Бебеправене и преглед при генеколог

  • 1 717
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 674
Здравеите момичета тези дни са ми фертилни,а имам запазен час за утре на гинеколог за преглед и микробиологични изследвания.Та този преглед може ли нещо да навреди ако случайно е станало нещо? Embarassed newsm78

# 1
  • Мнения: 2 270
Информирай доктора и той ще прецени!
Успех! Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 626
Не мисля!
Док.би трябвало да види ако има нещо и трябва да знае,че може да има такава вероятност.
Бъди спокойна.Всичко ще е наред!

# 3
  • Мнения: 674
Е как ще види при положение,че аз ноща преди прегледа съм в ову? newsm78

# 4
  • Мнения: 820
Няма да ти навреди, аз последните месеци правих 3 микробиологии все около датата на ову и не съм имала проблеми. Кажи на лекаря все пак.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Audulina, аз съм точно в същото положение като тебе. Утре в 18.00 часа имам час при гинеколога ми, а овулацията трябва да ми е утре или в други ден. Дори вече усещам признаците й, леки напомнящи болки в яйчниците и съпътсващата ЦС. И си мислех същите неща като тебе. Но с мъжа ми решихме да отидем този месец да си направим изследвания, след 6 месеца опити за забременяване, и вече имахме една среща с лекаря. Той самият  ми определи този ден за преглед, именно за да ми проследи овулацията, така че нямям избор, трябва да отида. А да не говорим че и мъжът ми утре трябва да даде материал за изследване и евентуално може качестовото на спермата да се наруши. И дори и да правим вечерта секс, може да е безрезултатно, но какво да се прави, щом сме се хванали на хорото, трябва да го изиграем  Simple Smile. Нали всичко е за наше добро и за да имаме сладки и здрави бебчета след това.
Аз, честно казано, много се притеснявам за утре, дано да нямаме никакъв проблем с мъжа ми. Така горещо се моля... Praynig И дано по-скоро да ни се случи така желаното чудо, защото се оказва, че то наистина си е чудо, не било толкова лесно да си направиш бебе... Laughing
Пожелавам ти и на теб успех! Дано всичко е нормално и изследванията да са добри! newsm10
А после да се хвалим една на друга... newsm03
КЪСМЕТ!!!  bouquet

# 6
  • Мнения: 7 716
Няма да ти навреди с нищо.

# 7
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Не се притеснявай, няма да ти навреди с нищо  Peace

# 8
Съжалявам, че ще попитам такова нещо тук в тази тема, но незнам как да открия нова.
Та - бихте ли ми казали, възможно ли е да забременея, ако съм в цикъл....???

# 9
  • Мнения: 820
Шансовете са много близки до нула, но пък нищо невъзможно няма - зачеването си е чудо. Naughty

# 10
  • Мнения: 7 640
Е как ще види при положение,че аз ноща преди прегледа съм в ову? newsm78

дори попитай дали наистина си в ову, а иначе няма с какво да навреди.
Само имай предвид, че ако сте правили секс предната вечер и партьорът свърши в теб, което явно ще е така, след като правите бебе, спермата ще си стои в задния свод и не знам каква микробиология може да се вземе адекватно.

# 11
  • Мнения: 674
Ами май точно така стана док.ме преглежда и ми вика леле колко голямо количество бяло течение имаш Embarassed и аз в първият момент изтръпнах после се сетих че е от семенната течност и и казах а тя ми вика че неможела да гадае от изследванията щяло да се види и ме отряза на бързо #Cussing out

# 12
  • Мнения: 7 640
Ами май точно така стана док.ме преглежда и ми вика леле колко голямо количество бяло течение имаш Embarassed и аз в първият момент изтръпнах после се сетих че е от семенната течност и и казах а тя ми вика че неможела да гадае от изследванията щяло да се види и ме отряза на бързо #Cussing out

друг път да знаеш.
А за кое не можело да гадае

# 13
  • Мнения: 674
Ами правихме кекс не вечерта преди прегледа ,а по-предишната вечер,но то пак си има семенна течност.
Като я питах дали това не е семенна течност тя каза че неможе да гадае Sick

# 14
  • Мнения: 7 640
казват, че от предния ден си личи ясно дали е сперма, но от по-предния не съм питала.
А за ову нещо каза ли?

# 15
  • Мнения: 674
Тя се държеше много студено с мен и нищо не ми обясни каза да чакам резултатите и после щала да дава съвети SickАбе ужас ако не ми бяха безплатни тези изследвания нямаше да стоя там ама като ги взема сигорно ще сменя док.
Благодаря ти PolarFox за съветите ние ще пробване че зае ли човек кога ще стане Laughing
П.С.Забравих да кажа че ми каза да си правя промивки с жълт кантарион до излизане на микробиологията така ще отмивам ли ЦС newsm78 незнам вече какво да правя сигорно ще изчакам да минат фертилните дни и тогава ще ги правя.

# 16
  • Мнения: 7 640
защо ги правиш тези промивки?
Знаеш, че въобще не са препоръчителни, а при настъпила бременност са си направо противопоказни.
Не лекуват и особено, така че на твое място бих ги спряла.
Айде успех Grinning

Общи условия

Активация на акаунт