Относно жителството

  • 2 533
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 792
  В тоя ред на мисли да споделя, защото темата ме подсети, че в жаргона/ сленга  "селянин" е синоним   на "турист"  Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 6 363
жителството беше хубава идея, но вече е много късноооооооооо...
сега по приляга да се възроди движението "Странджа - Сакар", ако някой помни за какво идеше реч.

# 32
  • Мнения: 13 512
жителството беше хубава идея, но вече е много късноооооооооо...
сега по приляга да се възроди движението "Странджа - Сакар", ако някой помни за какво идеше реч.
Помня,помня.... сега пак ли там да се върнат? нема да го гризне никой това вече...

# 33
  • Мнения: 2 792
жителството беше хубава идея, но вече е много късноооооооооо...
сега по приляга да се възроди движението "Странджа - Сакар", ако някой помни за какво идеше реч.
  Аз не помня, млада съм  Mr. Green

# 34
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хората в Европейски съюз ни взеха - вие искате да се затваряме с жителство Rolling Eyes
И не ви ща мръсната София и задръстената Варна, не че ми е хубаво у Ямбол, ама на...

# 35
  • Мнения: 13 512
Хората в Европейски съюз ни взеха - вие искате да се затваряме с жителство Rolling Eyes
И не ви ща мръсната София и задръстената Варна, не че ми е хубаво у Ямбол, ама на...
И Във варна да се взриви Аспарухов мост, а на Катедралата да се сложат бариери. Laughing
В интерес на истината- изобщо не ме интересува..то и сега трудно се намират хора за работа, а като спрат да прииждат-съвсем.Никой не ми пречи,нищо не ме нерви.

# 36
  • Мнения: 595
Хората в Европейски съюз ни взеха - вие искате да се затваряме с жителство Rolling Eyes
И не ви ща мръсната София и задръстената Варна, не че ми е хубаво у Ямбол, ама на...
Ей,маце и аз съм от Ямбол Thinking.Родена съм там.Пък какво знчн. има кой от къде е,не сме ли едно голямо село все пак Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 4 916
И Във варна да се взриви Аспарухов мост, а на Катедралата да се сложат бариери. Laughing

Аз тамън се нанесох в един от южните квартали (или села, не съм много сигурна), така че с удоволствие ви оставям Осеново и Каменар. Плажовете на Галата и Боровец са за мен, Златните и Дружба - за теб, съгласЕ? (последното да се чете с френско произношение)  Mr. Green

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
та кой се определя като софиЕнец? Дайте формулата, плз!

# 39
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами да увеличат границите на града..... до Пловдив някъде ..... тогава всички ще са софиянци и никой няма да се оплаква от софииския боклук, защото този боклук ще се превърне в общ  Sunglasses

# 40
  • Мнения: 1 418
Сега се сетих колко много мразя лятото във Варна - пълно е с някакви туристи, щъкат като хлебарки в Студентски град, викат, цапат... малки курвички, дето едвам са намерили кой да ги доведе на море в някаква мръсна квартира в замяна на чукане... мазни батковци, дето си мислят, че като са бабаити в тяхното село и тука ще са така  #2gunfire
Във Варна е така само лятото, а в София е целогодишно.
Това е проблемът.

# 41
  • Мнения: 920
 newsm10

Ще си продавам жителството.

Само да не върнат комсомолската организация и Кремиковци - основен вход за София в близкото минало.

# 42
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Кремиковци , според моите предвиждания, в близко бъдеще, ще преустанови дейността си и ще се превърне в боклуко -реработвателна станция ...... това е най- губещото предприятие ...губещо от първия си работен ден

# 43
  • Мнения: 1 418
...плод на комунистическото недомислие.

# 44
  • Мнения: 9 904
Сега се сетих колко много мразя лятото във Варна - пълно е с някакви туристи, щъкат като хлебарки в Студентски град, викат, цапат... малки курвички, дето едвам са намерили кой да ги доведе на море в някаква мръсна квартира в замяна на чукане... мазни батковци, дето си мислят, че като са бабаити в тяхното село и тука ще са така  #2gunfire

хахах, и аз затова не я обичам Варната Simple Smile ходя си на село, в Бургас Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт