как обличате бебоците вкъщи

  • 3 523
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ами у нас е някъде към 22-23 градуса и я обличам с боди с дълъг или ако е по-топличко с къс ръкав и отгоре с гащеризон.Мисля че е добре за тези градуси,защото ние не падаме под 22,дори често е над 23.

и ние така процедираме, че и в нас при изключени радиатори пак е топло и затова бебока е само с един кат дрехи - боди с панталонче или анцуже, без блузка отгоре

# 31
  • Мнения: 1 174
С боди-дълъг ръкав, чорапки и отгоре гащеризон.Поддържаме температура 23-24 градуса.

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 973
При температура 21-22 градуса - боди с дълъг ръкав, блуза, панталонче и чорапки!

# 33
  • Мнения: 216
температура 21 градуса-боди с дълъг ръкав,елече и чорапогащник

# 34
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
В къщи през деня е 23 градуса. Обличам го с боди-потник, тениска с къс ръкав и тънка памучна блузка. Надолу е само по чорапогащник и чорапки, а когато е по-студено му обличам и някакво панталонче или късо гащеризонче. Пробвала съм различни варианти на обличане и така съм видяла, че не се изпотява. Ватирани блузки обличаме само навън. Пантофки не носим, защото той си ги маха или пък се спъва в тях. Нощем върху бодито-потник обличам памучна пижамка и го завивам с олекотено юрганче, но така или иначе си спи отвит, защото аз като заспя се будя чак на сутринта Simple Smile.

# 35
  • Мнения: 69
боди с дълъг ръкав, чорапогащник, панталонче и блузка, понякога слагам и нещо още на горе. Бебка е на почти 5 месеца и у нас е най-много 19 градуса

# 36
  • Мнения: 4 184
При нас е около 2- градуса. Но самата аз винаги съм с анцунг и пуловер. Студено ми е.
И двете деца ги обличам както бих облякла себе си - винаги имат нещо топло, за да не настинат.
Но ние сме в къща и температурите са умерени. Много рядко е твърде топло.

# 37
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Поддържам 21-22 градуса и малката е облечена така : Боди с дълъг ракав, чоропогащник (чорапите си ги сабува постоянно), и отгоре някаква друга дрешка, мисля че така и е добре  Peace

# 38
  • Мнения: 227
Боди с дълъг ръкав,чорапогащник,блузка и панталон и пантофки,ако са и студени ръчичките слагам елече.

# 39
  • Мнения: 6 624
Боди с дълъг ръкав чорапки и от горе гащеризонче поддържаме 24 градуса.

# 40
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Боди с дълъг ръкав, чорапки, панталонче, блузка и елече при 23-24 градуса. Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 978
С памучно боди и гащиризонче

# 42
  • Мнения: 4 621
Боди с къс ръкав и тънка блузка с дълъг отгоре. Чорапки и панталонче Peace

# 43
  • Мнения: 508
Боди с дълъг ръкав, памучно кащиризонче. Спи по същия начин, но в тънко чувалче, че много ритаме

# 44
  • Мнения: 2 677
Боди и гащеризонче с ританки.  Peace
Чорапи, терлици, елеци  -  Naughty!

Общи условия

Активация на акаунт