странични реакции след епидурална упойка?

  • 11 611
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 455
Нямах странични реакции.При правилно поставена епидурална упойка не би трябвало да има.
   Абсолютно Peace
Всичко зависи от анестезиолога!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Нямах странични реакции, като тези, коит осте описали. Хем ная мен ми вкараха допълнителна доза, че не ме хвана упойката  - много лесно се не давам Mr. Green

# 17
  • Мнения: 277
И мен ме предупредиха, че ще имам силно главоболие след това, но не съм имала. Упойката ми понесе много добре и нямаше никакви странични реакции.

# 18
  • Мнения: 1 701
Единствено нечовешкото главоболие, но то продължи 2-3 дни. Болеше ме зверски и гърба от едната страна, но предполагам, че това е било от климатика в операционната и от това, че 2 часа лежах разпъната на кръст...  #Cussing out

# 19
  • София
  • Мнения: 10 858
Не съм имала абсолютно никакви проблеми след упойката.

# 20
  • Мнения: 634
 Cry ....за съжаление имах сериозни проблеми - няма да описвам подробно, защото моя случай явно е 1 на 1 000 000. Докторите така и не успяха да отговорят защо и каква е причината за страничните реакции. Категорично обаче причината беше упойката, или по точно поставянето и. За уточнение - раждала съм секцио.
Сега ми предстои второ раждане - досещате се дали съм притеснена. Но...ще бъда оптимист, мисля че нагласата е много важна Praynig

# 21
  • София
  • Мнения: 3 405
Главоболие, което не искам да си спомням.

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Никакви странични ефекти не съм имала.

# 23
  • Мнения: 419
При мен нямаше абсолютно никакви странични ефекти.Нито главоболие,нито болки в гърба...Нищо! yes
Peace

# 24
  • Мнения: 429
Главоболие, три дни, ужасно - първи дни с бебето, а бях като парцал  Sick

# 25
  • Мнения: 113
Аз също се чувствах добре след упойката.За второто-пак Wink

# 26
  • Мнения: 24 467
А кога се прави тест за алергия към епидуралната упойка - преди да ти я сложат или още преди раждането, в 8-9 месец.
На мен ми взеха кръв за изследване когато постъпих да раждам и заявих, че ще се ползвам от услугите на анестезиолога.
И друг път съм писала, че съм изключително доволна, анестезиологът си разбираше от работата и хем не ме боля при раждането, хем усещах напъните, хем след това нямах нито главоболие, нито каквито и да било други странични ефекти на упойката. Абукатът ми махнаха, когато ме заведоха в стаята ми и след това ми мериха през деня кръвното.

# 27
Здравейте мами! Предстои ми нормално раждане в МД София. Мисля да си искам епидурална упойка, но не съм наясно с тестването за алергия към нея. Въпросът ми е правили ли са ви тестване, в какво се изразява, за колко време излиза резултата. Предварително благодаря!

# 28
  • Мнения: 3 500
Имам ужасни болки в гърба и мисля, че са точно от упойката.

# 29
  • Мнения: 999
Мен не ме е боляла главата, но опашната кост ме боли и до ден днешен ако поседя по дълго време на твърдо.А като родих не можех да си седна от болка на д...то, 5 мин се намествах докато седна.
Според мен е от упойката, иначе не знам от какво друго ще ме боли толкова време.Раждах нормално.

Общи условия

Активация на акаунт