Вип Брадър 2!

  • 20 234
  • 426
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 21
Ще участват  Коцето -Калки,Тишо с Венета Райкова  за  Евгени Минчев не съм сигурна.

# 421
  • Мнения: 2 891
Днес прочетох в dnes.bg http://dnes.bg/article.php?id=34391 че 100% ще учавстват Анн Джи и Тишо (на Венета) - егати ВИП-овете е моя коментар...

А иначе да се допитам до вас - тук с една колежка спорим...Калин Вельов и Нина НИколина гаджета ли са? Аз твърдя че са само колеги и приятели, но може друга да е истината...Моля по-осведомените да ме светнат...? newsm78


Не са. Той харесва мулатки и негърки!  Mr. Green

# 422
  • София
  • Мнения: 124
Марги Хранова със сигурност няма да участва! Беше "поканена", но отказа категорично още преди месец, вЕрвайте ми!

# 423
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз заредих биричката и скаричката и съм готова за довечера, само имам проблем със смяната на часа  newsm78 у дома всички часовници, телефони и компютри показват различен час, та ще пускам нова да не пропусна старта  Mr. Green

# 424
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
От силуетите в рекламите, има една мацка на висок японски кок. Много ми заприлича на Софи Маринова  newsm78 Някой нещо за нея не е ли чул?
Така или иначе останаха ни още има - няма два часа в питанки, а после - сеиииир  Mr. Green

# 425
# 426
  • София
  • Мнения: 2 884
Пуснете се нова+  Winkчуват се гласовете на тези които оправят къщата Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт