От кога започнахте да използвате кошара?

  • 1 593
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Никога не съм ползвала кошара за игра.

# 16
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Само дъщеря ми е ползвала - много удобно, защото тя се заиграваше сама (когато започна да сиди на 6месеца). Синът ми щъка из цялата къща, иначе като по малък на земята върху килимчето от активната гимнастика. Той не обича да е ограничаван  Laughing 

# 17
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Аз ползвам леглото като кошарка - сгъваемо е и детето не си удря главата в стените /а много обича да го прави Simple Smile/. Бебо обича да си играе самичък, а и съм сигурна, че няма да направи пакост, когато не съм при него. Преди сън си играе и като заспи аз само изваждам играчките и ги завивам.

# 18
  • Мнения: 141
Нямам отделна кошара за игра.Ползваме една за игра и за спане.Не че много стои в нея.Само за сън.Иначе си играе изван кошарата.Много рядко я оставям в кошарата да си играе.Само когато ми се налага да направя нещо спешно или не се чувствам добре.

# 19
  • Мнения: 7 723
Никога не съм ползвала отделна кошара  Wink

# 20
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194

и ние така, не винаги се заседява за по-дълго, но като се заиграе един час не ми е на главата  Laughing

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 973
От 4-ия месец и съм много доволна !

# 22
  • Мнения: 4 155
Аз имам кошара за игра от баткото. Доста я ползвахме с него, а сега продължава с бебето.
Някъде към 6-7 месец започнахме да го слагаме в нея. Там се научи да се изправя и да стои изправен, като се държи за мрежите. Мисля, че ще я ползваме цяло лято - за навън. Тъй като още няма да може да ходи сам, ще го оставям в нея.

Общи условия

Активация на акаунт