Какво мислите за тазгодишните рокли на Оскар-ите?

  • 4 053
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837
Снощи всички се прехласваха от роклята на Пенелопе Крус. Аз явно нямам модно око...
Никол Кидман за мен беше много по-стилна. Том Хенкс - също.
Но най-много ми допадна свежарския вид на Джак Никълсън. Голата глава му ходи, макар че ми отне време, докато го възприема  Laughing

# 31
  • Мнения: 27 524
Адски красива и лъчезарна жена, направо е супер, роклята й също     Hands Clap



Уил, разбира се, не пада по-долу, страхотно семейиство са, Бекъм, фалшивите измити позьори, пасти да ядат  ppp



Рийз е с много красива рокля, но самата тя ми е доста несимпатична  Confused

За Том Ханкс, съм решила, че ще се омъжа, Кейс, не го видях в този сайт, не гледах Оскарите, но всякак го взимам   Kissing Heart

# 32
  • Мнения: 822
Най-много ми допадна Кейт Бланшет-и като стил и като излъчване...
Бионсе винаги е впечатляваща.
Изключително ми хареса и съпругата на Еди Мърфи...
http://www.oscar.com/oscarnight/redcarpet/?pn=gallery&a=1&g=0&i=63

# 33
# 34
  • Мнения: 2 229
Робърт Дауни Джуниър харесах аз.
...

А аз ужасно се учудих да го видя! newsm09 Кога излезе от затвора тоз човек?  smile3506

# 35
  • София
  • Мнения: 3 421


Ужасно, направо не го очаквах.

Кейт Бланшет много ми хареса, Никол Кидман също - роклята е страхотна, но смятам, че този цвят е по-добре стоящ на брюнетки и малко по-тъмна кожа. Аз по-принцип не харесвам блондинки в червено.

# 36
  • Мнения: 5 877
Робърт Дауни Джуниър харесах аз.
...

А аз ужасно се учудих да го видя! newsm09 Кога излезе от затвора тоз човек?  smile3506
В затвора ли е бил? Е, аз не следя светския живот - каквото чуя от вас, това. За какво?

# 37
  • Мнения: 1 629
Леле, Мерил Стрийп ooooh! Изгледа дяволът да има пръст в това, но не и Прадата.

# 38
  • Sf
  • Мнения: 808

И моят Gambler също... Не е мръднал оттогава Simple Smile

Моделиерите на червения килим на тези Оскари май трябва да поискат съвети от модния агент на "Пълна промяна"  Mr. Green

П.П. PORTIA DE ROSSІ няма да е зле вече да си сложи малко цици... Че е красива!!!

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 10:09 от кросамая

# 39
  • на село
  • Мнения: 1 028
Цитат на: кросамая

П.П. [url=http://www.oscar.com/oscarnight/redcarpet/?pn=gallery&g=0&i=16
PORTIA DE ROSSІ[/url] няма да е зле вече да си сложи малко цици... Че е красива!!!


Е, стига де! Нека поне една да остане с нейните си цици  Laughing

# 40
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Олелеле Stop
Не трябваше да го гледам това, разочаровах се от 2 по принцип много стилни жени, които винаги съм харесвала.
И докато Катрин Деньов, да речем, може и лошо да са я снимали, Фей Дънауей е ooooh!

П.П.  Като стана дума за цици - Гуинет Полтроу със силикон ли се е обзавела или кърми newsm78

# 41
  • Мнения: 293
стриктно разцъках Grinning

Катрин Деньов - стилна, за мен; и мацката до Даниел Крейг, Никол - много добре, но толкова червено.. не го възприемам, направо взривява сетивата Grinning
Куин Латифа - ама и налята, но роклята беше добър избор за нейното телосложение, и по-стилна, отк бих очаквала от нея, всъщност не я знам.

Пенелопе - великолепно, но каква е тая склонност към оперение? Прекалено украсена за моя вкус. Редактирам - в грешка съм, предишния път оперена беше Камерън.

Мерил.. ох. Дам. Обсмислях и аз, че има вероятност да е нарочно, но нали там, дрес-кодове, ала-бала.
Наоми Уотс ли е с жълтата рокля? Мн ми хареса, но има нещо .. сякаш стойката й не е добра, не знам.

Клайв - много любим, ама мъжете не са интересни, все тая, че съм фенка на и Форест Уитъкър и Питър О'тул.

И Хелън Мирън има добър избор.

Аз съм си повредена, знам - ако не е трийсетарска рокла, с наметка и вълнисти коси, не ме кефи.  Crazy
Сега пак ще гледам за Гуен и Виктория, ех, отиде работния ден Grinning Крейзи, дай линкове, молим, че не видях.

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 11:08 от Чесън

# 42
  • Мнения: 1 547
Леле, Мерил Стрийп ooooh! Изгледа дяволът да има пръст в това, но не и Прадата.

Баш на Прада е туй творение, дет е нахлузила  Mr. Green

Наоми Уотс ли е с жълтата рокля? Мн ми хареса, но има нещо .. сякаш стойката й не е добра, не знам

Бременна е, затова.


На мен пък повечето рокли ми харесват - модерни, изчистени, елегантни... Има какво да се види и по отношение на прически, бижута и грим. На таква церемония не може да се стъкмиш като кукер, каквото /за жалост/ е преобладаващото схващане сред БГ "елитните" дами.

Фаворитки са ми Кейт Бланшет, Дженифър Лопес /страхотна!/, Рийз Уидърспуун, Кейт Уинслет и Виктория Бекъм. Очите ме заболяха от роклите на Камерън Диаз и Никол Кидман, и от цялостния стайлинг на Джейда Пинкет, Гуинет Полтроу и Гуен Стефани. Жалко е обаче, че те никак не се интересуват от ценното ми мнение   Joy


# 43
  • Мнения: 5 877
А мен Мерил ме кефи, че е дошла така тоооочно след този филм.
Иронично е спрямо цялата суета. И си е сложила герданче от личната си колекция от 60-те... вместо да вземе назаем от някоя модна агенция.
То пак тоалетът й е на Прада, де, тъй че май може и да греша... но тя открай време не е фръцла и видимо не й пука особено.

# 44
  • Мнения: 6 417
Виргиния Здравкова също има рокля на Оскарите. Малко в стринко-лелкински стил, ама бива.  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 10:59 от Шушон

Общи условия

Активация на акаунт