Отслабване с мляко и лимони- 2

  • 11 707
  • 134
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 577
Ани, това е СУПЕР!!!!Честит Ти кантар!!!!
благодаря Grinning
и сега вече няма с какво да се оправдавам че не слабея Whistling Embarassed

# 16
Дюн, Ани благодаря!
Дюн, с тортичките нямам проблеми, но доста се изкушавам от тестени солени неща... Sad
Вече изпих първото лимонче с мляко, харесва ми Laughing

# 17
  • Мнения: 306
Надежда, аз ги пиех с вода и после хапвах млякото!!!От 2 дни пия на гладно лимон с хладка вода за разхлабване и после съм на 3 грейпфрута - по 1 бр. 30 мин. преди ядене.Успех!!!!

# 18
  • Мнения: 2 584
и аз се присъединявам към вас от днес, имам едни 5кг. и трябва да ги сваля преди да се е затоплило времето

# 19
  • Мнения: 577
и аз се присъединявам към вас от днес, имам едни 5кг. и трябва да ги сваля преди да се е затоплило времето
добре дошла   bouquet
мен такьв глад ме гони Cryи да ви споделя,че тази нощт сьнувах банички Tiredедни хубави,препечени....
 smile3518

# 20
  • Мнения: 306
Рут, добре дошла!!!
Ани, я пийни 1 лимонче и глада ще изчезне!!!Хич не си помисляй за баничка -  да не стане като мен на Тодоров ден и после да те е яд!!!!!!!!!!!!!!!!

# 21
Ох, Ани, не ми говори за банички, че това ми е най-голямото изкушение. Cry
Хубавото е, че когато съм в офиса няма какво да ме изкушава, но като се прибера в къщи вечер-тогава е мъка.. Sad
Хубаво щеше да е ако всички в къщи бяхя на диета, но за съжаление само аз имам нужда....

# 22
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Добре дошли на рут и на надежда!
Успехи, диетата си струва, не е сложна, не се сваля изведнъж, но за мен резултатите ще са трайни, ако спазваме режим!
Некакви шоколади и  банички!

Може за раздвижване на метаболизма след пъървите 5 свалени кила! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 306
Мими,Авентура,Имах,Попина и другите да не ги изброявам КЪДЕ СТЕ????

# 24
  • Мнения: 255
Здравейте момичета!
Аз се присъединих към вас преди няколко дни, но едва сега намерих кураж да ви помоля за подкрепа. Имам едни 10 кила за унищожаване и реших, че сега е най-подходящия момент, понеже и мъжо е в командировка  Mr. Green и няма да ме изкушава с разни вкусотии. Всичко беше добре, но днес видях един доста примамлив еклер и не можах да му устоя  Embarassed Embarassed Embarassed. Сега чувствам страхотни угризения и се надявам с ваша помощ да не стигам вече до такива човешки слабости.

# 25
  • Мнения: 306
Добре дошла в отбора!!!И аз като теб с торта в събота и много ме беше яд и то не ,че почвам пак от нулата, ами заради тази слабост и глупост от моя страна.От вчера обаче това ми е обеца на ухото и като си помисля за събота и резултатите няма да го повторя.Виж съветите на Пипи и си спомняй за тях,за да нямаш пак угризения!!!!!Ти на лимони ли си или грейпфрути???

# 26
  • Мнения: 173
Здравейте съотборнички ! HugТова,че не съм ви писала не значи,че съм ви забравила! Утре ми е последен ден на лимони,а свалените килограми си останаха 2.Сигурно защото прегреших на Тодоров ден Sick
Смятам да продължа с лимоните по 3 на ден,като добавя и грейпфрут.
.....та от мен скоро няма да се оттървете... Mr. Green

# 27
  • Мнения: 306
Браво Имакс!!!!Радвам се, че продължаваш и се отчитай по-често!!!!

# 28
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен,много нещо сте изписали.Следя ви,но не пиша понеже още не съм се теглила,утре или други ден ще дам отчет.Иначе съм на лимони с кисело мляко-днес съм на три.Радвам се,че сутрин,след лимоните с мляко,нямам апетит.Старая се да пия водахапвам много малко,но вечер в къщи.........../не ми се говори/Мисля като свърша с лимоните да продължа с по 1 грейпфрут преди хранене,а сутрин на гладно-лимон с топла вода.Чао за сега.

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Здравейте и от мен! Искам и аз да отбележа скромния си опит с лимоните. Направих 6 стриктни дни, реултат нямаше  Cry. На 6-ия ден имах много лоши киселини  Sick и спрях лимоните, имах и запек дори Sick. Това беше преди 9 дни. Друго, което сте писали относно цикъла. Много учудващо за мен ми дойде 1 ден по-рано, което не ми се е случвало никога досега. Чудя се дали да не направя повторен опит, но малко се притеснявам от стомашни проблеми. Уж нямам такива, ама...
И успех на всички, които продължават борбата. Начини винаги има  Wink, мотивацията е най-важната

Общи условия

Активация на акаунт