Много съм ядосана!!!

  • 2 920
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 957
"...ще рзкажа на родата за да те обсъждат и аз да гледам и да слушам отстрани и да се кефя..."
Що за тъпо изказване е това не мога да рзбера?!Той на колко години е?
Повече ми прилича на някакъв майтап.Той дали не се е пошегувал нещо?Ако го е казал сериозно...просто не си струва да се ядосваш за такива глупости.Не е добре човека и това е Wink

# 31
  • Мнения: 817
Сигурна ли си, че не се е майтапел нещо? Защото не мога да повярвам, че някакъв си братовчед ще ти държи сметка за собственото ти дете, в собствения ти дом, че ще те и заплашва, и то пред мъжа ти? Thinking


Да или е голям селяк ,или не знам newsm78
Преди 5 години като се роди големия ,почнах да викам бабите д а го гледат ,ама да видиш как всяка се спасяваше на някаде Tired и тогава се реших ,че ще си наема жена и така.Само ,че след като наех жената ,подивях ,защото същите тези баби дето се чудиха как да се измъкнът взеха да се надпреварват коя да стои и да следи бавачката как гледа детео #Crazy идваха от сутринта , а иначе .......... ,но набързо им разясних ситоацията и така.
Гледай си собственото спокойствие ,ако ти е добре с жената давай.......... какво чакаш на някакъв братовчед ,ако толкова го притеснява го викни той да ти гледа детето.Той ако знае ,че ние с нашта жена ходим и на почивка ,сигурно в държавен вестник ще ме изтупоса.Хич да не ти дреме.

Общи условия

Активация на акаунт