Запек?

  • 1 006
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
и нас ябълките ни запекоха.Аз и дадох на единия ден круша -за 1-ви път ,а на другия смесих ябълка и круша за да не я хване разстройство.И сега е всичко Ок

# 16
  • Мнения: 9 050
Това ябълка и тиква на Хип ли е? И ние получихме запек от него.
Оправи се детето със пюре от сини сливи. Сокът от грозде също помага. Но да е само грозде, а не грозде с ябълка.
Също така, както са ти казали и другите майки, пюре от круша също има добър ефект. Ако запека продължи и не сте на кърма, можеш да даваш Фризовом или Нутрилон комфорт. Действат при запек много добре.
Но най-вече спри това пюре.

Колкото до 2-те седмици - аз не съм чувала такова нещо. Всяка седмица включвах нещо ново. Първо давах по няколко лъжички. Ако нямаше проблем - на следващия ден повече.

# 17
  • Мнения: 950
Аз давам пюре от сини сливи на гладно и после да яде след поне 2 часа.

# 18
  • Мнения: 528
Банана,Моркова,ябълката запичат.
Дай:
1)Пюре от сини сливи,круши
2)овесени ядки
3)кафява захар
Едно от тези със сигурност ефект ще има.На нас ни помага кафявата захар и след 30 мин памперса е пълен

# 19
  • Мнения: 262
Дъщеря ми е със стегнат стомах и като по-малка и давах 4-5 капки преварен зехтин,сутрин на гладно! вари се 30мин. на водна баня. също така чай от лайка или липа! Peace

# 20
  • Мнения: 100
Моята бебка също е със запек помага само термометъра  , напоследък се захранваме и пюрето от круши и действа много добре. Според мен 2 седмици на едно и също пюре са много време . Ако има алергия тя ще се прояви до около 3-я ден , а в повечето случаи почти веднага. Аз въвеждам нов плод на всеки 3-4 дни.

Общи условия

Активация на акаунт