Колко време могат да се пият имуностимулатори?

  • 14 158
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
Юлка, а Стефчо няма нужда да пие повече от 1 шише ако го е почнал скоро, чак на септември пак му дай...
Пролетта и лятото детето трябва само да изгражда имунитет. Не може организма непрекъснато да се подпомага, и той трябва да се помъчи малко...  Wink

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 13:59 от Vache

# 16
  • blizo do moreto
  • Мнения: 71
  Аз мисля че пролетта е хубаво да се подсили,а лятото да се остави сам да се бори.

# 17
  • Мнения: 1 114
В момента синът ми пие бронхо-ваксом. Напоследък е непрекъснато  болен, въпреки че не ходи на ясла.
Мога ли едновременно с него да давам Ликуид фор кидс? Или пък да изчакам?

# 18
  • Мнения: 1 114
Здравейте,казвам се Надежда Пенова и сам специалист-маркетинг във фирма ''ЕД Медицин''-производител и вносител на препаратите ''ЕД Ликуид Фор Кидс'' и др.

 Всеки,който желае може да посети и нашият сайт:www.admedicine-bg.com
 
Разгледах сайта ви. Интересни и полезни са отзивите на лекарите.

# 19
  • Мнения: 809
Юлка, ще ти кажа как Александра пи Фор Кидс, защото след 3 г. възраст вече се пие Имунния съпорт...
Благодаря, Vache за ценните съвети.
Имам само още един въпрос - Имунния съпорт какво представлява, на коя фармацевтична компания и как се прилага.
Благодарско.
 Hug

# 20
  • Мнения: 5 468
Ето сайта с продуктите на Фор Кидс: www.admedicine-bg.com

# 21
  • Мнения: 1 114
Днес купих  Ликуид фор кидс. Марти ще го пие 2 пъти дневно по 5 мл.
Може да се прилага едновременно с бронхо-ваксом.

НО ... Рецептата беше "по-специална", на фирмата производител АДМедисин. На нея се вписва името и телефона на лекаря,който най-вероятно получава някакъв комисион. Силно се надявам,че не става въпрос само за бизнес и печалби, а наистина ще помогне. Praynig

# 22
  • София
  • Мнения: 13 206
Юлка, ще ти кажа как Александра пи Фор Кидс, защото след 3 г. възраст вече се пие Имунния съпорт...
Благодаря, Vache за ценните съвети.
Имам само още един въпрос - Имунния съпорт какво представлява, на коя фармацевтична компания и как се прилага.
Благодарско.
 Hug

Същата.. само че е за големи хора над 3 години  Wink Wink Wink

Дозата, която ни изписа педиатърката е 1 шише през есента, пак се дава 20 дни, 20 се почива и пак 20 дни. То за толкова стига. По 5 мл на ден...

Те вече като минат 3 г. са по-силни децата, така че.. Аз тази година дадох само 1 шише Имунен съпорт. Дори Рибомунила не дадох от несеризоност, но педиатърката каза, че детето си е вече с добър имунитет, така че няма проблем... Тя след няколко дни става на 4 г. така че мисля, че ако и ти направиш така няма да има проблем.  Grinning
Успех! Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 13 206
Днес купих  Ликуид фор кидс. Марти ще го пие 2 пъти дневно по 5 мл.
Може да се прилага едновременно с бронхо-ваксом.

НО ... Рецептата беше "по-специална", на фирмата производител АДМедисин. На нея се вписва името и телефона на лекаря,който най-вероятно получава някакъв комисион. Силно се надявам,че не става въпрос само за бизнес и печалби, а наистина ще помогне. Praynig

Не евентуално, а лекарят наистина получава комисион. Обаче да ти кажа това е от малкото фирми, дето това си го обявяват официално и смятам, че е похвално! Няма разни недомлъвки, съмнения и чуденки. А между другото продуктите могат да се закупят и без рецепта, но аз лично си взимам рецепта от педиатъра. Защото тя преценява каква доза да изпише...

# 24
  • Мнения: 1 114
Не само,че не е похвално, ами не е редно или по-скоро не е етично да получават пари лекарите. За това ли се изтрепват да го хвалят и прехвалват? Търговия със здравето на пациентите  ....

Между другото ... как го давате , с какво го разреждате?
Има такъв особен вкус и детето не го изпи. уж го разредих със сок.

# 25
  • Мнения: 5 468
Това е сигурно от Ехинацеята. Тя има такъв специфичен вкус... бях купила на Гери само Ехинацея и не искаше да я лизне..., не че беше горчива или да пари, но нещо не я хареса и от това ме е страх, да не стане така, че да откаже сиропа, и да стане цяло мъчение пиенето му.
Надявам се, че ще е хубав на вкус, защото пише, че бил с вкус на ягода..., ще купувам
ЕДЛикуид ™ ИМУН СЪПОРТ за над 3 годишна възраст.

# 26
  • София
  • Мнения: 13 206
Не само,че не е похвално, ами не е редно или по-скоро не е етично да получават пари лекарите. За това ли се изтрепват да го хвалят и прехвалват? Търговия със здравето на пациентите  ....

Между другото ... как го давате , с какво го разреждате?
Има такъв особен вкус и детето не го изпи. уж го разредих със сок.


А, че защо не... аз лично не намирам нищо нередно да се дистрибутира от лекари. По-добре отколкото от немедицински лица. Това не е козметика все пак...  Wink Както и да е...

Има особен вкус. На мен не ми харесва, но Александра си умира да го пие. Тя като бебе така харесваше отвратителната соева формула... Иначе може да се разрежда със сок. С мляко не може...

# 27
  • Мнения: 809
Не само,че не е похвално, ами не е редно или по-скоро не е етично да получават пари лекарите. За това ли се изтрепват да го хвалят и прехвалват? Търговия със здравето на пациентите  ....
Нашата педиатърка ни го каза по телефона. Никъде не съм писала името й. Взехме го без рецепта.
Не мисля, че има някакъв комерсиален момент.
Определено съм доволна и ще продължа да го ползвам.

# 28
  • София
  • Мнения: 362
Vache го е казала чудесно   Peace
Много съм доволна от продукта и Гого си го пие е кеф всяка сутрин на гладно по 3мл (щото сме още малки и, Слава Богу, здрави за по-големи дози).
Сигурно е интересно за Вас да отбележа, че нашата рецепта е специална, разбира се, но няма данни на педиатърката ни...
А и дистрибутори да са лекарите - стига да се грижат за детето ми - халал да са им!

Общи условия

Активация на акаунт