Мая пак е болна!

  • 3 305
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Цитат на: boo
Стискайте палци да мине бързо и леко.

Стискам!!! Много е неприятно, когато малчовците боледуват. Дано всичко вече е наред с Мая. Целувки!

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
До майките-лекарки:
дали е заразно това? Канени сме у братовчедка ми, племенницата е на 3г... да не я заразим с този гад? Или ако утре детето е добре, да ходим без страх?

# 17
  • Мнения: 18 542
Ама къде ги гепвате тия вируси бе?  Sad

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Цитат на: cheta
Ама къде ги гепвате тия вируси бе?  Sad

Чета, идея нямам! Първо аз бях за един ден болна, после баща ми (а сме били заедно 2 дена преди аз да се разболея), днес Мая... нямам представа вирус ли е. Ние с хора почти не се събираме, мъжът ми носи от работа бацили  Imp и си изкара най-обикновен грип с всичките му екстри.

# 19
  • Мнения: 18 542
Цитат на: boo
Чета, идея нямам! Първо аз бях за един ден болна, после баща ми (а сме били заедно 2 дена преди аз да се разболея), днес Мая... нямам представа вирус ли е. Ние с хора почти не се събираме, мъжът ми носи от работа бацили  Imp и си изкара най-обикновен грип с всичките му екстри.

Даваш ли й нещо за подсилване на имунитета?

# 20
  • Мнения: 2 452
Цитат на: boo
До майките-лекарки:
дали е заразно това? Канени сме у братовчедка ми, племенницата е на 3г... да не я заразим с този гад? Или ако утре детето е добре, да ходим без страх?


Ако е вирусна инфекция (гастроентерит) може да я заразите, ако не е - няма. Изабела не зарази никого докато беше болна, но това нищо не означава.
Относно сока - ябълков сок е разрешен; портокалов и др. - не; дразнят стомаха.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Чета, с изключение на тези два пъти иначе е здрава като камъче. Всички други се търкаляме болни - тя - не.
Все пак не отказвам предложения за подсилване, не вреди.
Лаура, как да знам кое от двете е? Rolling Eyes Сокът беше ябълков, и аз знам, че портокалов може да навреди в момента.
Както и да е, избързах с хвалбите - в 4:30 през нощта пак викахме боата... Sick Оттогава досега -- нищо...
Реших да я оставя на вода, м. мляко и диетичен зрънчо и обикновени бисквити днес...а също и на свещички в дупето (боже, как се обижда  това дете като му я слагам!)

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Воо, гадни са тез ентероколити и упорити най-вече!
Можеш да даваш обикн. бисквити, солети, банани, Супа "Моро", ако Мая изпие оризова вода е хубаво също. Сварен и прецеден джоджен, чай от мента и най-вече каквото тя пожелае от изброените(май нещо пропускам обаче).
Аааа, сетих се. Лечебна храна на Нестле или на Милупа-която намериш.
Доволна съм и от двете и винаги при такива проблеми давам от нея.

Оздравявайте час по-скоро  Praynig !


П.П:И аз реагирам кат' Мая  Crazy  на свещодействието  #Silly

# 23
  • Мнения: 811
Стискам палци бързо да се оправяте!!!!

Малчо тъкмо изкара 5 -дневно разстройство. Спаси го лечебния глад. За 4 дни изяде 5 бисквитки  Shocked  Пиеше по литър и нещо течности - чай, глюкоза и вода.

Днес вече е добре и е гладен като вълк  Stuck Out Tongue

Пожелавам ти утре и Мая да е така  Praynig

# 24
  • Мнения: 18 542
С Осцилококциум пробвала ли си? Не съм 100% сигурна, ама при Бо май действа.

# 25
  • Мнения: 2 452
Цитат на: boo
Оттогава досега -- нищо...
Реших да я оставя на вода, м. мляко и диетичен зрънчо и обикновени бисквити днес...а също и на свещички в дупето (боже, как се обижда  това дете като му я слагам!)


И ние сме така - мамо, не ми бъркай в "бамито" (демек д-то) Twisted Evil ! Аз се чувствам като престъпник, когато и ги слагам. Дори ревах първия път, защото едва сложих свещичката - цялата треперех, а бе ужас! Imp и тва доктор; що свещички съм слагала, но на моето дете ми е мъчно!

# 26
  • Мнения: 6 206
Оправяйте се бързо!
Да не се обижда шушончето от тези гадни терапии!

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Хо-хо, няколко свещички по-късно вече съм майстор: заговарям я, разсъбличам я, показвам мацето на екрана (том и джери) и мушш! И докато се сети да ревне, вече съм я изправила и обуваме дрешките обратно... все по-бърза взех да ставам Wink

Общи условия

Активация на акаунт