срам ме е,но.......

  • 5 711
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 674
Мила, явно съпругът ти ти  е втръснал....купи си/купете си книгата "Кама Сутра.Книгата на любовнта тактика"...какви хубави работи има там за вас двамата! Wink
....и никакви изневяри... и любовници,все пак си омъжена....все още. Mr. Green
Два варианта....Кама Сутра ...или развод..... Thinking

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 00:11 от roza66

# 31
  • Мнения: 3 674
Mila 6tom i3ob6to ne go jelae6,a ima6 kre6tia6ta nujda ot seks ne mu misli i se ogledai naokolo.A moje bi si nabelia3ala ve4e niakoi,deistvai i ne misli 3a posledstviata.Ti triabva da se 3adovoli6 6tom tova ti e v sani6tata.Moje bi ako go napravi6 samo vednaj s niakoi drug,da si varne6 jelanieto kam nego(majat ti).Xaide probvai ne se motai................................:)uspex
Стига бе скъпа.. Rolling Eyes
Има и други решения...не  веднага да вдигнем кракатa си с друг...толкова ниско ли може да третира себе си една омъжена  жена?? Tired

# 32
  • Мнения: 4 753
Ако чувствата вече ги няма ( визирам едно изречение на авторката, в която описва мъжът си като "прекрасен родител"... нещо страстта ми се губи), сексът става по задължене. Аз в такъв брак не успях да оцелея и го прекратих.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 444
Напълно разбирам проблема на жената, тъй като доста години се опитвах да спася брака си и правех секс абсолютно насила.Не искам да влизам в подробности, защото това е истински кошмар, който не може да бъде разбран от жена, на която не се е случило.Наподобява изнасилване, плачех по време и след акта, но това не притесняваше вече бившият ми съпруг.За него важно беше да получи своето, не с цената на какво.Определено при нас първо отношенията бяха провалени и правех всякакви жертви, с надеждата че ще поправя счупеното в името на двете си деца.Истината обаче е, че не може да се залепи счупеното, колкото и да опитваш.Моят дългогодишен опит бе напразен, а ми коства адски много и дълго близах рани след това.Като не върви-не върви.Убедих се и в друго, че когато изчезне и желанието за физическа близост и когато на негово място дойде отвращението от допира дори, това е същинският край.От тук нататък не може да бъде направено абсолютно нищо.Просто проблемите са следвали един след друг, рушали са се поетапно различен род допирни точки и физическото отвращение е последното стъпало на една провалена напълно връзка и тотална нетърпимост.
Съветът ми е да не се измъчваш повече, поговори с него и потърсете щастието си сами, другаде.Щом е добър баща, ще продължи да бъде такъв и извън домът ви.Това, което правиш по никакъв начин няма да помогне, напротив ще ти нанесе непоправими психични проблеми, здравословни също.Аз имах проблеми, в следствие на всичките тези сълзи и търпяне на нещо, нетърпимо за мен се сдобих с възли в гушата и др.За какво?-глупави надежди и илюзии, пазиш семейство, което вече е разрушено.Живота продължава, изживей го, не се лишавай от него, никой няма да ти каже "браво", а разбитите нерви и редицата следващи ги заболявания ще са налице.........
Това е съветът ми като жена изживяла кошмара, който сама си причиняваш в момента.Дали ще се вслушаш е твое решение, но поне не пробвай абсурдните методи с вибратори, любовници ит.н., нали пак ще се наложи да търпиш ласките му и да прониква в теб, вибратора и любовника няма да ти го спестят ако останете заедно......Имаш нужда от мъж, когото да желаеш не само физически, от топлина, подкрепа, разговори, смях , а не от яко е....не
Успех!!!Надявам се да си умна и да проумееш реалността,  в която си затънала, защото ако сама не сипомогнеш, и господ не може да ти помогне.

# 34
  • Мнения: 3 674
Напълно разбирам проблема на жената, тъй като доста години се опитвах да спася брака си и правех секс абсолютно насила.Не искам да влизам в подробности, защото това е истински кошмар, който не може да бъде разбран от жена, на която не се е случило.Наподобява изнасилване, плачех по време и след акта, но това не притесняваше вече бившият ми съпруг.За него важно беше да получи своето, не с цената на какво.Определено при нас първо отношенията бяха провалени и правех всякакви жертви, с надеждата че ще поправя счупеното в името на двете си деца.Истината обаче е, че не може да се залепи счупеното, колкото и да опитваш.Моят дългогодишен опит бе напразен, а ми коства адски много и дълго близах рани след това.Като не върви-не върви.Убедих се и в друго, че когато изчезне и желанието за физическа близост и когато на негово място дойде отвращението от допира дори, това е същинският край.От тук нататък не може да бъде направено абсолютно нищо.Просто проблемите са следвали един след друг, рушали са се поетапно различен род допирни точки и физическото отвращение е последното стъпало на една провалена напълно връзка и тотална нетърпимост.
Съветът ми е да не се измъчваш повече, поговори с него и потърсете щастието си сами, другаде.Щом е добър баща, ще продължи да бъде такъв и извън домът ви.Това, което правиш по никакъв начин няма да помогне, напротив ще ти нанесе непоправими психични проблеми, здравословни също.Аз имах проблеми, в следствие на всичките тези сълзи и търпяне на нещо, нетърпимо за мен се сдобих с възли в гушата и др.За какво?-глупави надежди и илюзии, пазиш семейство, което вече е разрушено.Живота продължава, изживей го, не се лишавай от него, никой няма да ти каже "браво", а разбитите нерви и редицата следващи ги заболявания ще са налице.........
Това е съветът ми като жена изживяла кошмара, който сама си причиняваш в момента.Дали ще се вслушаш е твое решение, но поне не пробвай абсурдните методи с вибратори, любовници ит.н., нали пак ще се наложи да търпиш ласките му и да прониква в теб, вибратора и любовника няма да ти го спестят ако останете заедно......Имаш нужда от мъж, когото да желаеш не само физически, от топлина, подкрепа, разговори, смях , а не от яко е....не
Успех!!!Надявам се да си умна и да проумееш реалността,  в която си затънала, защото ако сама не сипомогнеш, и господ не може да ти помогне.

Peace

# 35
  • Мнения: 3 611
Напълно разбирам проблема на жената, тъй като доста години се опитвах да спася брака си и правех секс абсолютно насила.Не искам да влизам в подробности, защото това е истински кошмар, който не може да бъде разбран от жена, на която не се е случило.Наподобява изнасилване, плачех по време и след акта, но това не притесняваше вече бившият ми съпруг.За него важно беше да получи своето, не с цената на какво.Определено при нас първо отношенията бяха провалени и правех всякакви жертви, с надеждата че ще поправя счупеното в името на двете си деца.Истината обаче е, че не може да се залепи счупеното, колкото и да опитваш.Моят дългогодишен опит бе напразен, а ми коства адски много и дълго близах рани след това.Като не върви-не върви.Убедих се и в друго, че когато изчезне и желанието за физическа близост и когато на негово място дойде отвращението от допира дори, това е същинският край.От тук нататък не може да бъде направено абсолютно нищо.Просто проблемите са следвали един след друг, рушали са се поетапно различен род допирни точки и физическото отвращение е последното стъпало на една провалена напълно връзка и тотална нетърпимост.
Съветът ми е да не се измъчваш повече, поговори с него и потърсете щастието си сами, другаде.Щом е добър баща, ще продължи да бъде такъв и извън домът ви.Това, което правиш по никакъв начин няма да помогне, напротив ще ти нанесе непоправими психични проблеми, здравословни също.Аз имах проблеми, в следствие на всичките тези сълзи и търпяне на нещо, нетърпимо за мен се сдобих с възли в гушата и др.За какво?-глупави надежди и илюзии, пазиш семейство, което вече е разрушено.Живота продължава, изживей го, не се лишавай от него, никой няма да ти каже "браво", а разбитите нерви и редицата следващи ги заболявания ще са налице.........
Това е съветът ми като жена изживяла кошмара, който сама си причиняваш в момента.Дали ще се вслушаш е твое решение, но поне не пробвай абсурдните методи с вибратори, любовници ит.н., нали пак ще се наложи да търпиш ласките му и да прониква в теб, вибратора и любовника няма да ти го спестят ако останете заедно......Имаш нужда от мъж, когото да желаеш не само физически, от топлина, подкрепа, разговори, смях , а не от яко е....не
Успех!!!Надявам се да си умна и да проумееш реалността,  в която си затънала, защото ако сама не сипомогнеш, и господ не може да ти помогне.


Много хубав постинг  Peace
При мен абсолютният крах е факт...  въпросът е "А сега накъде?"

# 36
  • София
  • Мнения: 1 444
Скъпа arrowsр
напълно разбирам страховете ти.Точно този страх от неизвестното и несигурността, която ми беше втълпил съпругът ми, че няма да се справя, ме държаха в този унизителен съюз толкова дълги години.Оказа се много лесно дори.Един ден просто не разбрах къде изчезна страха от него, скочих, показах  му вратата, бях така категорична, сигурна в себе си, че той дори се разплака.Явно ми е дошло толкова в повече, че просто не е имало къде да го задържа и дори брилянтната му стратегия да ме държи в постоянен страх и подчинение не можаха да ме спрат.Първите дни бях като "пате в калчища" и си представях едни черни краски, деца, умиращи от глад, жилище със спрян ток и т.н.После седнах и се замислих не като жена, живяла под домашно насилие години наред, а като жена с добра професия, високи доходи, авторитет в гилдията си и най-вече майка на две момичета, които разчитат на мен и които се чувстваха безкрайно щастливи, че съм свалила оковите на свръх нетърпимото съжителство с баща им.Направих елементарна аритметика, че без необходимостта да задоволявам прищевките и да поддържам високият му стандарт, без разхода за фирмените му дрехи, ски и екипировки всяка зима, доходите ми ще са напълно достатъчни, та дори ще живеем много по-охолно от преди.
Така започна моето начало на свободен, достоен живот, в който отново намерих онова лъчезарно, борбено и изпълнено с позитивна енергия момиче.
arrows, зная че ти се струва много страшно, много черно и неосъществимо, зная че чакаш помощ и мислиш, че ако има кой да ти я даде ще се справиш.Повярвай ми, първо - помощ няма как да получиш, няма как друг, вместо теб да му каже "край", това трябва да го направиш сама, колкото и страшно да изглежда, трябва да събереш смелост и сили.Второ-след това ще изпиташ пълно облекчение, смелостта и увереността сами ще нахлуят в теб, не е никак страшно, наистина, само така изглежда.Все пак да живееш с някого години наред никак не е малко, честно казано навика е нещо страшно.Толкова си свикнал, че изпитваш ужас от новото и не можеш дори да си представиш какво и как ще е.Хубаво е, страшно хубаво е.Пет минути смелост, да преодолееш ужаса си, да се изправиш и кажеш какво искаш за себе си - после идва цял един живот пред теб, който имаш правото да изградиш така, както ТИ желаеш, не да следваш чужди мечти и желания.
Ако имаш още въпроси и притеснения пиши ми на лс.С удоволствие ще ти помогна и ще те подкрепя, доколкото е възможно.Минала съм по пътя, а само който го е изживял би могъл да те разбере.Разчитай на мен изцяло и най-важното-живота е много кратък, изживей остатъка за себе си и любимите хора така,както ти искаш, имаш право на това.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 3 611
Благодара ти, marypopins
При мен е малко по - раzлично, zащото аz решението съм го вzела - покаzала съм му вратата, но докато преди искаше да се махне, сега се натиска да остане. Няма връщане наzад. This is the end!
Чувствам се свободна.
Ако нещото, което правя в момента, не ме принуждаваше да си "налегна парцалките" още някой друг месец (щото съм баш на края, а не искам да zахвърля всичко), отдавна щях да бъда като теб.
Не ме е страх, zнам че ще е трудно.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 444
Тогава ти желая успех и здрави нерви, докато приключиш мисията, която те задържа да се отървеш от квартиранта си.

На всички останали:

Честита баба Марта!!!
Пожелавам на всички вас и семействата ви крепко здраве, щастие и сбъднати мечти!!!


# 39
  • MUC
  • Мнения: 297
Добре де аз не мога да разбера как така го е харесвала в началото сексуално, а после вече не го търпи
В смисъл какво се е случило: оплешивял ли е, надебелял ли е, пропил ли се е, почнал е да прави скучен секс ли, малтретира ли я...
Трябва да има някаква причина. Нека авторката да е по-подробна. Само така можем да и дадем адекватен съвет.

Ако историята все пак е истинска, да, това е възможно. Според мен тази промяна е отражение на други промени, настъпили в съвместния живот на двойката. Трудно ми е да си представя, че всичко останало им е наред в отношенията и само сексът изведнъж е почнал да куца... Понеже ми се е случвало нещо подобно, не в брак, но в дълга връзка, където от един момент нататък всеки се развиваше в различна посока, смея да твърдя, че връзката най-вероятно е изчерпана. Базирано само и единствено на личния ми опит, разбира се. Не искам да кажа, че сексът е най-важното, просто според мен различията между двамата в други отношения са довели и до отчуждаването на сексуално ниво.

За дългогодишен брак съвет не мога да дам, нямам достатъчно опит и не ми е работа. Авторката е тази, която трябва да си даде сметка какво иска и дали само в секса е проблемът.

# 40
  • MUC
  • Мнения: 297
Така е, като пиша, без да съм дочела темата... Тя авторката си е написала, че отношенията им яко куцат, ама кой да чете...  Blush

Ами да, връзката май наистина е изчерпана и нещата са отишли прекалено далеч. А и ако мъжът не усеща ( Shocked ) или не му пука от това, че жена му прави секс с него насила, то за какво изобщо говорим...

# 41
Всички сте ужасно прави!!!
Истината е толкова прозрачна,но ме е страх да го призная,а още по-малко да я приема!!!
Но всъщност,ако сексът можеше да се получи м/у нас,проблемът щеше да е минимален,но като се замисля той май е огромен всъщност,щом не се получава!!!
Ох не знам,ужасно е,защо става така,защо?! Преди си мислех,че сме едно здраво и нормално семейство,на което почти нищо не му липсва,а сега................сега сме двама чужди индивида,който с нокти и зъби се опитват да съхранят нещо....нещо,което отдавна го няма........в името на едно малко създание!!!До кога?!И защо?!

# 42
  • Мнения: 125
можеш да пробваш да мислиш за друг..... Mr. Green

# 43
  • Мнения: 955
моят съвет- на първо място си изясни чувствата към него.
второ- говорете за проблемите си въобще и намерете начин да ги решите.
трето- говорете за проблема секс.обясни му за какво става въпрос ,за да е наясно и да се постарае да промени нещата.не е редно да му спестяваш дори и да те боли ухо.
никога не спестявайте на мъжете си каквото и да било.
четвърто- идете на семеена консултант ,много често помагат.
най-важното е да говорите по между си за всичко.
колкото повече премълчавате си задълбочавате проблемите.
развода е най- лессното нещо,но нека то е последното.

# 44
  • Мнения: 656
Фоксина,
Какъв е този мъж, който като види нежелание у жената ще успее да "свърши"?
Мисля, че мъж, който е нормален, би правил секс с жена, само ако е сигурен, че тя иска...
Но опита ми се изчерпва само с моя съпруг... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт