леене на куршум

  • 1 217
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
...и аз незнам ...

# 16
  • Мнения: 7 430
   Има смисъл, ако пациентът поне малко вярва в това.

Peace
Много пъти съм ходила да ми леят - защото съм много плашлива ooooh!
Ходя май повече за успокоение на наште Wink

# 17
  • Мнения: 1 100
Леели са ми на мен и брат ми, но преди около 4-5 години. Нямам много спомени.  Rolling Eyes   Спомням си, че баячката погледна после в някаква чаша и каза, че ме виждала как бягам по някакво стълбище.

# 18
  • Мнения: 198
На баща ми бяха лели куршум,но много отдавна и знам че има полза,може би заради самото внушение,както някой каза.Не знам какво представлява самия процес,но като се приключи с процедурата направо ти казват от какво си се уплашил Shocked да на баща ми му познаха  Wink

# 19
  • Мнения: 250
Ами има смисъл или поне така си мислим.Някои неща които не разбираме ,не значи че не съществуват.Аз съм ходила и ми е улеквало след това.Не ме интересува дали е нагласа или истина.Важно е да се чувствам добре.А скептиците бих попитала, никога ли не им е било урочасвано детето?Какво са правили в такива случаи.?Самия факт ,че повечето родители връзват на децата си червено конче или им поставят манисто ,съще е показателен че съществуват "сили", които не разбираме и от които искаме да се предпазим.

# 20
   Това е окултизъм и те съветвам, ако наистина обичаш и държиш на детето си да не се занимаваш с подобни  дейности.Изглежда безобидно, но е много опасно.Имала съм пра-баба , която се е занимавала с това.За щастие ние с мъжа ми сме християни/практикуващи, как да го обясня по-ясно незнам/ и няма последствия в/у нас и детето ни.Никога не подлагам детето си на подобни  окултни практики, като восъколеене, куршуми, врачки .Никакви червени конци, премиване  на очите, мартеници, поплювания-нищо такова. NaughtyНито уроки я ловят , ни  нищо, но ние се молим за нея и Бог я закриля.Рискуваш духовното и душевното здраве на детето си.
А още по-страшно е като си кръщавате децата, посвещавайки ги на Бог и после да ги водите на разни баячки- обричайки ги на дявола.Това си е чиста гавра.Бог не е ли в състояние да им помогне?Ето и основание за това, което ти казвам в Библията:

  "Да не се намира между тебе някой, който да прекара сина си или дъщеря си през огън {Т.е., който изгаря сина си или дъщеря си в огън.}†, никой чародей, астролог, гадател, или омаятел,
никой баяч, запитвач на зли духове, врач, или запитвач на мъртвите;
защото всеки, който прави тия дела, е омразен на Господа, и поради тия мерзости Господ твоят Бог изгонва тия народи от пред тебе."
(Вт. 18:10-12)

Разбира се и избора и детето са си твои-ти си носиш отговорността и последствията.Аз се нагледах на суеверни комшийки, които си побъркаха децата от водене по баячки.Живея на село и суеверията тук са в апогея си.Това е като един хомот, който влачат и даже не искат да смъкнат от вратовете си.Но на всеки  според вярата му...

# 21
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Дъщеря ми проходи сравнително късничко, на годинка и нещо. Тамън се беше поотпуснала и взе, че падна и...дотам. Някакъв адски страх, дори вече не искаше и с коланите да я водя. Само за ръка, бях се побъркала вече. Седнем на кафе, другите и наборчета, че и по-малки от нея, щъкат наоколо, а тя иска да я водя постоянно. И какво се получаваше, приятелките ми си седят и си пият кафето, дечицата си ходят, а аз водя Ива след тях, защото не може сама. Бре, стана вече на година и 4-5 месеца и не ще и не ще. А я виждах, че може и е стабилна, но изпитва панически страх да не би да я пусна сама. Свеки има една позната, която лееше куршум и аз, макар че не съм привърженик на тези работи, се хванах за идеята като удавник за сламка. Не знам от куршума ли, от друго ли, но точно няма и седмица след като го хвърлихме в течаща вода, както трябва, Ива както си стоеше до леглото, изведнъж тръгна да обикаля апартамента, все едно го прави от сума време. Оттогава вярвам на тези неща, а и имам приятелки, на чиито деца са им лели куршума за страх и пак всичко е минавало. Не знам...

Общи условия

Активация на акаунт