МНОГОДЕТНИ МАМИ 10

  • 13 410
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
Рождените дни на Сладурите
Теди 01.12.94
Вики 22.02.04
Яна   23.01.07
Аз съм родена 3Янураи 75година.

# 31
  • Мнения: 3 740
Добре дошла, секси мамаbouquet

тедивас, къде се губиш?

# 32
  • София
  • Мнения: 1 677
Лудобиле,благодаря ти за линка   bouquet

Секси мама,добре дошла!Много се радваме на нови попълнения! А имате и рожденичка-Вики.Да ти е жива и здрава!  bouquet  bouquet  bouquet

Тук съм,Секстет.Но не ми остава време да пиша много.Прочитам набързо и отлитам  Laughing Нали всеки търси мама за нещо  Wink

Момичета,аз да попитам няма ли желаещи да изпратят рисунки на децата  за изложбата на Празника?Никой нищо не каза,освен Джулис и Дидка.Хайде давайте задача на децата,за да ни е пъстро и по-празнично!Темата е "Моето голямо семейство" във формат А3.  Wink

Дидка,много ще ни липсваш  Sad  Ще се надяваме да се получи някаква промяна в датите за изпитите.

Наде,прочете ли линка,който Лудобиле даде?

# 33
  • Мнения: 686
Рождените дни на Сладурите
Теди 01.12.94
Вики 22.02.04
Яна   23.01.07
Аз съм родена 3Янураи 75година.


Честит рожден ден на Вики на Секси мама.Много здраве,щастие и късмет.

# 34
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Nadiaeuro, благодаря ти за чудесната идея за количките! Още сега ще пусна мухата на мъжа ми да мисли по въпроса.
Clan G, наистина ли от 1,5 години синът ти се е разхождал без количка? Аз доколкото си спомням с моя почти до 2,5 я ползвахме

Днес бяхме на консултация и сме наддали с 1,5 кг за един месец кърмене. Голяма дебеланка. Нещо обаче ваксината я тормози и имахме гаден ден като цяло, дано нощта да е лека

Честит рожден ден на Вики и добре дошла на Секси мама!

# 35
  • Мнения: 11 607
ЧРД на Елена  на wright ! Здраве, щастие, успехи в училище и много, много любов!   newsm59 newsm59

ЧРД и на Вики на sexy_mama_ ! Здраве и безгрижно детство!   bigdance2  bigdance2


Къде се загуби wright  newsm78 Дидке, ти нещо не знаеш ли по въпроса???????

Теди, това с рисунките - Рая също ще нарисува нещо! Ама трябва да го нарисува във формат А3 така ли?

Хубав ден!

# 36
  • Мнения: 1 470
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ!!!ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА,И МНОГОыМНОГО ВЕСЕЛИ ИГРИыЗА В БЪДЕЩЕ!!!
   Фапуа,и моятн Калоян от 1.6г ходеше...И моите бяха породени...И ми се наложи да изпера количката за Страцимир,а когато отивахме примерно в ЗООградина,взимах и кенгурчето,та ако големият се измори,слагах малкия в кенгурчето,големият в количката и така...
   А сега ще ви разкажа една смешна история по повод двойните колички...Когато забременях първият път,майка работеше на летището,и като новобаба реши че количката на първият и внук,трябва да бъде донесена от чужбина...И помолила за това някаква стюардеса,след месец пристига въпросната количка,и майка със колежката отварят да я разгледат,и брей тя нещо не се разпъва като хората?! newsm78Минала една позната и им казала че това била количка за близнаци... LaughingВърнахме я,и ни докараха друга-смотана,къде къде по хубави и по ефтини имаше тук в България,ама...Но като забременях след няма и година,майка разправяше че това било знак,и трябвало да запазим двойната количка! Party
   ЧРД И НА ЕЛЕНА!!!И НА ТЕБ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И УСПЕХИ!!!

# 37
  • Мнения: 1 744
Честит рожден ден на Вики и Елена! Да са живи и здрави и много подаръци да получат! Весел празник! newsm59 nbirthday

Теди, Лудобиле, много ви благодаря аз информацията. newsm51 Аз търсих пък нищо не намерих. Значи според тази информация имам право да ползвам намаление, нали:


Чл. 43. (1) За ползване на детски кухни се събира дневна такса съгласно Приложение № 2.
(2) Таксата се заплаща с 50 % намаление за:
1. деца с медицинска експертиза за 50 и над 50 на сто намалени възможности за социална адаптация, издадена съгласно Наредба за медицинската експертиза на работоспособността;
2. деца с един родител;
3. деца, чиито родител отбива военна служба;
4. деца, на  които един от родителите е редовен студент или редовен докторант;
5. трето и следващи деца на многодетни родители;
6. деца пълни сираци;
7. деца, единият от родителите на които е с над 71 % трайно намалена работоспособност.

Какво мога да направя сега - дали ще ми върнат парите и към кого въобще да се обърна. Дали да пусна жалба в общината? newsm78

# 38
  • Мнения: 2 022
Честит Рожден ден на Елена. Да расте здрава, весела и хубава за радост на мама и татко.
Добре дошла, Sexy mama
.

Здравейте, мами. Напоследък много работа ми се събра. Направо не знам как се изниза и този месец. Ангажиментите в офиса се трупаха един след друг, сроковете - от кратки по-кратки, а в къщи ... всички знаете как е. Мамо - тук, мамо - там... Абе, с една дума, Фигаро ряпа да яде!  Wink
Събират ми се около 5 часа на ден за сън, но гледам поне да вляза за малко във форума, макар че не винаги пиша  Embarassed Ей сега отмъквам една минута за писане, че след малко започва поредното обсъждане на задачите.  Cry
Пожелавам лек и приятен последен работен/учебен ден от седмицата на всички мами и дечица. И повече усмивки, че "утре сме почивка", както казва моето най-малко слънчице.

# 39
  • Мнения: 17 546
Нас ни няма в списъка... нито на децата, нито ма мамите... Sad

А досега имало ли ви е?????? Ако пропуска е мой - извинявай! Не е умишлено, но ако до сега не си си дала данните - направи го и ще те пиша вече в новата тема, защото за тази вече е късно! Съжалявам!
Има ни в някоя, но ми е трудно да я цитирам. Ето ни и нас  - Аз съм Снежана (Жана) и съм родена на 22.10.1969 г  Синовете ми: Николай - 14.03.1990 г.  Марио и Ивайло - близнаците - 12.03.1993 г. Татко Валентин - 16.04.1960 г.

# 40
  • Мнения: 370
Поздрави на всички празнуващи и на тези, дето гледат отстрани!

С рисунките у нас настана ужас. Всички рисуват, но никой не рисува нашето семейство - един рисува семейство с 5 котки, друг - 101 далматинци и т.н. Не знам, как ли изглежда нашето семейство в очите на децата ми?! newsm78. Може би като зоопарка?!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Честит рожден ден на Елена и Вики!  bouquet Да са здрави и много щастливи!
Добре дошла, секси мама!

Добре дошъл, о, петъко!  Laughing

# 42
  • Мнения: 3 323
Прити, извинявай че се забавих ама телефона беше в мъжа ми пък снощи забравих... Embarassed 0888714434 Иван Иванов - ски учител.
Секстет, ти какво в последно време здравейте - чао! То глоба има и за такива дето само отчитат присъствие!
Добре дошла, Секси мама!
ЧРД на Вики!  newsm59 nbirthday newsm67  bigdance2
ЧРД на Елена ! Tada dance nbirthday  costumed034
Тедивас, ние най вероятно рисунки няма да дадем щото малко сме пикасовци - тредно за разбиране е нашето изкуство! Но пък възвишено!
Фапуа, както казах при нас беше не по мое желание - с превързано цялото тяло и ръка - абсурд да се оправям с количка!
Злати, ами ако беше родила близнаци!? Щеше да се изядеш от яд че си я върнала!!! Grinning
Кристал, ти си на една дата с моя Крадам ама той е 99 година! Ще празнуваме заедно!
Супер Теди, много се смях! Децата ти са сладурчета! Важно е да е нещо с числа... rotfImbo
Лилибон, кое мила му е хубавото на петъка!? Че следват О, събота и О, неделя... със 101 далматинци - егати почивката! Аз във петък си викам О, понеделнико - ела! Laughing

# 43
  • Мнения: 159
Честит рожден ден на всички пропуснати от мен рожденици!  Rolling Eyes

Бъдете здрави, щастливи и винаги с добро настроение! Пожелавам ви още късмет и много весели мигове в живота!

 newsm59        Tada         ura        nbirthday


Добре дошла Секси Мама!

СуперТеди, много забавно ми стана с тия ваши рисунки! Аз не съм говорила още с децата, но сигурно ще нарисуваме нещо.

Никакви интересни съвпадения или случайности не се сещам за моето семейство.....
И аз съм от тези, които повечко четат в последно време, но ще наваксваме....

# 44
  • Мнения: 525
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛЕНА!!! newsm18 bdbaloni newsm18

Добре дошла Секси Мама!

Това за рисунките е добра идея,но малко ще е трудно да се изпратят в добър вид.Иначе можем да нарисуваме нещо.Малката обича да рисува.
ClanG и за мен съботата и неделята са най-напрегнатите дни в седмицата.Като ходим по почивки също-обикновено играя ролята на обслужващия персонал и нямам търпение да се прибера в къщи за да си почина.

Общи условия

Активация на акаунт