Срамувате ли се от общи бани съблекални сауни ?

  • 25 333
  • 153
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 015
Срам ме е!

# 121
  • Мнения: 875
не, изобщо не се притеснявам. тук по такива обществени съблекални е просто неописуема гледка. жените не само се събличат и обличат. те стоят голи с часове докато си говорят, търсят си нещо из багажа във всевъзможни пози и каквото още се сетите. това, че рядко използват самобръсначка (или друго епилиращо средство) само обогатява картинката.  Grinning

# 122
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 682
Не ми е приятно, и това няма нищо общо с това дали си харесвам тялото, или не.

# 123
  • Мнения: 118
А от какво точно трябва да се срамувам?

# 124
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
А от какво точно трябва да се срамувам?

Пътуващ , ти ли си на аватара  newsm78

# 125
  • Мнения: 118
Аха , по-точно част от пъзела.

# 126
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аха , по-точно част от пъзела.

Ясно. ...........Значи, всеки сам да реди остатъка от пъзела  Simple Smile Hug

# 127
  • Мнения: 674
Бяхме на 2-3 и 4 май на Азалия на Свети Константин и Елена и там беше супер от СПА комплекса излишно казваха на всички че в сауната и парната баня се влиза само с бански и всички показности са абсолютно забранени.  Това е правилното използване на такива общи помещения!! Peace Peace

# 128
  • Мнения: 118
Бяхме на 2-3 и 4 май на Азалия на Свети Константин и Елена и там беше супер от СПА комплекса излишно казваха на всички че в сауната и парната баня се влиза само с бански и всички показности са абсолютно забранени.  Това е правилното използване на такива общи помещения!! Peace Peace
Става въпрос за съблекални, а не за общи мероприятия в СПА центрове.В Русия на баня ходила ли си?

# 129
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Да срам ме е никак не ми е приятно,затова и не ходя на такива места.

# 130
  • Мнения: 4 965
Обожавам спа - сауна, турска баня, масаж, джакузи, басейн и всякакви подобни екстри.
Вече не ме е срам. Беше ме срам, докато бях с доста килца отгоре - но не в процеса на самото преобличане, а после, докато се размотавах наоколо по бански. Още не съм в най-перфектната си форма, но не се срамувам - харесвам се, а и влязох във форма точно основно с висенето в турската баня /отразява ми се перфектно на килцата, кожата, лицето, косата и т.н./. Само ми е малко кофти да ползвам душовете, ако няма завески, защото се чувствам некомфортно без гащи пред други хора /едно такова смотано усещане/.
Но пък след последното джакузи с един перфектен колега - само двамата - съвсем ми се изпариха всякакви идеи за срам, неудобство и т.н.

# 131
  • Мнения: 3 459
Отвращават ме!
Не си представям да ползвам баня, в която незнайно какъв човек се е къпал преди мен  ooooh!
Винаги ми е било чудно, преди като ходех на фитнес, как хората съвсем спокойно влизат да си се къпят в тези бани.

# 132
  • Мнения: 301
за срам, не ме е срам  Embarassed откакто родих и на визитацията един симпатичен доктор дойде да ми прегледа шевовете, а на връщане от същата визитация ме попита дали искам да пийнем по кафе Embarassed от тогава май и не се изчервявам Embarassed
и аз си ходя по бански, в сауната не ме притесняват другите, почти не се заглеждам, почти Crazy е може и да се попритесня, ако някой ми хване окото Crazy

# 133
  • Мнения: 139
На мен ми е неприятно единствено, ако някоя жена помъкне невръстното си детенце на фитнес (съблекалня, баня...). Чувствам се ужасно неловко гола в присъствието на дете. От големите хора не се срамувам, не ми е неудобно, не се притеснявам, винаги след тренировка си взимам душ.

# 134
  • Мнения: 674
На мен ми е неприятно единствено, ако някоя жена помъкне невръстното си детенце на фитнес (съблекалня, баня...). Чувствам се ужасно неловко гола в присъствието на дете. От големите хора не се срамувам, не ми е неудобно, не се притеснявам, винаги след тренировка си взимам душ.
Eто това е супер гадно някое момченце да го вкарат в женска съблекалня защото видиш ли баща му си пие бирата и майка му горката ще не ще трябва да се занимава с него и да го преоблича в дамската съблекалня... #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт