Моята свекърва и проклетите и кокошки

  • 11 276
  • 117
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 546
Ние пък в работата 10 човека какви пъклени планове правихме как да затрием бясно кукуригащия петел на свекървата на моя колежка... Не е истина! (някой разбра ли нещо  Mr. Green ) И не успяхме да измислим дали да го тровим, да го душим, да го гърмим с пушка или да го крадем! колежката ми до днес се оплаква от безсъние и системен тормоз от този петел!

# 31
  • София
  • Мнения: 221
Ние пък в работата 10 човека какви пъклени планове правихме как да затрием бясно кукуригащия петел на свекървата на моя колежка... Не е истина! (някой разбра ли нещо  Mr. Green ) И не успяхме да измислим дали да го тровим, да го душим, да го гърмим с пушка или да го крадем! колежката ми до днес се оплаква от безсъние и системен тормоз от този петел!
Ами ще се оплаква ами, щото това е съзнателно обучен  от свекърва и петел с цел да я тормози

# 32
  • Мнения: 1 047
Ние пък в работата 10 човека какви пъклени планове правихме как да затрием бясно кукуригащия петел на свекървата на моя колежка... Не е истина! (някой разбра ли нещо  Mr. Green ) И не успяхме да измислим дали да го тровим, да го душим, да го гърмим с пушка или да го крадем! колежката ми до днес се оплаква от безсъние и системен тормоз от този петел!
Дайте му да си льока пърцуца.
Стават благи,блааги и застиват блажено.

Друг акъл newsm78: Да му намаже клоаката с мас.
Така губи компресия и не може да кукне дори,камо ли да кукурига.
За кучета също вАжи. Wink

# 33
  • Мнения: 17 546
Друг акъл newsm78: Да му намаже клоаката с мас.
Така губи компресия и не може да кукне дори,камо ли да кукурига.
Този акъл ми харесва  Mr. Green обаче нали много ще вряка пустия му петел и ще ни улепят докато го ловим бре! Некак си омайно трябва да е излавянето и декомпресията... newsm78

# 34
  • Мнения: 5 619
Друг акъл newsm78: Да му намаже клоаката с мас.
Така губи компресия и не може да кукне дори,камо ли да кукурига.
Този акъл ми харесва  Mr. Green обаче нали много ще вряка пустия му петел и ще ни улепят докато го ловим бре! Некак си омайно трябва да е излавянето и декомпресията... newsm78
Ми първо го напойте с пърцуцата и, като се упои, действайте.  hahaha hahaha hahaha

# 35
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Направо ми оправихте настроението с тази тема Joy Joy Joy
Колкото за удавения петел - нищо странно Twisted Evil - аз като малка също учех един петел да плува в чешмата Mr. Green....

# 36
  • Мнения: 3 611
Иzключително свежо  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 7 723
....Друг акъл newsm78: Да му намаже клоаката с мас.
Така губи компресия и не може да кукне дори,камо ли да кукурига.
За кучета също вАжи. Wink

Борко, извини невежеството ми, ама к`во е клоака  newsm78

Мойта свекърва няма петел, ама мога ли да намажа нейната клоака  Thinking

# 38
  • Мнения: 1 792
искам само да кажа че тази тема стана хит в "искам бебе"там едно момиче е копира и много се смяхме.браво мацки Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 8 932
Тая тема е върхът.
За виаграта и петела ясно, ама как следеше овулацията на кокошките-с тест ли? Joy

# 40
  • Мнения: 250
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
E нЕма такъв филм!

# 41
  • Мнения: 8 999
Ще пукна от смях! Колегите взеха да ме гледат недоверчиво...

# 42
  • Мнения: 4 585
    Аз нямам проблеми с кокошките на тъща си. Моите проблеми са с маминия петел. От време на време мама попада в кардиологията и тогава аз се командировам за десетина дни на село да и гледам гадовете. В момента съм в такава командировка. А миналата пролет се случи един петел - ревнивец и кибритлия, и не ме разпознава като стопанин, а ме напада. И винаги ме издебва я с кофа вода, я с менчето с мляко на козите и няма как да се увардя. Веднъж ми направи рана на глезена и аз го сготвих. И на мама занесох супичка.
  Тая година пък е един едър, червен петел с две бели пера на опашката, и той ме гледа накриво.
 Пък аз му викам:
 - Слушай, мъжки, внимавай в картинката. В харема ти има стари гювендии, да ти кажат как свърши предния петел.

# 43
# 44
Борко, извини невежеството ми, ама к`во е клоака  newsm78

Мойта свекърва няма петел, ама мога ли да намажа нейната клоака  Thinking


Става, само внимавай да не се изцвъка на новата ти холова гарнитура!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт