Какво правим, когато свекъра е проблемен?!?!?!

  • 4 582
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 95
Миличка, на теб със сигурност не ти е до смях, но аз наистина се забавлявах докато четях написаното. Човека просто е много старомоден. Не можеш да го промениш? Добре, че не ти е в къщи. Моят свекър прави същото с бебка. Идва, буди я да си играе с нея и тя като започне да хленчи той и вика "Спинкай дядо, спинкай". Аз също имам такова чудовище в къщи - бабата на мъжа ми (свекърва нямам). Тя командва всички и се опитва и мен да командва, но няма да стане. НАЙ ВАЖНОТО: Ако мъжа ти е на твоя страна, то тогава не му мисли. Кажи си "МАЙНАТА МУ".

# 46
  • Мнения: 1 733
Ей такова чудо, че даже и малко по-зле, си имам на долния етаж  #Cussing out Сутрин само слухти и като чуе, че някой е станал, звъни на вратата и започва да досажда. без значение, че е неделя, че е 7 сутринта и мъжът ми е станал само да отиде до тоалетната например.
Предтсои ни ремонт - ще сменяме жилищата си - ние слизаме у свекър ми (че е сам на 100 квадрата, а ние трима - на 30). Отсега ни е заобяснявал, че няма смисъл нищо да сменяме долу, той си има и хубави мебели,и всичко. Ние преди две години си купихме нов хладилник, пералня, печка - да сме ги оставили, че той долу си имал негови си и нямало да има място за всичко. А като бях бременна и предстоеше да раждам всеки момент, идваше всяка вечер и разправяше на кой детето с какво увреждане се е родило. И една от най-големите и гадни изцепки - "Не оставайте само с едно дете, че това ако умре, няма да имате деца"  #2gunfire  #2gunfire #2gunfire

# 47
  • Мнения: 287
малееее, ужас!!!
този последния пост ме разби!!!
ама този дядо е направо за убиване бе!!!

# 48
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Има такова понятие - отровен човек.

Общи условия

Активация на акаунт