"Ферари"-то на Слави-2-ра употреба

  • 8 456
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 161
Ти да не мислиш, че от Глави Стриганов нещо зависи в това шоу - има си сценаристи, има си режисьор, те му казват: "Усмихни се, натъжи се, сега кажи този виц, сега стани, сега метни един гюбек". Просто един шут, който следва сценария.
Освен това сценаристите си имат и тарифа - смешка за Симеон ІІ - толкова пари, смешка за Лили Иванова - толкова пари, смешка за Бойко Борисов - толкова пари, смешка за Иван Костов - толкова пари, и т.н...
Ти изобщо не си Воден дух.Ти си най-обикновен Злобен дух.Как живееш с това постоянно недоволство?Сигурно ти е много тежко?

А ти не си Шанел, а Селянел  Mr. Green
Ако ти е по-лесно да ме преглътнеш като Селянел-моля!Но се съмнявам.

# 46
  • Мнения: 2 663
Разбира се, че не е ново Ферарито.
"Ферари" не е кола, която можеш да отидеш и да си купиш от магазина ей така, дори да имаш нужните пари. Всеки нов модел излиза в ограничена бройка, предназначена за колекционери и за да си поръчаш, тярбва да имаш още поне 2-3 ферарита в гаража Wink



А ,много ми е интересно първото от двете-трите ферарита как си поръчваш newsm78 Както всяка марка така и Ферари пускат лимитирани серии,но не за всички.

Поръчката на чисто ново Ферари не е никак лесна.Или минава през някой колекционер или ако искаш да си е на твое име се поддават една папка с документи- колко пари имаш , с какво се занимаваш, какви данъци плащаш, чии гражданин и си и какво ли не още- одобрението може да трае до 15 години, а може и повече да бяха.След закупуване на ново Ферари ставаш член на клуба, а там не може да членува сульо и пульо

# 47
  • Мнения: 1 418
Ферари 360 Модена се произвежда до 2004 г. В момента се произвежда 440. Съмнявам се да е залежало в някой склад и от там да се го взели. Истината е, че тая колица от доста време се върти из обявите и никой не я купува. Е, подариха я на момчето, тя първо не можа да запали, второ се оказала толкоз крива, че се налагало сериозен ремонт. Трето, темата със снимките от автосервиза изведнъж изчезна от съответния форум.
Тази кола пали с чип(ако ме разбираш за какво ти говоря все пак) Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 3 099
А ти не си Шанел, а Селянел  Mr. Green

Слави не е най-изтънченият начин да се развличаш, мила... (ако ме разбираш). Гледам, че нищо френско не ти било чуждо и се чудя какво ли визираш?  newsm78

Да не говорим, че реквизитите ти не са проява на френски стил. Хубаво е, обаче, че обичаш Слави.  Mr. Green Сигурна съм, че и той те обича!

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 10:52 от ivonska

# 49
  • Мнения: 2 161
А ти не си Шанел, а Селянел  Mr. Green

Слави не е най-изтънченият начин да се развличаш, мила... (ако ме разбираш). Гледам, че нищо френско не ти било чуждо и се чудя какво ли визираш?  newsm78

Да не говорим, че реквизитите ти не са проява на френски стил. Хубаво е, обаче, че обичаш Слави.  Mr. Green Сигурна съм, че и той те обича!
Какво я чешеш тази глава,бе,ивонска?Има ли нещо вътре ?
Всичко ми е френско!Сега къде ще се почешеш?

# 50
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Мале, мале какво заяждане стана само  ooooh! Я по-спокойно бе хора Stop Какво толкова се палите и тормозите ooooh!
1-во: никой, никога и никъде не е казал, че ферарито е ново.
2-ро: защо сте толкова злобни и завистливи Shocked Ами яви се момчето на конкурса, танцува, спечели си го Wink А сега какво ще го прави ферарито си е негов проблем. Ако иска за 10 000 лв. да со продаде, ако иска и да го подари, то си е лично негово  Whistling

# 51
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
офф, поредната тема, в която някой ръфа някого  Tired
по темата - че като гледам, има вичко друго, но не и конкретни мнения-това с Ферарито е набутване, независимо 1ва или 2ра употреба, както беше набутване и Хамъра. не може обикновен човечец да си позволи да поддържа, зарежда, застрахова и опазва такава кола... това е кола за мутра...

# 52
  • Мнения: 5 370
А ти не си Шанел, а Селянел  Mr. Green

Слави не е най-изтънченият начин да се развличаш, мила... (ако ме разбираш). Гледам, че нищо френско не ти било чуждо и се чудя какво ли визираш?  newsm78

Да не говорим, че реквизитите ти не са проява на френски стил. Хубаво е, обаче, че обичаш Слави.  Mr. Green Сигурна съм, че и той те обича!
Я виж ти-форумите са се сдобили с нов ментор.....
Извинете, СТИЛист Ивонска, да вземете да ни светнете за модните тенденции в областта на елетронните медиИ? Ние, тук, нещастните селяндурки с хурки, дето от нищо не отбираме......се нуждаем от Вашата изтънчена -по френски -  Wink - помощ.
Оххххх, Господи, кога ще си събереш вересиите?
От Дух-на Ментор.....и Наставник-от трън , та на глог. Mr. Green

# 53
  • Мнения: 617
Не ми се вярва да е старо то не беше реклама, не бяха танци не вярвам. Хамър беше стар но пък го е карал Слави, а ферарито трябва да си е ново.

# 54
  • Мнения: 1 312
Мале, мале какво заяждане стана само  ooooh! Я по-спокойно бе хора Stop Какво толкова се палите и тормозите ooooh!
1-во: никой, никога и никъде не е казал, че ферарито е ново.
2-ро: защо сте толкова злобни и завистливи Shocked Ами яви се момчето на конкурса, танцува, спечели си го Wink А сега какво ще го прави ферарито си е негов проблем. Ако иска за 10 000 лв. да со продаде, ако иска и да го подари, то си е лично негово  Whistling

Е,хубаво де!
Само аз ли си спомням,че Слави каза,че Ферарито е предоставено от Автокъща 1 или там както се казваше newsm78...софиянци трябва да я знаят,май е от големите и известните Thinking...,ние там ровихме като си търсихме кола.
Та думата ми е,че човека никого не е излъгал!И какво значи"Ферарито е набутвация,както беше и Хамър-а"?Ми като се усещаш прецакан не отивай да се мориш за него.Аз затова в къщи си седя и гледам ТВ,така никой с нищо не ме набутва,никакви трошки Joyне ми подарява.
...пък не е да нямам талант,една видна танцьорка съм аз... Mr. Green

# 55
  • Мнения: 2 161
Я виж ти-форумите са се сдобили с нов ментор.....
Извинете, СТИЛист Ивонска, да вземете да ни светнете за модните тенденции в областта на елетронните медиИ? Ние, тук, нещастните селяндурки с хурки, дето от нищо не отбираме......се нуждаем от Вашата изтънчена -по френски -  Wink - помощ.
Оххххх, Господи, кога ще си събереш вересиите?
От Дух-на Ментор.....и Наставник-от трън , та на глог. Mr. Green
А,тук работата е съвсем различна.Ритнала съм я по кокалчетата тази ивонска,ама кога,не се сещам.Била е толкова незабележима,че съм я прескочила.Но все пак,ако иска да ме впечатли,нека ме напада,но все пак да е подготвена.Най-обичам луди,луди жаби,както се пее в една песен.

# 56
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
ми като платиш едногодишното каско на такава кола, пак ще си говорим...
и защо си мислите, че тия хора са участвали там само и единствено заради колата? newsm78те са танцьори, това за тях е поле за изява, начин някой да ги хареса, да ги забележи, да им предложи развитие, да станат известни...

# 57
  • Мнения: 2 386
Абе никой ли не чете нещо повече от последното мнение?
Показала съм източника на факта,че Ферарито е на 50хил км.Значи не е съвсем ново.Друг е въпроса,че може да са км от изложения (пак да си кажа).
Да му е честито на Метин,другото са празни приказки!  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 677
,че може да са км от изложения (пак да си кажа).
Излагация,не изложения..
Ако спечелиш джакпота от тотото и ти кажат-да бе,2 000 000 лева са,ама стари..Пак са лева и пак си на далавера,ай да са ти честити!И да почерпиш!

# 59
  • Мнения: 2 386
Ох,пак ли ти.. Crazy  Laughing
Ама този път си прав.

Общи условия

Активация на акаунт