasses

# 128
  • Мнения: 391
На мен пък Юксел Кадриев не ми харесва чак толкова като говорител. Много се "пъне" нещо,сякаш всеки момент ще "гръмне".Тя май школата на говорителите ,тръгнали от Нова телевизия, е такава,защото и Н.Дойнов - е същия/може и да греша името/. Но от друга страна съм доволна ,че именно Юксел е говорител. Трябва да има хора и от други етноси - не само българи.
А дали е гей - винаги ще има съмнения,но това е без значение.

# 129
  • Мнения: 1 418
Малеее,7 страници дали Юки е гей...
Направо се изумявам.
Какво значение има?
Мен ме кефи,независимо от предпочитанията му към който и да е пол.

# 130
  • Мнения: 3 423
Малеее,7 страници дали Юки е гей...

Разпориха му гъза, нали. Не
Женята и Дим. Майчетата.

# 131
  • Мнения: 3 447
Разпориха му гъза, нали. Не
Женята и Дим. Майчетата.
Направо  Joy
Добре де, интересно ми е, като гледам как оплаквате преминаването му на другия бряг... Ако не беше гей, какво? По-голям шанс ли имаше да ви огрее   Simple Smile

# 132
  • Мнения: 7 474
Очаквайте утре новината в Сигнално жълто  Joy

# 133
  • Мнения: 6 243

Добре де, интересно ми е, като гледам как оплаквате преминаването му на другия бряг... Ако не беше гей, какво? По-голям шанс ли имаше да ви огрее   Simple Smile
Там е трагедията, Дона! Там е трагедията!
Днес отпада Юксел (евентуално), вчера отпадна Джеръми Айрънс...тийнейджърската ми любов - Васко Кеца, и той падна в боя.

Друго си е, като знаеш със сигурност, че човекът е хетеро. Винаги има шанс да се срещнете на някой ъгъл и да се опънете. Много хора с тази надежда живеят.

# 134
  • Мнения: 3 447
Друго си е, като знаеш със сигурност, че човекът е хетеро. Винаги има шанс да се срещнете на някой ъгъл и да се опънете. Много хора с тази надежда живеят.
Joy Joy Joy

# 135
  • Мнения: 1 418
Сега като се замисля,ми много е готино да си от е.....а страна.
Затова и мъжете натам са тръгнали...май. Mr. Green

# 136
  • Мнения: 3 537
На мен пък Юксел Кадриев не ми харесва чак толкова като говорител. Много се "пъне" нещо,сякаш всеки момент ще "гръмне".
Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт