Кой е любимия ви душ гел?

  • 16 610
  • 242
  •   1
Отговори
# 165
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
В момента ползвам VIDAL с аромат на пъпеш и лосион за тяло от същата марка с аромат на кокос и манго. Разкошни са. Нямам търпение да си купя друг аромат.

# 166
  • Мнения: 2 414
На Cottage с лешници. Wink

# 167
  • Мнения: 1 730
За сега първенството държи DOVE, пробвам от време на време и други марки, но пак се връщам на тях  Wink

# 168
  • Мнения: 1 817
Палмолив

# 169
  • Мнения: 1 881
Рядко повтарям душ - гел, но имаше един на Буржоа, оранжев, който съм купувала 3-4 пъти, не знам дали още го има, супер свеж беше. Сега съм с един италиански, кайсия:)

# 170
  • Мнения: 179
Душ гела на Нивеа, Кашмир ми е най любим
но има и други хубави които ползвам от време на време, но този няма да спра да си го купувам Wink

# 171
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Купих си онзи ден душ гел на Laura Vandini - Кашмир!
Очарована и Учарована съм! Ухае невероятно и е много траен...  Heart Eyes

http://www.bodyandmore.de/product_info.php/info/p367_Cocooning-Shower-Cream.html
  Наистина ли струва толкова?  newsm09 Мислех, че е поне двойно!  newsm12

А къде може да се намери това душ гелче Simple Smile Заинтригувах се  Grinning

В повечето парфюмерии го предлагат, струва м/у 7.50 - 8.50лв.

# 172
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Dove, Ейвънски, Фа..., менкам ги.

# 173
  • Sf
  • Мнения: 808
Вкъщи ползваме пяните за вана на AVON, но като душ гел  Laughing Понякога в тези жеги и като пяна за вана, като се отпусна след работа в хладка вана и тонове пяна. Чуствам се като Лили Иванова на една от еротичните й снимки във вана с пяна на съответните места  Wink

Имат страхотни аромати - череша, лавандула, мед и мляко, ябълка, праскова. Купувала съм почти от всички Simple Smile Препоръчвам ги горещо Simple Smile

# 174
  • Мнения: 14 506

ама стават ли наистина като душ гел- щото нямаме вана, а и други хора ми ги хвалят newsm78

# 175
  • Мнения: 4 770
  И аз бях много довона от тях - лаймът беше много свеж, със траен аромат и не изсушаваше кожата, а мед и мляко е просто вълшебен... Ей, мацки, да знаете че почвам да се замислям, ще си взема и аз най-накрая, че ги бях забравила от около 2г.  Mr. Green

# 176
# 177
  • Berlin
  • Мнения: 11 319
извинете за off-a, но разгледах сайтовете от някои линкове в тази тема и адски ми харесаха нещата вътре. има ли подобен бг сайт с толкова подробна информация, снимки и артикули (конкорд не ме удовлетворява нещо) ?

# 178
  • Мнения: 226
Лаура Вандини

# 179
Stimulirasht scrub za tialo Strelicia na Bronnley  Heart Eyes Obojavam go, a i finno smlenite orehovi cherupki varshat chudesa s kojata.
http://intelfarm.com/?cid=65&op=view&id=123

Общи условия

Активация на акаунт